Фуліганка• 16 мая 2024

Поясніть мені, що це за реакція чоловіка

Коли щось давно планували зробити і ось дійшло до того, все виходить, а він починає "задкувати". Починає типу ображатись, знаходити якісь причини не робити того.
Що це за реакція?
Це так людина боїться змін в житті? Чи це чоловіча якась особливість?
Я як вирішила, то вже планую довести все до кінця, хоча і треба зробити для того багато. І зміни лякають, але ж я знаю для чого це роблю.
Через його вибрики сваримося вже третій раз. Тільки дійшло до діла - він знов "не можу, не буду, не знаю".
Я_не_аноним_100%• 16 мая 2024
Может передумал. Или это вы хотите, а он не очень и хотел

So_so• 16 мая 2024
Не хочет это делать. Вы из него выдавили в какой то момент.
ЗаведУющая• 16 мая 2024
Всі люди різні.
Квітка папороті• 16 мая 2024
то у вас нездалий чоловік. Ви з ним вічно на дні будете. невпевнений,боягузливий. може ще й РАК за гороскопом.НЕ люблю таких чоловіків
Полтавська галушка• 16 мая 2024
Это он на вас жениться обещал? и третий раз в кусты?
Танцепесенная• 16 мая 2024
Ответ дляКвітка папороті
У меня тоже был такой опыт с раком. В итоге ушла. Очень нерешительный
Танцепесенная• 16 мая 2024
Ответ дляПолтавська галушка
А хоть бы и жениться. Что такого?

Нічна ненажера• 16 мая 2024
А на что уговариваете, по серьезным вопросам? Переезд, дети, свадьба? Кто хочет то делает
Крихітка на всі• 16 мая 2024
Це ви хочете фоп відкрити з чоловіком?
Перша на селі• 16 мая 2024
Значит, что он согласился, чтоб вы успокоились и надеялся, что до дела не дойдет
Коржик• 16 мая 2024
Значить не хоче цього робити, а ви його спонукаєте. Він відкладає, каже що типу згоден, для того щоб відтермінувати це, сподівається, що може ви передумаєте.
В рот не ложи• 16 мая 2024
Значить ви прете як танк.
автор Фуліганка • 16 мая 2024
Ответ дляКвітка папороті
Не рак ) близнюки (( це кара Господня (((
автор Фуліганка • 16 мая 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Ми вже майже 15 років жонаті
автор Фуліганка • 16 мая 2024
Ответ дляНічна ненажера
Переїзд.
В тому то й справа, що я не вмовляла, ми хотіли цього обидва. Зараз все складається як треба, і знов йому все не так. Він навіть сказав ’речі возити не буду’. Мені все одній робити впринципі не важко, я зроблю. Але питання: навіщо тоді мені такий чоловік, що ні з чим не допомагає?
автор Фуліганка • 16 мая 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Це ви хочете фоп відкрити з чоловіком?
Ні, це не я
Нічна ненажера• 16 мая 2024
С квартиры на квартиру, в другой город, съехать от свекров, в другую страну?
Не очень хочет, боится перемен
автор Фуліганка • 16 мая 2024
Ответ дляПерша на селі
Він сам мені казав , що треба це робити. Коли дійшло до того - йому нормально нічого не робити, просто забити на все і лежати на дивані.
Нічна ненажера• 16 мая 2024
Нерешительный, а как он предложение делал? Тоже тянул и мялся

автор Фуліганка • 16 мая 2024
Ответ дляНічна ненажера
Не очень хочет, боится перемен
В інше місто. Хотів купувати нове житло. Щоб купувати нове, треба продати старе. І ось починає голову морочити
автор Фуліганка • 16 мая 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ну якось так
Нічна ненажера• 16 мая 2024
Наверное это сложно организационно, лучше действовать сообща. Делайте как ва надо
автор Фуліганка • 16 мая 2024
Ответ дляНічна ненажера
Важко звісно. Але я готова все робити, а він не хоче взагалі нічого робити. Зранку поїхав на роботу, ввечері приїхав і лежить. Кажу що треба подзвонити перевізникам, домовитись, у відповідь ’ага, угу, завтра’. Таке ’завтра’ я вже чую декілька днів
ЗаведУющая• 16 мая 2024
Автор, вы как моя мама, если ей что-то приспичило, то делай сейчас, хоть кровь из носа. И ей не важно, можешь ты или нет. Начинаются вопли, у тебя каждый день завтра и все такое)) Как ее папа терпит всю жизнь не понимаю))
Стопясят раз обсуждала• 16 мая 2024
Ответ дляФуліганка
В 20 числах наверное
Кудесница_с_пургеном• 16 мая 2024
Ответ дляФуліганка
ну у меня весы и тоже тудым сюдым. решаю все сама. он просто работает (( сдвинуть нереально из точки примерной стабильности(
Кудесница_с_пургеном• 16 мая 2024
Ответ дляЗаведУющая
кстати, в этом шось есть. мне тоже если придавит, то все.
вот, завтра хочу додавить и сьездим за дровами. в квартиру, ага, на балкон, пусть лежат. сопротивляется тоже.
печка для готовки два года там уже обитает. пусть будет.
ну я позвоню, а он чисто свозит
так и живем
Кудесница_с_пургеном• 16 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Переїзд.
подумайте сами. мы не знаем))
это ваши психи или он вообще и совершенно ни в какой отрасли не устраивает? а как вы тогда 15 лет протянули?
Квітка папороті• 16 мая 2024
Ответ дляФуліганка
Ви маєте йибір.покинути і все.з нього нічого не вийде
ЗаведУющая• 16 мая 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
ну я позвоню, а он чисто свозит
так и живем
Да я тоже не далеко ушла)) но одно ж дело понимать, что это чисто твой бзик, а совсем другое, когда человек в упор не хочет это признать и выносит мозг.