Самая СоветЧиваЯ• 07 июня 2024
Сертифікат від Гуся в Укрзолото
Може в кого лежить без діла і не збираєтесь його використовувати - подаруйте мені, будь ласка
Пацака-задирака• 07 июня 2024
А там качественная продукция? Слышала много негативных отзывов об этом магазине.
Самая СоветЧиваЯ
• 07 июня 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В мене є на 1000 грн) не потрібен мені. Можу за 200 грн віддати
то на олх за 30 віддають на 1000 грн
короткопамятна• 07 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
то на олх за 30 віддають на 1000 грн
Удалено администрацией...
Самая СоветЧиваЯ
• 07 июня 2024
Ответ дляПацака-задирака
да( не чула, але дякую, пошукаю відгуки,
думала навпаки Укрзолото - то має бути яксніше порівняно з іншими ТМ
Самая СоветЧиваЯ
• 07 июня 2024
Ответ длякороткопамятна
Удалено администрацией...
Пацака-задирака• 07 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Поищите отзывы. Даже здесь на форуме, никто почему-то не советует. В основном здесь рекомендуют Зарину, Сову.
короткопамятна• 07 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Удалено администрацией...
И хамить тоже не стоит!!!
Самая СоветЧиваЯ
• 07 июня 2024
Ответ длякороткопамятна
И хамить тоже не стоит!!!
а хто ж Вам хаміт ? це Вам тут в цій темі такий нік дали
Самая СоветЧиваЯ
• 07 июня 2024
Ответ дляАшотакоя
І мені)))
я з Вами поділюся, мені має співробітниця скинути два сертифікати (правда на яку суму я не знаю) , бо її діти в одному з магазинів їх отримли. Тільки там не на все його можна використати - лише на товари без знижки
Борщичок• 07 июня 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
то на олх за 30 віддають на 1000 грн
А что он даёт? Скидка 1000 грн ? Так там же наверное к ловите есть , например скидка только для изделий стоимость больше 10 тыс грн. Вряд-ли за него гвоздики за полторы тысячи купишь.