Слоник-тоник• 06 июня 2024

Заздрю всім подругам, друзям, хто виїхав на початку

Зла. Вдома постійні сварки
Була ж можливість, а вперся тоді , як віслюк - що я там буду робити, в мене ж посада/заплата, мови не знаю
Подруги, друзі поїхали і давно живуть спокійно без цього дурдому, облаштувалися.
Вже й не пишуть, бо ми різні світи
Тепер чоловік сидить, броні не має, роботи мізер
В мене з пʼяти днів - поки робочі тільки 3, на більше не можуть забезпечити живлення офісу,

16 поверх, сидимо на акумуляторі з зарядками вночі бігаємо, води не має ( є запас 15 літрів в бутлях, то ж на основне. Прошу поїдь купи, хоч щось для побуту, в нього повна апатія
А я дуже заздрю тим, хто зміг.
яка я була дурна
Спасибі, що послухали бо грошей на психолога не маю
Козачка• 06 июня 2024
І що, я другий раз їду. Ще приймають

Стрекозей• 06 июня 2024
едьте без него
месяцкие• 06 июня 2024
’Прошу поїдь купи, хоч щось для побуту, в нього повна апатія’
Вы специально его подначиваете, зная прекрасно, что доедет он до первого блокпоста?
Царівна Жабка• 06 июня 2024
Їдьте зараз, краще пізно, ніж ніколи, теж маю таких знайомих, що досиділися
В кого тако було• 06 июня 2024
Так їдьте самі, що вам заважає попробувати загранічного щастя. Я з дітьми виїхала, чоловік дома. Спробуйте. Так, світло є, але....
Незнакомлюся• 06 июня 2024
Зараз чому не їдете?
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ дляКозачка
І що, я другий раз їду. Ще приймають
Я могла з чоловіком тоді поїхати, як і подруги
OlenaMriya• 06 июня 2024
Вы все ещё можете отправить своего сына ко мне)))
В кого тако було• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Могла...
Ви нікуди не рипаєтесь, він що мішок? Ви незріла

Козачка• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Ну, це вже минулий час. Думайте зараз.
Анонім Завгосп• 06 июня 2024
Ответ дляКозачка
І що, я другий раз їду. Ще приймають
В те саме місце, де були? Яка країна?
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ длямесяцкие
Я не можу нічого тягати на високий поверх
В мене була травма коліна нещодавно, ще на лікуванні
Пуки-куки• 06 июня 2024
Поржала на моменте « облаштувалися « )))) У меня все зарубежом ну да кого-то роль бомжей устраивает.
У нас проблема свет и нервотрепка в стране они просто народ загоняют в ненависть к ним . А так бы было все равно лучше чем вечно скитаться и считать это пособие 200 евро 🤦‍♀️
Царевна_несушка• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Мигли би-поїхали би. Інше-пусті балачки.
Невидимка• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Йому заради вас ризикувати?
В кого тако було• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Ви бездіяльна, ви хочете щоб вас на руках вивезли і нічого самі не робите звинувачуючи чоловіка
OlenaMriya• 06 июня 2024
Ответ дляПуки-куки
2000тысячи евро на семью из 3 не хотите?
Совбез• 06 июня 2024
Ответ дляКозачка
І що, я другий раз їду. Ще приймають
Куди їдете, бо з Канадою, щось я передумала
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ дляПуки-куки
Подруги всі ок живуть,
Не думаю, що то на 200 євро, судячи по їх відпочинках і вихідних
Вони різних країнах, в деяких і допомоги не було

Перловая Кашка• 06 июня 2024
Автор, я вас понимаю. Мы могли выехать 15 лет назад, муж не захотел, теперь он невыездной без брони, ну и все остальные прелести с электричеством и прилетами как и у всех. Теперь он давит на дочь-студентку, что вот она должна искать программы по обмену и уезжать, а дочь не хочет, так же как и он раньше.
Khmelnichanka• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Ну, це вже в минулому. Виідьте зараз, тимчасово, сама. Або прийміть ту реальність, яка є станом на сьогодні.
Царівна Жабка• 06 июня 2024
Ответ дляПуки-куки
Це ви себе так заспокоюєте?
автор Слоник-тоник • 06 июня 2024
Ответ дляВ кого тако було
Я хочу просто понити
От зараз так мені треба
Бездіяльна, так
Втомилась
Begi -d913• 06 июня 2024
Я тоже жалею, но.... какой в этом смысл? Уже есть как есть 🤷
Маргарита и Мастер• 06 июня 2024
Ответ дляПуки-куки
Знов мантра про ніщебродів та бомжів
В кого тако було• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Я хочу просто понити
От зараз так мені треба
Бездіяльна, так
Втомилась
Так чого не їдете незрозуміло. Глядите бусінку
Соня-сонятко• 06 июня 2024
Ответ длямесяцкие
Она и вас подначивает тут)
А вы ведетесь на тролляку.
Пуки-куки• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Подруги всі ок живуть,
Автор вам лет сколько ?
Меня тоже одна знакомая рассказывает как испания дала ей « апартаменты «🤦‍♀️и другие подруги ей верят . Только вот я жила в Испании и дают там сраные хотселы, 0 денег и потом 2 этап типа общежития комнатки с общим туалетом , программа закончилась и пинок с программы .
IrinaPav• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Я хочу просто понити
От зараз так мені треба
Бездіяльна, так
Втомилась
Смените обстановку, если вы сейчас на больничном. Действительно выезжайте на пару месяцев. Есть дети? Или вы сами где то переждите. Болгария знаю еще принимает, селит бесплатно и кормит, правда где то в горах, но там нет пособия. Возможно вы сможете удаленно работать
Соня-сонятко• 06 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Один Юра в теме🤣
Самые адекватные комментарии, Юрец👍