ЯспАкойнаЯ• 26 мая 2024

А пингвинов за 463 миллиона уже обсуждали? Или я что-то не пойму....

Девочки, это ИПСО, фейк или как???

Комплексна послуга з матеріально-технічного забезпечення Українських антарктичних експедицій із використанням науково-дослідницького океанографічного судна «Ноосфера» (IMO № 8904496).
очікувана вартість
USD

Украина выделила 463 миллиона гривен на изучение пингвинов в Арктике....
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
кацапо матрьошки и мозги-это очевидное невероятное.тупизм их конек
Ви забули, що скоро бурять прийде. До українців, які вирощують пінгвінів і нагне не пінгвіна, а українця.

ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
именно украинская наука должна существовать? без нас пингвины погибнут? А если Украины не будет, украинских мужчин, то все равно пингвины важнее??
Відкриємо кордони?
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
У них вахта на пів року… кошмар, шоколаду і авокаді заздрити 😑
кошмар оправдывать этот цирк
Киця-бриця• 26 мая 2024
Ответ дляИ.О. человека
Всех звезд собрали😂
Боже, люди готовы все оправдать. Что у них в головах?
Та ни мозгов ни совести нет у таких.
Недавно видела как эта Людка под анонимом за маньку пукан рвала. Одна форумчанка её узнала, после снятия анонимов уже в теме она не писала :)) На сообщения о себе только жаловалась.
КарамбОлька• 26 мая 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
какая цинга??? сейчас век синтетических витаминов и яблок вполне достаточно для профилактики авитаминоза. манго на хрена им??
Бооо вже й цинга у хід пішла. Ага нехай ще АТБ з собою поташать. Пінгвінам покажуть
автор ЯспАкойнаЯ • 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
у наших военных вахта уже третий год. вы прикидываетесь или серьезно?? в у пенсионеров и теперь беженцев пожизненная вахта без манго и красной икры
И.О. человека• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
То щож ніхто в світі не згодився фінінсувати цих пінгвінів окрім воюючою країни? То мабудь дюююже великі відкриття там робляться поки бухають та жеруть в три морди. Можу заключити парі, що на фронті від цих чудо- винахідників буде в 10 разів більше толку. Наволоч якась там сидить та гроші списує.
Так мало того, что сидит и жрет там за бюджетные миллионы, так еще ж и гавкает с каждого утюга, как все должны идти воевать , а главное, оно настаивает на снижении возраста мобилизации!
Пусть дети умирают, а оно там пачку откармливает.

всемВсёИмного• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Удалено администрацией...
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Та й вас би на фронт. Дивись і пінгвіни цікавити менше б стали. А реальність більше б побачили. А то сидіти на тендерах, то не бачити проблеми людей то є зло.
Ну, не для всех, не для всех.
Для прикормышей - очень даже добро)
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
вон белгород опять сносят с земли.дети гибнут без рук и ног.а путька новые аппарты кабаевой купил.
да да,мы ждали про белгород.еще давай
sahkana• 26 мая 2024
бедгород уже просто орет-москва дай пво.у нас дети гибнут.а пу тька ржет с убогих,не ему же на детские могилки ходить
автор ЯспАкойнаЯ • 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
это не зависть. это из наших налогов.
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляТочноБудет
Відкриємо кордони?
да
Мстящий за Зайца• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
а для хетьмана сивочолого не важливе?де синки?по лондонах і дурний відседіться може.чого це прості хлопці мають фабрики та бабло олігархів-політиків захищати?акакаяразніца 3 місце фобс чи 33?мало накрали за 30років?можна і на пво віділити мільйонів 30 баксами,не збідніють
пасуть пінгвінів у Бурятії
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Так, дійсно. С чого б це. В країні сотні тисяч людей які все втратили. А тут заздрять омарам, кальмарам, шоколаду, авокадо манго і т.д. Список дууууже довгий. Дивні ці люди українці. Особливо пенсіонери з їх пенсією 3000 грн.
Миловидна леді• 26 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Удалено администрацией...
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляКиця-бриця
Та ни мозгов ни совести нет у таких.
что за тема?
КарамбОлька• 26 мая 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну можна дивитись на це оптимістично. Це значить шо оці всі дикі звалять з України на пів року. Може хоч в цьому профіт
ТочноБудет• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
Ага. Дрони не купляют, а за ПВО прям побіжать. Брешіть ще, ця версія не дуже правдоподібна. ..
Які дрони треба що їх не вистачає? Ви хоч розумієтеся в видах дронів? Ви знаєте чиїх і які дрони, і скільки запускається і куди летять? Хто і де збирає?

Мстящий за Зайца• 26 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
манюша, давай что то новенькое,удиви нас
Вы знаете, удивить она нас сможет только танцем. Пение уже как-то приелось или припелось.
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
То ли украницы, пока раша кабами Харьков сносит, они спонсируют пенгвинов . Только вчера погибло почти 20 людей и пострадало не меньше 100.
Оце так цабе• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
о дааа,перемога
Танцепесенная• 26 мая 2024
Ответ дляОдні думки
А в чому? Вірніше в кому? Бо потрібно спонсорувати популяцію пінгвінів? Розумію, що життя Харківчан не так важливе для зелебобіків.
Нам його не продають.
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляБлиск думки
А їсти що будете? Нігті гризти на ногах?
Тоді вже всіх відправляйте, і електриків, і комбайнерів, і фармацевтів, і пекарів, харчову промисловість, будівельників, медичні інститути зачиняйте, та все інше що не працює на ЗСУ
Так их и отправляют.
Вы отстали от новых идей наших керманычей.
Мстящий за Зайца• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
Їх туди примусово направили після бусофікації?
Бритоножка• 26 мая 2024
Ответ дляМиловидна леді
прошу пробачення,а на скільки ’командировка’ комбайнера Васі на фронт?
Одні думки• 26 мая 2024
Ответ дляsahkana
Вы немного опечатались. Харьков молит о ПВО. А так да,за могилки все верно,не Зе же могилки проведывать.
Мстящий за Зайца• 26 мая 2024
Ответ дляБритоножка
Як тільки попроситься на південний полюс, пасти пінгвінів, одразу відпустять.
Киця-бриця• 26 мая 2024
Ответ дляОце так цабе
что за тема?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3541197-9
Она там под анонимом Почемучка
Вічний двигун• 26 мая 2024
Ответ дляТанцепесенная
Ви про 2 пенсії вже забули? Всі так роблять, у кого є можливість. Це тільки тут всі показово чесні.
Так депутаты и кабмин сам установил эти пенсии.
Люди просто исполняли законы.
В чем хитрожопость?
Они никого не обманывали и честно получали то, что им положено.
Было бы не положено, не получали бы.