Качка в тапцях• 05 июня 2024

НМТ - результати одразу вірні?

Дитина з одного предмету не те що здивована, а прямо шокована.
В школі сказали, що "результат одразу".
А в центрі оцінювання раніше дзвонила по іншому питанню, то вони казали, що реальні результати - тільки в них в визначений час.
ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ну вам смешно, а я этому человеку доверяю на все сто. Это мой с ним опыт не первый. К нему вопросов нет.
Я знаю що потрібно сказати батькам, щоб зробити з дитини здібну лише на словах і жерти з них гроші обіцяючи 200б

ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляПочемучечка
Ну сыну в прошлом году пересиотрели укр мову и историю. Математику как сдал на 150 так и осталось)
Но ее реально 2 выпускных класса завалили на 130-140.даже медалисты
Що????
Ніхто нічого не завалив в минулому році.
ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
Звідки ви взагалі можете щось знати?? Ви хоч раз то НМТ особисто здавали??? демагогія? Кожна мамка щиро вважає що її бубочка все знає, а погані тести.
Так і є
Не дитина не знає, а тест поганий :))
автор Качка в тапцях • 05 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
Ви не праві. Це мій учитель, я його знаю майже скільки живу. Про жертви гроші мова не йде, людина дуже порядна.
ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
Так, я здавала НМТ минулого року, і цього теж. І Коли ЗНО теж була. Тому я в курсі. Всі завдання кожного року однакові за складністю.
НМТ в порівнянню до ЗНО дуже простий!!
Там 80% завдань 5-9 клас
ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
НМТ в порівнянню до ЗНО дуже простий!!
Там 80% завдань 5-9 клас
ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
Кожен рік одні й ті самі скиглення від батьків... І кожного року розказують як в цьому складніше... Нічого нового
+

ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ну супер :))
Але не все залежить від вчителя
70% то праця дитини
автор Качка в тапцях • 05 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
Ну супер :))
Але не все залежить від вчителя
70% то праця дитини
Я вже писала вище - всі предмети здала так, як і вдома. Лише з математикою такий сюрприз.
ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Ну бо математику потрібно розуміти, щоб здати.
Це не мова і не історія.
автор Качка в тапцях • 05 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
Це не мова і не історія.
Ну якщо ви про розуміння, то як вона без розуміння здавала раніше?)
ВерСаСе• 05 июня 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Так і здавала
Набила руку на типових щавтданнях.
Все що не типове, не орієнтується в ньому
автор Качка в тапцях • 05 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
Так і здавала
Набила руку на типових щавтданнях.
Можливо. Тому і хотілося б бачити детальні дані в кабінеті.
nataluc• 05 июня 2024
Донька здала на тестовий бал 30, це по шкалі переведення 189. Готувалась з репетитором 5 місяців по 6 год на тиждень + як каже дуже допомогли перегляди ефірів Захарійченка, передивилась усі які були з 2022 року.
Свекруня• 05 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
Так, у всьому винні всі, крім маминого янгола
Мой ангел нмт не сдавал. О его знаниях не волнуйтесь , все ок,но это не заслуга лицея. Мой ребенок знает ровно столько, сколько я в него вложила.
Свекруня• 05 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
Що????
У вас было дистанционное обучение или очное? У нас только дистанционное. Не преодолели порог 24% по городу. Это не завалили?
Свекруня• 05 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
НМТ в порівнянню до ЗНО дуже простий!!
Там 80% завдань 5-9 клас
60%, а не 80%
И всего час времени, на зно давалось 3 часа.
+ 4 предмета в один день сложнее сдавать , чем 1
Почемучечка• 05 июня 2024
Ответ дляВерСаСе
Що????
Я Вам говорю выборку по нашей школе, а Вы с какой целью хотите ее оспорить)
Блакитне небо• 05 июня 2024
Ответ дляСвекруня
60%, а не 80%
як на мене навпаки легше одразу все здати ніж 4 рази нервувати. Морально мені на ЗНО складніше однозначно відчувалося ніж на НМТ. По складності завдань без принципової різниці. (але я на 200 б не планувала претендувати, цікавий був саме рівень для середньостатистичного абітурієнта)

Свекруня• 06 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
33 задания за 180 минут легче , чем 22 за 60минут. И 3х минут на задание нет. Как результат дети спешат и не вчитываются в задания
автор Качка в тапцях • 06 июня 2024
Ответ дляСвекруня
Я тоже кргда читаю что нмт легче искренне не понимаю, где у этих людей логика?)
У меня ребёнок например сдавала языковой экзамен (IELTS) то по длительности и интенсивности это тоже около 4х часов. Но это ж один предмет, и это гораздо легче было для неё.
Блакитне небо• 06 июня 2024
Ответ дляСвекруня
Так там писати треба було, в доволі акуратно, а зараз не треба. Тому часу менше. Ну логічно ж. Я серйозно ЗНО морально і технічно точно складніше. Ну мені є особистою є з чим порівняти.
Доречі списати що там що там абсолютно реально
Свекруня• 06 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
Всмысле , не нужно? Там не усные задания, последнее с параметром, все равно писать.
Как списать? Сидят в подвале (там же и туалет), во время тревоги продолжают писать, во время отключения света тоже пишут. Дважды шмонают металлоискателем