Слоник-тоник• 06 июня 2024

Заздрю всім подругам, друзям, хто виїхав на початку

Зла. Вдома постійні сварки
Була ж можливість, а вперся тоді , як віслюк - що я там буду робити, в мене ж посада/заплата, мови не знаю
Подруги, друзі поїхали і давно живуть спокійно без цього дурдому, облаштувалися.
Вже й не пишуть, бо ми різні світи
Тепер чоловік сидить, броні не має, роботи мізер
В мене з пʼяти днів - поки робочі тільки 3, на більше не можуть забезпечити живлення офісу,

16 поверх, сидимо на акумуляторі з зарядками вночі бігаємо, води не має ( є запас 15 літрів в бутлях, то ж на основне. Прошу поїдь купи, хоч щось для побуту, в нього повна апатія
А я дуже заздрю тим, хто зміг.
яка я була дурна
Спасибі, що послухали бо грошей на психолога не маю
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ дляРадикальная
Заграница не для слабых. Я поехала в страну, где никаких выплат не дают, уже давно адаптировалась и прижилась, не представляю жизни в другом месте
Ви молодець

AnnaOst• 06 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
А там ще гірше . Тут ви йдете в магазин , скрізь люди на рівні .
А там явно відчуєте себе другим сортом .
Вибачте за порівняння , але це як бідолаха сімʼя негрів би переїхав в сусідню квартиру біля вас.
Роботи немає , мови не знають і всі знають що вони приїхали на виплати і живуть із частини ваших податків . працюють десь на стройці або прибирання і як всі люди до цієї сімʼї будуть відноситися ?
Вони можуть тільки знайти таких самих нервів щоб подружитися
Ви серйозно? Ні, я знаю що у нас все дуже погано в суспільстві з повагою до людської гідності, але це якесь дрємуче середньовіччя
100%• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Спитаєте при необхідності
Там не стійка шкала
Швидкозмінна
Мне не у кого спросить.Если так страдаете,то можно жилье продать,купить инвалидность мужу и выехать.Но судя по стилю ответов,ничего делать не будете.
младокошкина• 06 июня 2024
Ответ дляРадикальная
Как можно английского не знать, каменный век
Что в Вашем понимании ‘знать английский’? Если это типа ‘си ю сун, ракун’ - то это не знание языка)))
Варена цибуля• 06 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Давайте я розповім , щоб вам легше було .
Поїхали ми закордон , залишили там 19т євро . Дитина втратила по школі , по спорту , по друзям .
Вернулися назад і радо бігаємо на 10 поверх .
Там мало того що грошей впритик, так ще й відчуваєш себе гівном чужим .
А тут своє, рідне)
Якщо не секрет, на що саме ви витратили такі гроші?
Бавовна• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Я не можу нічого тягати на високий поверх
В мене була травма коліна нещодавно, ще на лікуванні
Ну свет же бывает. Дождитесь, пока будет и привезите все на лифте.
КартаБезКомиссий• 06 июня 2024
Ответ дляВарена цибуля
На життя .
На оренду , їжу, проїзд , навчання і тд
Gvenna• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А за кордоном прийдеться все самій(
Я сама з коліном і дітьми без допомоги була, важко, хоч і не за кордоном, але...
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ дляGvenna
А за кордоном прийдеться все самій(
Звичайно все самій, як і вдома все самій
Тому і витрачаю на реабілітацію 700 грн за 40 хв

автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ дляБавовна
Я не ждуніха
Вже і так дочекалась
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ для100%
Я не можу одна нічого продати, що ще мені зробити самій ?
Варена цибуля• 06 июня 2024
Ответ дляМиззери
Хорошо что в Украине все ок с правами человека и с жильем никаких рисков
И главное- все на равных, особенно депутатские детишки с нашими))
100%• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Мужчто,до сих пор не хочет выехать?если нет,то толькопрятать мужа и вкалывать самой на семью Или бросить егои выехать на пособия.Или грустить вдвоем,жить как получается и ждать переговоров
Царевна в уггах• 06 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Более смуглый человек, который работает на стройке - для вас человек другого сорта? Но как же вы в тот же магазин ходите - там столько вокруг в второсортных людей
КартаБезКомиссий• 06 июня 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
У нас немає тут емігрантів .
Варена цибуля• 06 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
На життя .
На оренду , їжу, проїзд , навчання і тд
Так ви ж отримували виплати. Як можна отримувати гроші і при цьому орендувати на свої житло? Це яка країна так допомогає?
Царевна в уггах• 06 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
У нас немає тут емігрантів .
Где это - у вас? В Харькове вот студентов видели? И не только ... Откуда только нет. И что, они второсортные?
Или наши строители, уборщицы. С чего это вы первый сорт, а тот же строитель и техничка в школе - второй?
Фашизм какой-то
Живчик-счастливчик• 06 июня 2024
Ответ дляПримарочка
Не всі чекають пособіє))
Верим 🥴
Танцепесенная• 06 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
У нас немає тут емігрантів .
А що ви робите на стройках з неграми?
Це такий біч життя?
Я дзвонила на день народження похрестниці, звичайний ресторан, Польща
Люди щасливі/співають/танцюють ( відеозвязок)
Офіціантка-полячка, вже на українській вітала малого, вивчила там фрази заздалегідь
У вас всюди другий сорт і бомжі?

Як що це другий сорт, бомжі, то і я так хочу, бо я зараз я не сорт

автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ для100%
Він нічого не хоче
В нього апатія і депресія
Цікавий писочок• 06 июня 2024
В чому проблема підняти свою величну пʼяту точку та виїхати??
Оце ниття…
Ви або не нийте, або виїздіть.
Хто дійсно хоче - той робить.
Ми буквально за два тижні змінили свої плани і виїхали. Я пішла написала заяву в садок, школу.
Зібрали валізи,купили квитки. Новий рік зустрічали в таборі розподільчому, коли інші з шампанським вдома біля ялинки.
Зате зараз ми знайшли житло, яке нам оплачує інша держава, вчимо мову, інтегруємось.
Питання: хто Вам винен ?
Ви ще рік посидьте, коли навіть у табори не прийматимуть, щоб із «чистою совістю» казати,що виїхати немає куди
🤯
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Оце ниття…
Ви або не нийте, або виїздіть.
Хто дійсно хоче - той робить.
Питання: хто Вам винен ?
🤯
Мені табір і не треба
Чому не їхала -я наче пояснила
100%• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Він нічого не хоче
В нього апатія і депресія
К врачу и антидепрессанты
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ для100%
К врачу и антидепрессанты
Я себе лікую і наша безкоштовна медицина кожного тижня дивує рахунками
То в мене травма. Фізична

На психолога грошей в мене не має.
Накопичення є - то на виїзд
100%• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
То в мене травма. Фізична

На психолога грошей в мене не має.
Накопичення є - то на виїзд
Врач психиатр бесплатно,и даже талон не надо брать у семейного,можете записаться через приложение хелси, антидепрессанты вроде бесплатно по рецепту ,ну или уже купите пачку,что же делать
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ для100%
Психіатри насильно забирають ?
Щось нове
В кого тако було• 06 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Але, але... Але світло було чотири години на день. 12/2. Попрати? Їжу приготувати? Голову помити-посушити? Дітей покупати? Пішки на н- ний поверх?
Завжди є якесь але, але ..
Але, збирати речі і щомісяця кудись переїжджати, оформлення документів то суцільне жахіття, бюрократія просто як на роботу до чиновників. Повірте, голова брудна і приготування їжі то не те що в чужій країні без прав
100%• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Психіатри насильно забирають ?
Щось нове
Нет,не забирают.Сейчас много таких,как ваш муж.Вы записываете его,и с ним идете к врачу.Если упрется,идите сама,описываете симптомы.Может,врачбез него даст рецепт .Может,назначит консультацию онлайн,у бесплатных врачей есть сейчас такая опция,опять же через приложение хелси,врач с ним побеседует онлайн и даст рецепт и схему приема
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ для100%
То він нічого не хоче
Який лікар ?
Навіть розмовляти не хоче
100%• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
То він нічого не хоче
Який лікар ?
Навіть розмовляти не хоче
Сама идите и психиатру подробно обьясните