Marie-Antoinette2• 24 мая 2024

хутін готов припинити війну

в Україні шляхом переговорів про припинення вогню, які визнають нинішні лінії фронту, — Reuters

Що скажете?
Тре домовлятися, чи треба далі воювати до кордонів 91?
Результат:
вже голосів: 1535
985 (64.17%) треба домовлятися
379 (24.69%) інший варіант
171 (11.14%) до кордонів 91
nenatasha• 24 мая 2024
в нас ніхто не питатиме
SunshineDiamond• 24 мая 2024
Ответ дляnenatasha
в нас ніхто не питатиме
Це точно..
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 мая 2024
ЗСУ готові припинить путіна)))
Peaceful sky UA• 24 мая 2024
Кто до границ 91- должен не просто хотеть, а быть на передке по зову сердца
sukeviciene• 24 мая 2024
Ничего он не готов прекращать
Впереди Тапок• 24 мая 2024
Давно пора заканчивать этот треш. Фиг с теми границами, главное жизни наших людей
Roni-Verona• 24 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
ЗСУ готові припинить путіна)))
Гарно звучить, а хто особисто у Вас в ЗСУ?
КокоСина• 24 мая 2024
Ответ дляnenatasha
в нас ніхто не питатиме
Кацапи вже все вирішили, ага. Вони нас вже бившою Україною називають скрізь
Манула• 24 мая 2024
Ответ дляnenatasha
в нас ніхто не питатиме
А обіцяли референдуми та ’кожен з нас президент’
чир• 24 мая 2024
Пишут Байдена не будет на мирной конференции в Швейцарии, у него есть более важные дела.
Nathalie27• 24 мая 2024
То хай путін сам це і скаже. Бо ці сцикливі викиди з невідомих російських джерел виглядають сумнівно
sukeviciene• 24 мая 2024
Ответ длячир
В рамках его предвыборной кампании, да
Миззери• 24 мая 2024
Я думаю лучше я ситуация которая есть она сегодня , вернее была в 22 но просрали и вот то что сегодня это лучший вариант и будет только хуже если затягивать
Но могу поспорить наши откажутся от переговоров и будут вешать лапшу про контр наступление
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ длячир
А если бы был Байден на мирной конференции, то что?
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляNathalie27
Він говорив уже
Nathalie27• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Він говорив уже
І що? Які результати його балачок?
Elliaz• 24 мая 2024
’Що скажете? ’

скажу це чергова тема для срача і що таке точно не буде вирішуватись на свовєтчицЕ
OlenaMriya• 24 мая 2024
Блеф
sukeviciene• 24 мая 2024
Ответ дляМиззери
Так никаких предложений и нет, чтобы отказываться от чего-то)
автор Marie-Antoinette2 • 24 мая 2024
Ответ дляМиззери
Згодна з вами

От до чого приведе продовження цієї війни? Ну от хоч один реалістичний сценарій у якому буде краще ніж зараз, приводить хто небуть?
КокоСина• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Згодна з вами

До чого призведе ’якоби заморозка’?
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляNathalie27
І що? Які результати його балачок?
Звідки я знаю? Путін після поїздки до Китаю заявив, що готовий до переговорів по нинішній лінії зіткнення без виведення російських військ. М´яч на нашій стороні.
чир• 24 мая 2024
Ответ дляPiracanta
Он же не Вася в зеленых штанах с третьего этажа, а глава страны - гаранта нашей безопасности по будапештскому меморандуму. А сейчас будут обсуждаться новые гарантии для нас.
Чомучка• 24 мая 2024
Ответ дляКокоСина
А що це за канал? Чому там так багато невдоволених смаійлів на цей пост?
Inci• 24 мая 2024
Це буде ’пєредишка’ , а через два роки знов (
Piracanta• 24 мая 2024
Ответ дляКокоСина
До чого призведе ’якоби заморозка’?
До збереження життя наших людей і до закінчення страждань українського народу.
автор Marie-Antoinette2 • 24 мая 2024
Ответ дляКокоСина
До чого призведе ’якоби заморозка’?
Якщо правильно використати час - підписати гарантії безпеки, типу НАТО, закупити - розробити озброєння, а не все на барабани та дороги. То русня десять раз подумає чи нападати ще раз
coch100• 24 мая 2024
Ответ дляsukeviciene
Для этого должны обе стороны сделать шаг к переговорам.
sukeviciene• 24 мая 2024
Ответ дляMarie-Antoinette2
Утопия)
nata.ant• 24 мая 2024
Я за те щоб зупинити,нафіг потрібні ті кордони 91 року