Слоник-тоник• 06 июня 2024

Заздрю всім подругам, друзям, хто виїхав на початку

Зла. Вдома постійні сварки
Була ж можливість, а вперся тоді , як віслюк - що я там буду робити, в мене ж посада/заплата, мови не знаю
Подруги, друзі поїхали і давно живуть спокійно без цього дурдому, облаштувалися.
Вже й не пишуть, бо ми різні світи
Тепер чоловік сидить, броні не має, роботи мізер
В мене з пʼяти днів - поки робочі тільки 3, на більше не можуть забезпечити живлення офісу,

16 поверх, сидимо на акумуляторі з зарядками вночі бігаємо, води не має ( є запас 15 літрів в бутлях, то ж на основне. Прошу поїдь купи, хоч щось для побуту, в нього повна апатія
А я дуже заздрю тим, хто зміг.
яка я була дурна
Спасибі, що послухали бо грошей на психолога не маю
дивчинка• 06 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Я тут вже відчуваю себе гімном
Дітей нема і виплат я не хочу
Тогда пробуйте, узнавайте

годовасик• 06 июня 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Давайте я розповім , щоб вам легше було .
Поїхали ми закордон , залишили там 19т євро . Дитина втратила по школі , по спорту , по друзям .
Вернулися назад і радо бігаємо на 10 поверх .
Там мало того що грошей впритик, так ще й відчуваєш себе гівном чужим .
А тут своє, рідне)
бо треба було їхати за кордон
Фрикаделька• 07 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
2000тысячи евро на семью из 3 не хотите?
В якій Ви країні?
СКИБИДЫШь• 07 июня 2024
Ответ дляOlenaMriya
Вы все ещё можете отправить своего сына ко мне)))
О, Юрчик, ты уже растлителем малолетних заделался?
СКИБИДЫШь• 07 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Знов мантра про ніщебродів та бомжів
Ну а как еще себя успокаивать, сидя в опе без света?
бифидобактерияЖоржик• 29 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Вибачте, але я не сліпа
Подруги в магазинах /всі щасливі сторіс
Які стройки?
Ви Марʼяна ? Які негри?
Для этого и есть сторис . Для вида
В Монако очереди наших беженок для фото запилить
автор Слоник-тоник • 30 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Для этого и есть сторис . Для вида
Я вже виїхала. Зараз ще поки в гостях, але з понеділка йду дивитись дві квартири
Ніякого для вида не має. Живуть мої друзі добре. В Монако ще не були. З Греції приїхали
БолеИменее• 02 июля 2024
Ця тема вже було, слово в слово. Погано працюєте
автор Слоник-тоник • 02 июля 2024
Ответ дляБолеИменее
Покажіть 🤓 .Шерлоки 😆Вам скинути фото квитку? І Я ще не працюю

Бадабум• 10 июля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
В мене проблеми зі спиною, не хочу стати інвалідом. Дитина - аутист , діагноз підтверджений в Австрії,отримую підвищену допомогу, якої абсолютно вистачає на все
Розкажіть, будь ласка.
В мене теж дитина-аутист. Думаю на зиму їхати кудись, бо наступна зима точно буде важкою. Думала про Ірландію. Про Автрію не знаю нічого, скільки, як, кому…
Стигла полуниця• 10 июля 2024
Ответ дляБадабум
Розкажіть, будь ласка.
Щоб отримувати підвищені виплати на дитину потрібно звернутися до дитячого психіатра в Австрії, ми везли заключення з України. Діагнози з кодом. Потім там психіатр направляє до психолога, дитина проходить тести , дається заключення , на основі нього соц.робітник для допомоги надається , допомога. Але дочекатися якихось реабілітаційних занять нереально , лист очікування два роки. Тому нам порадили онлайн в Україні шукати. Загалом я отримую на дитину 412 євро дитячої допомоги та 205 соціальної. На дорослого 260 євро і 330 євро на компенсацію житла.
Бадабум• 10 июля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Дуже дякую за розповідь!! Хай у вас все добре буде!
Стигла полуниця• 10 июля 2024
Ответ дляБадабум
Взаємно!
Аноним_1859• 21 июля 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Я могла з чоловіком тоді поїхати, як і подруги
Я тоже жалею что не поехала
Из-за парня думаю как я его брошу
А сейчас думаю если бы любил то дождался
Надо было ехать
Тоже много знаеомых уехали и жилье бесплатно и кормят не богато живут но хотя бы без войны
Аноним_1859• 21 июля 2024
Ответ дляПуки-куки
Автор вам лет сколько ?
Меня тоже одна знакомая рассказывает как испания дала ей « апартаменты «🤦‍♀️и другие подруги ей верят . Только вот я жила в Испании и дают там сраные хотселы, 0 денег и потом 2 этап типа общежития комнатки с общим туалетом , программа закончилась и пинок с программы .
И куда потом как программа закончится??
Самим платить по 800 евро за жилье или как ???