🤯З 2022 року на вивчення пінгвінів було виділено мільярд гривень, — Prozorro
🔸У 2022 році було виділено — 1.5 млн доларів;
🔸у 2023 — 11.7 млн доларів;
🔸у 2024 — 11.6 млн доларів.
Складається враження, що їх люблять більше ніж людей
🔸у 2023 — 11.7 млн доларів;
🔸у 2024 — 11.6 млн доларів.
_Katya_1985• 26 мая 2024
Ответ дляAlex_Kri
Люблю пингвинов больше нашей власти. Могли бы завести 450 пингвинов в парламент, вместо депутатов
100%
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 мая 2024
Ответ дляAlex_Kri
Ви точно голосували за зе
Love_Love_Love_• 26 мая 2024
В нас корупція на кожному кроці і в 90% випадків ми є її учасниками або ініціаторами.
І так буде далі, влада все більш оху….а буде з кожним разом
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 мая 2024
Ответ для--Елена--
Ну блин, пусть с голоду сдохнут там в клетке. Вы люди вообще или нет? Такие вопросы задавать? Отберите у тех пингвинов рыбу, Вам нужнее.
Головне цукерки у коробках по 0,5 кг не відбирати
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А все починається з купівлі штор і подарунків класному керівнику.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 мая 2024
Ответ для--Елена--
Одни в блокады последнюю крошку хлеба отдадут, другие сожрут ту животину и пофиг. Так мы далеко уйдём, совсем уже озверели. На работу пингвинов отправьте, пусть сами себе добывают еду.
еду и электричество
Love_Love_Love_• 26 мая 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Або на багато раніше - в пологовому
Ответ для--Елена--
Вы в себе? Ну как маленькая, как можно не понимать элементарного, это отмывание денег, пингвины и малой части того не увидели
Пані в лопухах• 26 мая 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Йошкін кот сота тема
Ну так є про що поговорити. Я б і 101 раз би поговорила,бо якось в мене в голові не вкладається оце все.
Пані в лопухах• 26 мая 2024
Ответ дляMoredecor
Тут ещё момент выделить на бумаге и реально потратить на тех пингвинов это очень маловероятно
А хтось збирався реально витрачати на пингвинів?
Пані в лопухах• 26 мая 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
От ми і крайніх знайшли.
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 мая 2024
Ответ дляПані в лопухах
Ну так тут назріло питання до влади.
Але прибічники діючих керманичів цього не розуміють.
Пані в лопухах• 26 мая 2024
Ответ для--Елена--
Ну так и ставили бы вопрос по другому, а то прям пингвины виноваты.
А хто? Не наші ж можновладці
СОЛНЦА ЛУЧИК• 26 мая 2024
Ответ дляПані в лопухах
От ми і крайніх знайшли.
Просто починати потрібно з себе.
Пані в лопухах• 26 мая 2024
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Просто починати потрібно з себе.
Угу. Ми вже побачили як мудрій нарід впливає на все що відбувається. Аж ніяк.
Апель-синка• 26 мая 2024
Ответ для--Елена--
В какой клетке? Они живут в естественной среде обитания. И в миллионах воюющей страны вообще не нуждаются.
Тупой обнал бабла через Эстонский оффшор
Апель-синка• 26 мая 2024
Ответ для--Елена--
Они и так себе сами добывают еду и даже не догадываются, что на них такое бабло отмывают.
Не чіпай - вб ю• 26 мая 2024
Ответ дляAlex_Kri
Гарна ідея. Давайте створимо петицію.