Der Spiegel: Страны Балтии и Польша могут ввести войска в Украину в случае стратегического прорыва РФ
Отмечается, что балтийские политики предупредили, что в таком случае страны Балтии и Польша (являются членами Альянса) не будут ждать, пока российские войска дойдут до их границ, поэтому "сами отправят войска в Украину".
Тогда "НАТО станет стороной войны", указало СМИ.
Это именно то, чего опасаются канцлер ФРГ Олаф Шольц и президент США Джо Байден.
english book• 26 мая 2024
Хто в темі, той розуміє, чому з території Білорусі припинилась агресія. Це напряму стосується інформації заголовку. Але Картопляний і тут переграв кремлівського фюрера. Він як би і за Росію всіма фібрами, але ж не може ні чим допомогти , бо це буде втручання третьої країни. І будуть оті самі війська, про що його і попередили.
Ответ дляdf364tye3
кто бы сомневался в поляках, конечно введут ,,,
московские давно предлагают ,,,
поляки ждут пока оба дурака хорошенько подиздохнут ,,,
не какое нато будет, не при делах ,,,
венгры с румынами то же введут ,,,
московские давно предлагают ,,,
не какое нато будет, не при делах ,,,
венгры с румынами то же введут ,,,
Нє, зрадоньку з розділом України розводьте на кацапських форумах. У вас там душевно, по домашньому
Ответ дляAbove
Вряд-ли они введут свои войска, разве что реальная угроза будет, только не факт. Только что информацию о том что Шольц сказал прочитала, не хотят они мать бы их с Украиной связываться.
Вроде ж так;
’Вступ України до НАТО не очікується у наступні 30 років’. Зараз усі розносять цю гучну заяву Шольца, але є одне але
Шольц розповідав виборцям про свою зустріч із путіним до початку війни. Тоді путін йому заявив, що одна з причин вторгнення - те, що Україна вступає до НАТО, на що Шольц відповів: ’про це не йдеться принаймні ще років 30’.
Зараз ситуація змінилася і Шольц уже так не вважає. Позиція НАТО відома: після війни нас візьмуть до Альянсу.
Україна Online | Підписатись
Ответ дляNYC
Вроде ж так;
Україна Online | Підписатись
То що з цього усього направду є думкою шольца ?
дякую аж підскакую• 26 мая 2024
Ответ дляCardiolog
А что понимать под стратегическим прорывом?
Это то, что никогда не настанет)
Какой бы прорыв ни был, для стран Балтии он будет стратегическим
Ответ дляalina 94
Завтра буде нова заява , що ніхто нічого вводити не буде. Я думала вже всі давно до цього звикли.
Я про це говорила коли ще ніяких заяв не було
Пізно пити боржомі, пізно займатися масовою мобілізацією, пізно навчати пілотів, підно почали будувати фортифікації, пізно затіяли з літаками - їх обслуговувати треба
Усе це дуже пізно. Тут поможе тільки іноземний добровольчий легіон
Ответ дляlilu1990
Автор,ви й війну Польщі на осінь пророчили,і що вона Львів собі забере
Ответ дляNYC
Вроде ж так;
Україна Online | Підписатись
Не Шольц решает эти вопросы.
Но с этим НАТО какие-то странные зигзаги происходят, то хотят они брать Украину к себе, то отодвигают этот вопрос, будто набивая себе цену, как цаца какая-то.