Прокачую сідниці• 06 июня 2024

Що це за плями на ногах?

Що це за плями на ногах? Були два дні на одній нозі, зійшли, виступили на іншій, не сверблять, нічого такого. Що це може бути?
Трактор Віка• 06 июня 2024
Я думаю начало крапивницы может не чесаться сначала..

неДоЖиру• 07 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Згодна 👍
Байрактара• 07 июня 2024
Це може бути еритема при лаймі, вас кліщі не кусали? Сходіть до дерматолога, не хочу лякати, але лайм дуже підступна хвороба, жартувати не можна, щоб не дійшло до страшних ускладнень, потрібно відразу антибіотик приймати, якщо це бореліоз..
БезникаЯ• 07 июня 2024
Ответ дляБайрактара
зовсім не схоже
Приму в дар• 07 июня 2024
Ответ дляБайрактара
А тепер закрийте телеграм/ мед.довідник/. фейсбук і не пишіть дурниць .
Солоденька цукОрка• 07 июня 2024
Ответ дляБезникаЯ
зовсім не схоже
Нічим вірусним не хворіли за 2-3 тижні?
Сама не знаю• 07 июня 2024
Вас комары покусали.
Похоже на аллергию.

Б´ю байдики• 07 июня 2024
аллергия на все что угодно - питание питье воду из-под крана лекарства - если е беспокоит- через 10-14 дней сойдет но покроет много тела - можно начать мазать целестодерм или гиоксизон
Байрактара• 08 июня 2024
Ответ дляПриму в дар
Та який телеграм, в мене декілька місяців це в самої було, я ледь вичухалась... можливо тепер і на холодне дуєш... але починалось все з червоної плями на тілі...