Курочка-чубаточка• 18 мая 2024

Дівчата підкажіть з появою дітей як змінилось ваше життя

У мене рік тому народився синок, і з того часу я нічого не встигаю.Реально не знаю це проблема в мені , чи як це побороти і зажити нормально.Я весь час з дитиною,відколи прикорм багато часу на кухні,покормити, переодягти ,помити, прогулянка.Чоловік особливо допомагати не хоче,може посидіти якщо попросити з малим там годину.Коли у чоловіка вихідний може поспати до обіду,він вважає що працює і має відпочивати,а я мов не працюю, то по дому все на мені має бути.За цей рік я нікуди не вийшла ні з подругами на каву, і взагалі часу на себе нема геть.Чоловік каже що треба скоріше все робити і буду мати час.А мені реально обідно, що від нього ніякої підтримки,хоча сім´ю він забезпечує, тут я нічого не можу сказати.Але допомоги ніякої просто вже іноді не витримую починаю йому висказувати.
Вимагаю спілкування• 18 мая 2024
Ответ дляStrawberrySunset
Мужчины… одним словом.. мой вчера сыну обувь перепутал , левый на правый и наоборот, я вышла с сыном и не могу понять, чего это малый протестует и не хочет никуда идти! Автор пока не отдадите в сад, не выдохните, хотя там потом другие чудеса начнутся-болячки. Моей старшей 14, младшему почти -2 . В первом случае помогала моя мама, во втором няня, без поддержки извне-сложно.
Вообще не сложно, старшей 21 и малому 4

Вимагаю спілкування• 18 мая 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Якщо нормальна бабуся то своїй дочці допоможе.
А если бабушка своего ребенка 4 лет имеет и работу, то как ей помогать?)
Вимагаю спілкування• 18 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Теж не встигала ,.але мама допомогла. З чоловіком розійшлися,. коли дитині було 3 місяці. Вільний час зявився коли дитині було десь 7 років..Ну і то приділяла увагу . Скоро 14 буде вже мама зовсім не потрібна.
Это так только кажется, если отношения хорошие, то мама и в 20 нужна)
Колдунья-вещунья• 18 мая 2024
Життя змінилось капітально, з народженням дитини.
Правда я і не намагаюсь все встигати, розслабилась і відстала від себе в цьому плані) Готую щось із швидких страв. Підлогу можу не помити кілька днів, ніхто не помре) На вулицю також, якщо немає бажання- не йдемо.
Але звичайно, дитина забирає дуже багато уваги і часу. Ну і дитина в мене складна, імпульсивна, дуже активна, істерична. Дуже важко з нею щодня. На вулицю з нею, навіть виходити не хочеться. Сподіваюсь колись легше стане🤪
Пишна молодиця• 18 мая 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Нет,.сейчас уже не так,.стал самостоятельный . Даже кушать иногда себе готовит. Сумки сам несёт, когда мы в супермаркете скупились и без машины. Иногда бабушка будит когда в школу надо утром вставать. Кушать иногда ему готовим то что он любит.
Пишна молодиця• 18 мая 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
А чому на вулицю не хочеться виходити? Я весь час выходила. Кожен день 2 рази на день стабільно.. теж активний був.
Обнимашкина• 18 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Питання не мені, але мені теж не хочеться. Бо йдемо на дитячий майданчик і скачемо по гойдалках гірках. Буквально хвилина і біжимо до іншої. А потім вже й це нецікаво, хоче на руки. В візочку не хоче, істерика, додому йти чи з майданчика кудись в сквер теж не хоче, істерика. Шось пробуєш пояснити, відволікти, зацікавити ще більший крик. Потім просто падає і валяється по землі. І вже тупо реве. І на руках і на землі. І що хоче толком сказати не може. І отак береш несеш додому, а люди озираються наче я цю дитину ріжу чи вбиваю.

Видящие_помогите• 18 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Может доктору показать? Возможно, что-то с психикой из-за войны. Обниматься все время лезет?
Пишна молодиця• 18 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Може вам до лікаря треба з цією проблемою бо це щось психологічне , якесь маніпулювання ? В нас такого не було , і в моїх подруг також. Навіть коли дуже маленький був.. бо далі буде гірше. Ми спокійно додому йшли , дитина втомлювалась. Ніколи історик не було щоб падати і валятися,.навіть якщо не купили щось що хотів , просто розстраювався. Але розумів що купимо іншим разом
Лина Киев• 18 мая 2024
У мене було приблизно як у вас. Тільки я все встигала, бо я дуже організована. Не строїла плани, які я не можу виконати. З дитиною я не дуже сюсюкалась. Відро іграшок, чи шахмати, багатоповерховий гараж і машинки - і дитина дуже зайнята. Навіть в інтернеті добряче залипала. Чоловік такий же був, як ваш. Зараз розумію, що була якась хронічна втома. Треба було пити вітаміни, хоча б вітамін Д. І треба було більше займатись навчанням дитини. Букви А, О, У розвісити по квартирі з самого памперсового віку... У моїх друзів син в 3 роки добре читав. А я не заінтересувала вчасно, недохвалила, то у мучились разом усю школу...
Тримайтеся!
А шо сталося?• 18 мая 2024
Ответ дляВимагаю спілкування
Не знаю чего вы не успеваете, я с 8 дня работала, дом был тоже на мне когда я из дома работала, а это было +/- 20 дней в месяце
Моя ситуация, с первого дня родов работаю и дом на мне в основном. Муж работает в офисе, после работы помогает. Временами очень тяжело, но справляюсь и дома не разруха.
Чудо в декрете• 18 мая 2024
’Чоловік особливо допомагати не хоче’
- то хай не допомагає, а виконує свою частину обов´язків з хатньої роботи та догляду за дитиною.

’Коли у чоловіка вихідний може поспати до обіду,він вважає що працює і має відпочивати,а я мов не працюю, то по дому все на мені має бути. - ’ а ви як вважаєте?

’За цей рік я нікуди не вийшла ні з подругами на каву, і взагалі часу на себе нема геть.Чоловік каже що треба скоріше все робити і буду мати час’ - а ваша яка думка з цього приводу, чи має значення тільки думка чоловіка?
Ласкове телятко• 18 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Та в нас не велика квартира, я сама прибрати можу
изменилось, но няня и муж снимают треш.. после 6 ребенок на муже
Ласкове телятко• 18 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Поки це не наш варіант, малий алергик, багато чого з їжі не їсть. Не знаю хто в садку йому окремо готуватиме.
с собой давала,когда диета
Гірчинка• 18 мая 2024
Автор, в мене такий самий чоловік, коли почався садок, то на лікарняний ходила тільки я і куди я влаштую дитину на літо це теж мої проблеми, ще й школа дистанційна була в 1 та 2 класі, ось коли треш був
Кукусикиииииии• 18 мая 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Інвалідність підгрупа а дитини, трохи заздрю автору)
Я вас дуже розумію, також маю таку дитину.

Автор, Ви втомилися просто, скоро буде легше. Повірте нам, головне це здоровʼя .
Потринділиця• 18 мая 2024
Ностальгую за тими часами 🤗
Найкраща пора, коли воно ще спить у колясці і ти виходиш на прогулянку, сидиш на лавці з кавою і тебе ніщо не гризе-ця робота дурна, графіки і дедлайни ))
Библиотекарь• 18 мая 2024
В мене троє дітей. Найкраща порада за всі роки - підключайте чоловіка, кажіть ротом: «хочу зустрітися з подругами, ти у суботу дома?»
Кажіть про свої бажання і в першу чергу думайте про себе, а вже потім про чоловіка та дитину. Любіть себе, за вас це ніхто не зробить.
І ще - через рік-два з дитиною стане легше, так що такий стан речей не вічний.
Там-тарарам• 18 мая 2024
Ответ дляПишна молодиця
Я після декрета терпіти не можу виходити на вулицю гуляти, ’ перегуляла’ тоді,як через силу ,прошу в основному чоловіка

Мишка-шалунишка• 18 мая 2024
Ответ дляЧудо в декрете
’Чоловік особливо допомагати не хоче’

Саме так.
Авторе, у вас питання не стільки в народженні дитини, скільки в стосунках з чоловіком і ставленні до самої себе. Ви любите бути жертвою.
Якщо чоловік цінує дружину - всі питання обговорюються і знаходиться компроміс. Тато - такий же батько як мама. Обов´язки спільні.
Ви самі на себе звалили і тягнете. Щоб нити? Чи може сісти і поговорити.
ВсеПроВсехЗнаю• 18 мая 2024
Шукайте роботу і будьте з чоловіком на рівних. Він працює теж 24/7 без вихідних ? Чи все таки 8 годин день і 2 вихідних ?
волосатое стекло• 18 мая 2024
А я не розумію шо там вам встигати. На каву піти коли дитина уснула. Ви ж гуляєте і він засинає хоч інколи. Придбайте баночки щоб коли лінь чи нема бажання можна було погодувати. Шукайте способи полегшити собі життя
Соседушка• 18 мая 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Будут давать то,что он переносит, забейте на уборку и сложные блюда для себя и мужа
Соседушка• 18 мая 2024
Ответ дляvikohka
та что жe всe тeмы как под копирку?
Мне тоже кажется,что нельзя быть такой овцой на самом деле.
Весняний Марафон• 18 мая 2024
У мене знайома, коли народила другу дитину, сказала: виявляється, у мене з 1 дитиною було багато часу, а я цього не розуміла)))))
So_so• 18 мая 2024
Ответ дляСоседушка
И мне
KROX@• 18 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
20?
22 тут ще квартири купляли недавно
Соседушка• 18 мая 2024
Ответ дляОбнимашкина
Сочувствую вам
Соседушка• 18 мая 2024
Ответ дляволосатое стекло
Ребенку год,он не спит в коляске как трёхмесячный. Автор борщ варит, в то время, когда ребенок дома спит.
Шкідлива молекула• 18 мая 2024
Жизнь изменилась бесповоротно в худшую сторону. Старшему уже 17.
Муж не помогает ничего от слова совсем. Я как загнанная лошадь. Себе абсолютно не принадлежу. У меня нет времени на себя. Работа - домашние дела - уроки с детьми.