Перловая Кашка• 07 июня 2024

Тече око у дворової кішки

Дівчата, порадьте чим око кішці закапати. На роботі підгодовуємо кішку, у неї око тече періодично, шкода тварину. Бажано такий засіб, щоб не декілька разів на день капати, а раз, бо вона гуляє сама по собі, до нас забігає смачненького поїсти.
НаБалКоніХодять• 07 июня 2024
Коли у моєї вуличної киці таке було, я зверталась до ветеринара он лайн.
Призначали краплі і таблетки
Раз на день точно треба давати.
Чарівної палички не існує
Вумна вутка• 07 июня 2024
Ось такі краплі купувала своїм. Дуже дієві, з першого закапування було видно покращення. Кілька разів закапала і очки чисті вже були.
А я з косою• 07 июня 2024
З моїми котами нереально битися щоб закапати, я купувала мазь 1% окситетрациклінову, вона для ветиренарії, і мазюкала те око щедро, коли раз коли два в день, бо коти дворові і не завжди ловляться, а особливо як зрозуміли що мазюкати буду то лише голод змушував їх до мене підійти, вірніше до миски, намащувала на палець
, хапала за голову поки їли і квецяла ту мазь по оку щедро.А до цього купувала каплі то й викинула, бо не з моїми талантами утримати цих когтистих істот нерухомо, ще й закапати
заварний look• 07 июня 2024
левомицетин капли глазные в человеческой аптеке
Вся така шо куди там• 07 июня 2024
плюсую к тетрациклиновой мази, она помогает лучше всего. капли больше для промывки, а мазь лечит
В кого тако було• 07 июня 2024
Ответ длязаварний look
Чудові
В кого тако було• 07 июня 2024
Ответ дляВся така шо куди там
Тоже хороша
автор Перловая Кашка • 07 июня 2024
Дякую всім за поради, буду пухнасту лікувати)