Ганцю в кєдах• 20 мая 2024

Заздрю, коли люди наважуються на 3 і більше дітей

Я зараз навіть не про війну і всі бонуси від багатодітності в цьому плані.
А просто щиро заздрю таким рішенням.
Для мене загадка звідки люди мають здоров´я їх народити і забезпечити.
А терпіння, Боже, де вони беруть терпіння?! Як вони живуть з цим недосипом?! Звідки мпють час на приготування їжі в таких кількостях? Розвезти- привезти по школам, садкам, гурткам? Не забути куди які кошти здати? Еому який одяг докупити? Перебирати регулярно шафи з ревізіями, щоб вядкласти маленькі речі? А прання?! Боже, скільки прання...пофасувати по режимам, перепрати, по шафам розкласти? А взуття? Куди вони дівають таку кількість взуття, коли в кожного на сезон по кілька пар і всі вони прийшли і роззулись. Це ж як сороканожка в хаті живе.
А коли хворіють всі разом?! А якщо це ротавірус і всі ригають і поносять? А поговорити з кожним окремо? а помогти з уроками?
Я це до чого...в мене тільки 2 і, часом здається, вони забрали всю мою енергію, силу і молодість.
Задумалась над цим сьогодні, так як зустріла своє перше кохання і в нього вже 6 дітей, Карл! 6!!! І це не край, мабуть, бо вони віруючі і вірить, що Бог їм ще подарує дітей.
Як вони справляються?
Все буде Україна• 20 мая 2024
Завидуете тем что не успел вытащить ?

Заела_пластинка• 20 мая 2024
Все ,кого знаю больше 2 дитей,Нищеброды плодятся
автор Ганцю в кєдах • 20 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Завидуете тем что не успел вытащить ?
Я кілька разів перечиталв, поки зрозуміла про що ви
автор Ганцю в кєдах • 20 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Але ж є і нормальні.
Троє наче і не багато дітей
Але мені так важко наважитись.
Якось навіть шкода себе знов це все проходить.
А людям, виходить, в кайф
Чумачечая_• 20 мая 2024
Мене стримує лише фінансова складова на даний момент, а так з дітьми нема ніяких проблем , планую народити третю за рік -два
Місячне Сяйво• 20 мая 2024
У моей матери помимо меня еще трое детей. Думаете, у нее было достаточно возможностей для их обеспечения? Да если бы
автор Ганцю в кєдах • 20 мая 2024
Ответ дляЧумачечая_
Який у вас вік і скільки дітям?

Замріяна• 20 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Аналогично. Мамаши при этом не работают. Хотя дети давно уже школьники.
Черговий по кухні• 20 мая 2024
Я не работаю, дети спокойные. По ночам со всем тремя высыпаюсь пока грудные. Муж работает из дому, полностью обеспечивает. С такими исходными и решились на троих.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 мая 2024
зачем завидовать.. много детей не гарантирует вам ничего
ЯяяКакаджамбо• 20 мая 2024
Рожают 3 детей часто не от большой любви к ним и огромных сил, в по зачёту. И растут те дети как трава. В сутках всего 24 часа, как ни крути. И разделить это время на 1 ребенка или на 3 разница есть.
В общем, не заморачиваться там люди такими ’высокими материями’. Исключения, конечно, бывают, но единичные.
НЛОша• 20 мая 2024
З того , що ви написали, тільки прання так, його багато. Інше не все таке.. про допомогу багатодітним, так, я отримала в минулому році два рази прод набори(дві крупи, 4 консерви, два чая, дві банки згущонки), і літом від профсоюзу з роботи - 500! Гривень аж!
Ищу-брожу• 20 мая 2024
Ничего такого нет, из вами описанного. Всегда высыпаюсь. Стирает машинка, сушит сушилка. Дом огромный, обувь не проблема
Анонимарик• 20 мая 2024
їм ті діти до сраки, це в основному або маргинали, або сектанти (не бачу великої різниці). одяг якийсь є, щось віддадуть, а розвиваються під телевізором
Чорт і Шо• 20 мая 2024
У меня двое 8 лет и 2 года
В мире без войны я хотела бы ещё
Быт меня совершенно не пугает, муж всё делает по дому, я только готовлю, готовить люблю, готовлю сразу много. Если готовится к беременности хорошо есть шансы на ребенка который практически не болеет. А так няню можно нанять на несколько часов хотя бы и бытовуху можно успеть.
Есть конечно моменты когда дети бесят) ну все мы неидеальны. Просто бесят нас не дети, а жизненные наши обстоятельства и усталость если хорошо подумать.
А сами малыши бесценное сокровище. Но не знаю получится ли у меня с третьим( война забрала здоровье
Анонимарик• 20 мая 2024
Удалено администрацией...
НЛОша• 20 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Але ж є і нормальні.
Троє наче і не багато дітей
Але мені так важко наважитись.
А людям, виходить, в кайф
Ви для себе вирішіть, Вам це кайф чи тяжко..
Пукимончиг• 20 мая 2024
Я думаю, що вони не переймаються такими проблемами ,що ви описали.
НЛОша• 20 мая 2024
Ответ дляЗамріяна
Я з трьох років меншої дитини оббивала пороги різних підприємств, спеціаліст, але, коли питали про дітей, відмовляли. Зайшла роботу, коли цій дитині було вже 8.

Чумачечая_• 20 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Який у вас вік і скільки дітям?
Мені 38, дітям 15 і 7
Місячне Сяйво• 20 мая 2024
Ответ дляЧорт і Шо
У меня двое 8 лет и 2 года
В мире без войны я хотела бы ещё
Очень часто раздражают нас как раз-таки дети
Чорт і Шо• 20 мая 2024
Ответ дляМісячне Сяйво
Если у меня хорошее настроение, я знаю что материально всё хорошо,с мужем все хорошо дети могут хоть на голове стоять и чудить что угодно, я остаюсь идеальной понимающей мамой
Чуть с мужем не так или какие-то обстоятельства жизненные не складываются, то и настроения нет и ресурса на детей и терпение мало
Замріяна• 20 мая 2024
Ответ дляНЛОша
вы молодец.
знаю семьи где младшим по 12 лет. мать не работает и не планирует. но при этом постоянное нытье об отсутствии денег.
Святатабожа• 20 мая 2024
Якби не війна, був би розвиток, було б більше грошей і можливостей. Наважились би і на 3-го.
В нас двоє. Не бачу різниці між вихованням двох і вихованням трьох.
Kusalochka• 20 мая 2024
Ответ дляЗаела_пластинка
Может это у вас такой круг общения? Просто я с такими не пересекаюсь и не знаю сколько у них детей а вот у некоторых знакомых 3-4 ребёнка. Люди с хорошим доходом.
Kusalochka• 20 мая 2024
Ответ дляАнонимарик
Удалено администрацией...
Я дизлайкаю. Вы описываете всего лишь свое окружение. Иначе откуда такие познания?
мистерЛяпсус• 20 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
А кто убирает этот огромный дом и готовит кушать на ораву?
Ищу-брожу• 20 мая 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Не вы. Но почему то вас беспокоит
Сама купляю квіти• 20 мая 2024
Автор рожают много те кто головой не думает, те кто может материально тянуть, те у кого няни , бабушки. А вы думаете многодетных не будут на войну брать, скоро , если ещё два года война то и без ног будут брать
Ищу-брожу• 20 мая 2024
Ответ дляKusalochka
Она просто нищебродка, оттуда и познания. И окружение такое же