Самая СоветЧиваЯ• 07 июня 2024

Сертифікат від Гуся в Укрзолото

Може в кого лежить без діла і не збираєтесь його використовувати - подаруйте мені, будь ласка
Ашотакоя• 07 июня 2024
І мені)))
Пацака-задирака• 07 июня 2024
А там качественная продукция? Слышала много негативных отзывов об этом магазине.
ПотеряласЯ Я...• 07 июня 2024
В мене є на 1000 грн) не потрібен мені. Можу за 200 грн віддати
автор Самая СоветЧиваЯ • 07 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
то на олх за 30 віддають на 1000 грн
короткопамятна• 07 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
то на олх за 30 віддають на 1000 грн
Удалено администрацией...
автор Самая СоветЧиваЯ • 07 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
да( не чула, але дякую, пошукаю відгуки,
думала навпаки Укрзолото - то має бути яксніше порівняно з іншими ТМ
автор Самая СоветЧиваЯ • 07 июня 2024
Ответ длякороткопамятна
Удалено администрацией...
Пацака-задирака• 07 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Поищите отзывы. Даже здесь на форуме, никто почему-то не советует. В основном здесь рекомендуют Зарину, Сову.
короткопамятна• 07 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Удалено администрацией...
И хамить тоже не стоит!!!
автор Самая СоветЧиваЯ • 07 июня 2024
Ответ длякороткопамятна
И хамить тоже не стоит!!!
а хто ж Вам хаміт ? це Вам тут в цій темі такий нік дали
автор Самая СоветЧиваЯ • 07 июня 2024
Ответ дляАшотакоя
І мені)))
я з Вами поділюся, мені має співробітниця скинути два сертифікати (правда на яку суму я не знаю) , бо її діти в одному з магазинів їх отримли. Тільки там не на все його можна використати - лише на товари без знижки
автор Самая СоветЧиваЯ • 07 июня 2024
все, вже не треба) пообіцяла колега , що віддасть
Борщичок• 07 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
то на олх за 30 віддають на 1000 грн
А что он даёт? Скидка 1000 грн ? Так там же наверное к ловите есть , например скидка только для изделий стоимость больше 10 тыс грн. Вряд-ли за него гвоздики за полторы тысячи купишь.