МинерАлочка• 07 июня 2024
Хто шукав де можна завантажувати фільми українською - раджу
Можна дивитися онлайн, а можна завантажувати, я собі накачала на періоди вимкнень світла.
Дуже прошу - залишайтеся якийсь час на роздачі після того як щось скачали - бо інші завантажують саме в тих, в кого це вже лежить на комп´ютері.
Аль де Барановна• 07 июня 2024
спасибо)
кстати на рутрекере тоже бывают с украинской озвучкой или субтитрами, это если не найдете на юакино нужное
Не рахую, а вважаю• 07 июня 2024
я ще накачую собі купа роликів з ютубу, також виручає при ввимкнені світла
МинерАлочка
• 07 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
спасибо)
Ого, а як це вони пропускають? Я думала то кацапський ресурс, ні?
МинерАлочка
• 07 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Для мене до речі це відкриття стало, що з Ютуба зараз можна також завантажувати.
Накачала собі стендапа і регочу в темряві. Бідні сусіди.
Аль де Барановна• 07 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
это пиратский ресурс, в данном контексте на политику им пофиг, пиратят все, что плохо лежит)) вот комменты конечно лучше не читать, а то хочется кого-нибудь прирезать, но я ж не за этим туда захожу, а халяву получить))
Не рахую, а вважаю• 07 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
але не все можна завантажити, те що дозволено
Аль де Барановна• 07 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
что угодно можно загрузить с ютуба. вводите в адресной строке ss перед самим адресом, но после https:// и качаете что душе угодно. но надо делать с компа, в телефоне не получается
Ось пости про про пошук та перегляд фільмів. (там на декількох сторінках)
Там описано для постійного інтернету, (Для ноутбуку треба встановити TorrServe та Lampa), але видно звідки качати торренти, якщо без світла.
Краще дивитися самі свіжі (до пів-року), інакше всі потім видалять і ніхто роздавати не буде.
ДваДваВісім• 07 июня 2024
на толоці викладають українські фільми і озвучку.
стикалась уже не раз коли в юакіно.клубі звук з кінотеатра, а на толоці нормальне озвучення.
єдине що на толоці обов´язково треба зареєструватись, а в юакіно.клубі можна і так дивитись/качать, якщо айпішник український