Раздражевская• 23 мая 2024
Мінус 20 кг за 3 місяці - реальність?
Мені здається, що я не зможу схуднути за такий термін на 20 кг, то неможливо. Вага 72,900 зріст 156. А тренер сказав, якщо пряжусь то реально. Але я знаю це я не зможу зробити.
Результат:
вже голосів:
51 (53.13%)
Ні.
45 (46.88%)
Так, зможеш, якщо є бажання
Раздражевская
• 23 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
А чого соромитись? З будь яким тілом ми на пляжі роздягаємось
Я соромлюсь навіть про пляж думати, не те що йти чи їхати на нього
Та легко!• 23 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
В мене майже одежі нема.
І я з вами, немає грошей- нічого вдягати- не подобається собі.
Я сьогодні на пошті забрала, плаття-резинка за 800грн, ну звісно увесь жирок не приховала, але виглядає непогано, тільки довгенька (122см), хоч на роботу вдягну, може краще буду себе почувати
Тракторні війська• 23 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
Тю, забийте і йдіть на пляж. Головне- тут фото не виставляйте )))
Пи Пи Пилюля• 23 мая 2024
А рост какой? Увидела. Думаю, вы сможете так похудеть, но за 4 мес, по 5 кг в месяц это нормально. Кожа молодая, прекрасно подтянется, у меня в 45 подтянулась.
Kusalochka• 23 мая 2024
Нет. Для этого нужна железная сила воли. А зачем тренер сказал за 3 месяца? Смысл? Сможете конечно похудеть, если ходить каждый день по 20 тыс шагов, 3-4 раза в неделю убиваться в зале и очень мало есть. Но Вы так не сможете
Раз одела не бу• 23 мая 2024
а наесть до 70+ кг при росте 155 см - это разве реальность? как вы это смогли вообще? это ж надо сутками готовить и есть. я б устала это делать
Розвідка Маші• 23 мая 2024
Ответ дляДлинноНожка
Жах, тут три кіло зайві і вже джинси давлять.. а то ж взагалі одежа вам мала ставала? І ви просто нову купили, велику?
как оказалось одежда не всегда показатель. я с прошлого лета набрала 10 кг на весах, а одежду ношу ту же. вот ничего вообще не покупала. Штаны раньше свободноваты были, сейчас облегают. достала сарафан прошлогодний, одела свободный. на ярлыке S- очка. я во мне 70 кг. А так я легинсы в основном таскаю и спортивные толстовки. они одинаково натягиваются что на 60, что на 70. я даже не замечала что так поправилась, пока не стала на весы и не охренела.
Раздражевская
• 23 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Я думаю що це кока кола… я їм шалено багато солодкого і пʼю багато кока коли(( 2 л в день майже кожен день ..
Та легко!• 23 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
Яка ви крутаааааа!!! Супер. 19 тис кроків то дуже багато) шкода я б з вами могла ходити але навряд ви в тому місті де мені треба) а ви просто ходите чи щось в навушниках слухаєте ?
А де ви ходите?
Іноді слухаю, але дуже мало безкоштовних аудіо книжок українською(
Музика мені заважає.
Стараюся поглиблюватися в свої думки і відчуття
Музика мені заважає.
Та легко!• 23 мая 2024
Ответ дляТракторні війська
Я вас прошу, якщо на одяг грошей немає, який пляж?
На Стугну збирати всяку заразу я точно не піду
Пи Пи Пилюля• 23 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
Вы сделаете себе диабет и гастрит.
Карусель-весель• 23 мая 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
За 10 дней при желании люди худеют на 10 кг.
А тут 3 месяца)
Все можно.
А тут 3 месяца)
Все можно.
за три місяці,якщо і похудає,то шкіра піде зморшками і обвисне --а-ля шарпей.. (. Це потрібно поступово робити..,десь за рік,в гарному випадку.
--
а 10 днів- то мочогонне ударними дозами та кишківник очищається..,також мало гарного для організма. почки лікувати потім не прийдеться?
--
Пи Пи Пилюля• 23 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
--
В 27 ничего не обвисает, это не с 200 кг худеешь. Небольшая дряблость подтягивается за пару месяцев.
Раздражевская
• 23 мая 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Вы сделаете себе диабет и гастрит.
Мені здається (я впевнена, що гастрит вже є, часто болить шлунок страшенно , особливо після яєць (неважливо смажених чи варених
Kusalochka• 23 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
То есть спортом Вы не занимались?
Та легко!• 23 мая 2024
Так, ну в нас знову вимкнення, то мабуть зараз мідіями повечеряю і піду подихаю, поки не темно
Кнопкотиць• 23 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
Сестра 🫣такие саме
((( я уже роками схулнути не можу!
І я вже не схудну ніколи на ті нещасні кг
((( я уже роками схулнути не можу!
Конечно не похудеете. Вы же не собираетесь своё питание корректировать, хотите быстро похудеть, чтобы снова в свой привычный мирок нырнуть и дальше жить как жили. Но в этом случае вес вернётся очень быстро, зачем тогда сейчас мучить себя. Или займитесь серьёзно своим питанием на всю дальнейшую жизнь, или не заморачивайтесь.
Тракторні війська• 23 мая 2024
Ответ дляТа легко!
Одяг - то фігня. Я 2 роки тому переїхала жити на інший континент з однією валізою, хоч до війни планувала летіти мінімум з 4ма. Так досі і живу, бо в цій країні мені одяг не подобається, лише джинси та тренч купила за 2 роки
Пи Пи Пилюля• 23 мая 2024
Ответ дляРаздражевская
Значит ваш путь - диета #5, гуглите.
Та легко!• 23 мая 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Значит ваш путь - диета #5, гуглите.
Теж про неї подумала, коли автор написала про шлунок.
Проблема тільки (особисто для мене) це відсутність меню і рецептів
ДлинноНожка• 23 мая 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Колу пил человек литрами
Раздражевская
• 23 мая 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Значит ваш путь - диета #5, гуглите.
Вже йду гуглити, дякую
Істеріомама• 23 мая 2024
Кудрі кручу сама• 23 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
--
В 27 лет?
Не пойдет морщинами, если вес, который был набран держался не больше пары лет.
Ничего не лечила.
За 10 дней сбросила 10 кг на воде без газа, остальные 5кг просто раз в неделю один день голодания.
Но это мой способ и я так захотела, никому не навязываю.
Автор спросила реально ли.Я лишь привела пример реальности.
Ничего не лечила.
Раздражевская
• 23 мая 2024
Ответ дляІстеріомама
Ось я 4 роки тому. 77-57 кг. За 3 місяці. Зріст 164, вік 28. Все реально
Красотка)
Пи Пи Пилюля• 23 мая 2024
Ответ дляТа легко!
Вот примерно, но можно же и самим придумать то, что любишь из разрешенных продуктов.
Пи Пи Пилюля• 23 мая 2024
Ответ дляІстеріомама
Супер результат
Раздражевская
• 23 мая 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Дякуююю)
Однозначно• 23 мая 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Я на 15 похудела за 3 месяца с хвостиком.
Похудела б ещё больше, если б начала записывать калории. 3 недели вес стоял, а я переделала калораж.
Тут тема моя есть - там много полезных советов.
А дайте посилання на Вашу тему, будь ласка!