Вероятненько• 03 июня 2024

Куда податься?

Просто тошнит от моей работы. Зп - единственный плюс, остальное - жирнейший минус. Юрист. Но это уже ежедневное самонасилие.
Я хочу что-то другое. Однозначно с возможностью работы без привязки к офису.
Сложно понять, что я хочу с учетом выгорания.
Может, кто-то поделится своими успешными историями кардинальных изменений, мудрыми советами из своего опыта. Буду благодарна.
Кишмишная Мая• 03 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Та я уже чувствую, что он самонасилия мне в здоровье не прибавится.
В мене було так до недавна, на роботу як на каторгу, але ще й за копійки, бо робота не високо кваліфікована то й низько оплачувана. Нарешті звільнилася, поки в пошуках роботи і себе. Лікуюся після стількох років каторги, дуже на здоров´я вплинуло. Рекомендую відпочити, взяти тайм аут ненадовго хоча б, якщо дозволяють кошти. Емоційне вигорання це страшно. Хто не стикався, не зрозуміє, скаже з жиру біситесь.
Миллениалка• 03 июня 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Да, крепкая. И шея, и плечи. Настоящий мужчина, таких сейчас не делают.
Приємно чути, коли дружина пишається чоловіком...Хай, вам щастить і надалі.
Блакитна устриця• 03 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Идеальный сценарий. Но я свой шанс про##ла. Теперь сама с ребенком и ненависной работой.
Тоді нічого не кидайте.
Беріть відпустку, путівку, збирайте з дитиною валізу і на відпочинок.
Відморожена• 03 июня 2024
Тоже ныть буду, по безвыходу пошла в держструктуру, по итогу зарплата меньше чем в прошлом году, с 9до 18 работать не могу уже и не хочу, ищу что-то попроще, типа уборщицы на полдня, плевать хотела на статус главного специалиста, нужно денег и неполный рабочий день, ребенок болеет постоянно, кароче решила идти в отпуск с дальнейшим увольнением а там будь что будет
Фізик-ядерщик заочно• 03 июня 2024
Ответ дляМиллениалка
Поддерживаю. А то сейчас чёрт знает что у людей творится - то вчера в темах парень, который предложил девушке жить вместе, начал убиваться, что бывшая, на которой он 8 лет не женился, замуж вышла, то женщина за своим 4 года по стране мотается. а он ’нигатов’, то еще какая-то ерунда. А тут люди счастливы, радостно.
Блакитна устриця• 03 июня 2024
Ответ дляВідморожена
Чоловік з зарплатнею є?
Чому так ризикуєте?
автор Вероятненько • 03 июня 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Тоді нічого не кидайте.
Отпуск на частной фирме - понятие условное и очень относительное. Надо быть на связи и с ноутбуком
автор Вероятненько • 03 июня 2024
Ответ дляВідморожена
Держитесь. Я не представдяю, как наши мамы папы работали на одном месте всю жизнь от рассвета до забора. Это ужасно
Слоник-тоник• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Добре, що є за що лікуватися і жити, шукаючи нову роботу. Не у всіх так. Я останній раз шукала 10 місяців роботу.
Кишмишная Мая• 03 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Не заздріть. Ви не знаєте мою ситуацію.
Слоник-тоник• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Не заздріть. Ви не знаєте мою ситуацію.
В мене не було такого і в думках. Хай все буде добре!
Слоник-тоник• 03 июня 2024
Ответ дляВероятненько
До речі, є знайома, їй 73 !!! роки, працює на одному місці з її 18, правда і робота там не важка, але зарплата непогана.
ДелайКак_Я• 03 июня 2024
Наш юрист с февраля 2022 в Польше. Работает удалённо.
Кишмишная Мая• 03 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Вибачте, може не правильно зрозуміла. Я теж вже третій місяць без роботи, на цз платять копійки по безробіттю, але я рада, що не змушена ходити на роботу яка забирає всі сили. А лікуюся на городі. Сапку в руки, біфрен, гідазепам і пішла лікуватися, реально мозок відключається від всієї отієї метушні. Комарі гризуть, сонце пече, а я радію, що я на вулиці, зелень око милує, свіже повітря, сонечко. А до цього світу білого не бачила через ту роботу, бо вранці як зайшла то вночі тільки вийшла.
автор Вероятненько • 03 июня 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Молодец
АсобеннАя• 03 июня 2024
Ответ дляВідморожена
скажіть, срака якась?
Я взагалі з восьмої і ’до упора’, не можу о п´ятій встать і піти додому, бо в мене ще комісії, підготовка до пленарки, треба роздрукувати, підготувати, розкласти. Ще й сама купляю канцелярію, воду і картриджі сама заправляю.
А зарплату врізали вже так що мені на оренду не вистачає, на що ця держава розраховує?
Слоник-тоник• 03 июня 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Ой, клас, я знаю про це відчуття, сама коли рвала бур´яни в мами на городі, завжди відчувала спокій і тихе щастя. Нажаль, вже нема до кого їздити 12 років. Якраз в тиші Ваш розум найкраще працює (та ж медитація), тож зможе знайти найкращий варіант для Вас! Я з попередньої роботи теж пішла, бо щось дивне почалося, типу слідкування , якісь наклепи, ще й працювали під камерами спостереження..
ДелайКак_Я• 03 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Молодец
Может и Вам удалённо?
Слоник-тоник• 03 июня 2024
Ответ дляАсобеннАя
скажіть, срака якась?
Чоловік енергетик, працює на електростанції, зарплата впала на 30%, піднімати не збираються, людей немає, щоб навчити заміну, хоч пів року треба стажуватися (в ідеалі більше), відпустка мала бути в березні, але її немає, нема кому працювати.. Зміни по 12 годин, реально ледве долазить додому, зарплата 20 тисяч грн, повірите?
Відморожена• 03 июня 2024
Ответ дляАсобеннАя
скажіть, срака якась?
У меня ребенок ещё небольшой, поэтому и хочу 3-4 часа в день, не могу сказать что на работе постоянный завал, но жополизы получают премии, а я не могу лизать, поэтому и зарплата слезы и ни о чем, сейчас ищу тупо уборку в офисе
Відморожена• 03 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Это капец полный, может у частника поищет работу, частные компании тоже бронирование дают
автор Вероятненько • 03 июня 2024
Ответ дляДелайКак_Я
Может и Вам удалённо?
Не все работодатели ражды удаленщикам. Я еще и ребенка отвезла к родственникам на запад. Так что удаленка мне была бы как раз очень актуальна. Но это надо на очень низкий поклон и стоять в очень неудобной просящей позе.
Відморожена• 03 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Тю, встретила знакомую за 45 лет ей точно, опыта нет и образования нет, она сама сказала, говорит бросила резюме - куча звонков, она удаленку хочет, поэтому я тоже хочу либо удаленку либо неполную занятость
Слоник-тоник• 03 июня 2024
Ответ дляВідморожена
Нажаль, його цей досвід мало де потрібен (хоч постійно навчається, курси в тд. )ну і йому 55 років, це його єдина робота після закінчення університету. Раніше хоч дітям табори були від профсоюзу, і ми їздили по путівкам на море, зараз воно все в окупації..
автор Вероятненько • 03 июня 2024
Ответ дляВідморожена
Да, знаете, я в начале войны год была на удаленке, когда все разбежались кто куда. Это такая красота. Мне прям очень зашел такой формат работы. Но это было на прошлой работе, там зп была в 2 раза меньше.
Відморожена• 03 июня 2024
Ответ дляВероятненько
Ну смотря какая зарплата и какой график работы, я тоже сейчас получаю 10-12, а смотрю 8-9, как буду жить, не знаю, может ещё подработки на 4-5 поищу, но с 9 до 18 не хочу за 10-12 уже точно
АсобеннАя• 03 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
звісно повірю, в мене таке саме у місті, кому не подобається - звільняються, хай Центренерго самостійно вирішує свої проблеми
Пошаманю• 03 июня 2024
А я хочу працювати в аптеці,фармацевтом.Освіту маю,закінчила заочно коледж,але тепер боюся постановки на військовий облік, і не так постановки, як те,що можуть заборонити виїзд за кордон.
Зараз працюю а-ля бухгалтером,і директор не дає мені звільнитись,сильно я йому цінний працівник.Але я більше приношу шкоди фірмі,ніж користі,із-за того,що не маю ніякого бажання працювати.