А я с Рио-де-Житомира!• 21 мая 2024
Что дарить на гендер пати?
впервые с таким сталкиваюсь, подскажите пожалуйста.
Аноним ФЕЯ• 21 мая 2024
Щось мамі вагітній. Або дитячий плед нейтрального кольору. Хоча якщо люди забобонні, то тим пледом вас і придушать
лаМпочка• 21 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Я бы подарил лгбт флаг и не ошибся бы
думаю, у них такого шайзе хватает
Ні за холодну воду• 21 мая 2024
Блин, уже и на гендер надо дарить. На babyshower дарить ещё тоже.
Игрушку может какую-то
Пушкининиана• 21 мая 2024
зачем на это что то дарить ? Это ж праздник я так понимаю друг для друга всем все равно какой пол ребенка будет .
Попа как у Кардашьян• 21 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Щось для дитини, нормальні люди складають віш листи
А як не складають, то ненормальні?
Попа как у Кардашьян• 21 мая 2024
Ответ дляПушкининиана
3 свята краще ніж одне. Так от родини і все. А тут гендерпаті, потім бебішауер, ну і родини. Тричі подарунки зібрати - то вам не хухримухри. Вангую і пар хрещених там буде 2-3 не менше )))
Love_Love_Love_• 21 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Игрушку может какую-то
Це одне і теж
Ні за холодну воду• 21 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це одне і теж
Нет. Гендер, эт когда узнают пол, а babyshower праздник для будущей мамы. Обычно в 3 триместре делают и там только подруги мамы. Ну обычно так, но могут и мужчины быть
Love_Love_Love_• 21 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
О Боже
точно, я колись це знала, але ви мені як Марс відкрили
ЗабежАЛОЧКА• 21 мая 2024
Сертифікат в дитячий магазин. Всякі штуки для догляду, пінка, шампунь, крем під підгузки і подібне. Бряскальця, пустушки нейтральних кольорів(щоб і для дівчинки і для хлопчика піійшли)
Ні за холодну воду• 21 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
О Боже
Та налепили этих словечек иностранных, вот оно и путается
Ні за холодну воду• 21 мая 2024
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Кстати, сертификат прям тема. Мама сама купит то, что нравится
ЗабежАЛОЧКА• 21 мая 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
На джендер ревіл і на бейбі шауєр дарують, щось миле та не дорогое для дитини, матуся(якщо то бейбі шауєр, ще найближчі подруги можуть влаштувати, сестри) влаштовує стіл з смаколиками. Нічого супер дорого не дарують. Я от нещодавно була на бєйбі шауєрі,всі дарували пустушки, пляшечки, щось з одягу для дитини, іграшки, підгузки.
З царем в голові• 21 мая 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Игрушку может какую-то
А это не одно и тоже?
Ні за холодну воду• 21 мая 2024
Ответ дляЗ царем в голові
В чем разница?
Гендер, эт когда узнают пол, а babyshower праздник для будущей мамы. Обычно в 3 триместре делают и там только подруги мамы. Ну обычно так, но могут и мужчины быть
БальзаковскийВозраст• 21 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это шо.. чтобы все имели признаки своего пола?
А если родится небинар?
БальзаковскийВозраст• 21 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Я бы подарил лгбт флаг и не ошибся бы
Флаг небинаров