Бриджит_Фрикандо• Изменено 08 июня 2024

Їду в Україну, хочу лишити сина 14 років на знайому, які мої дії?

Добрий день.

Їду на тиждень. Що мені в такому випадку зробити, щоб не було проблем? Дякую
БоХатая• 08 июня 2024
Вы в Китае?

автор Бриджит_Фрикандо • 08 июня 2024
Ответ дляБоХатая
Вы в Китае?
Добре, що Ви не в Гваделупі.

Якщо питаю, значить не знаю, що робити і хочу саме НА ФОРУМІ отримати відповідь.

Не зліть мене, я зараз в пеклі, немає що сказати - пройдіть мимо, будь ласка. Бо я наповнена га*ном і ним буду бризкати.

Дякую за розуміння і тим, хто щось підкаже.
автор Бриджит_Фрикандо • 08 июня 2024
Польща
И_В_офигительных_штанах• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Добре, що Ви не в Гваделупі.

Я думаю, ніхто не підкаже.
Хоча б тому, що ніхто не знає, де ви.
Масяня Я• 08 июня 2024
Вы знаете, просто вопрос не понятен: вы ж на неделю, разве в Польше каждый день к Вам приходят проверять, с ребенком Вы или нет?
автор Бриджит_Фрикандо • 08 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
Хлопці гуляють компанією українських дітей, польські діти постійно намагаються зачіпати наших дітей. Ну, наприклад просто хочу перестрахуватись на випадок, якщо будуть якісь непорозуміння між дітьми. Вони завжди якось залагоджують, але всяуе ж може бути... Або захворіє дитина...
Ольга.Д.О.• 08 июня 2024
Так він же не сам залишається. І мама на телефоні.

Лапка• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Добре, що Ви не в Гваделупі.

Ви якась неадекватна, не вказали країну, ще й на людину просто так зірвалися.
Фу, допомагати таким не хочеться.
Веселуха Муха• 08 июня 2024
А какие действия? Я своего оставляю и все, какие могут быть действия?
Масяня Я• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Понятно... А сын не пойдет Вам навстречу и не побудет дома неделю? Как-то б пожалел бы Ваши нервы. Жаль, что девочки нет...
Лгин• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Берите с собой.
Раз опасно в Польше, в Германии вообще дети пропадают
Ольга.Д.О.• 08 июня 2024
Роздайте сину і знайомій цінні вказівки да і їдьте собі.
Панна Кота• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Добре, що Ви не в Гваделупі.

нужно написать на знакомую доверенность, узнайте как это сделать в своей стране
Сколько_мне_лет?• 08 июня 2024
Хто пише типу мама на телефоні - той явно не стикався з цим питанням в Польщі. Тому що у випадку (не дай Бог) якщо під час сутички хлопці попадуть в поліцію або потрібна буде медична допомога і дитина не має опікуна в країні - польський суд має знайти терміново опікуна і потім в мами будуть проблеми. Я робила на себе колись опікунство через суд, а от якщо я як опікун захочу виїхати ненадовго - також не знаю яка процедура, цікаво послухати.
Ваша прЭлесть• 08 июня 2024
Может опекунсьво оформить на знакомую.
Патріотка з дивану• 08 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
А якщо щось станеться ? Захворіє наприклад
автор Бриджит_Фрикандо • 08 июня 2024
Ответ дляСколько_мне_лет?
Ого. А скільки це часу займає? Дякую, зараз почитаю про опікунство
Патріотка з дивану• 08 июня 2024
Автор , не слухайте поради Залишайте та на телефоні .
Попитайте в профільних групах або пошукайте наших юристів - адвокатів . В якому ви місті ?
Сколько_мне_лет?• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Нам зробили десь за 1-1,5 тижні, але в процесі ще приходив соц.працівник, дивився умови житла, задавав багато питань про мою роботу/освіту/зарплату. І ще нюанс, що дитина для якої я стала опікуном проживала зі мною довготерміново, може тому так перевіряли.

Масяня Я• 08 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
На такой случай выставить ему полку с разными лекарствами и описать, что где. Если что-то срочное, типа аппендицита-обьяснить симтоматику и чтоб он говорил знакомой, та его в ургенцию отвезет.
Патріотка з дивану• 08 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
Ппц порада
А ви знаєте що згоду на операцію має дати опікун ? І тоді його встановлять в судовому порядку а це час
автор Бриджит_Фрикандо • 08 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Ппц порада
Я найбільше боюсь, щоб дитину не забрали у мене. Я не дуже добре знаю закони в Польщі... Тому і хочу перестрахуватись...
Масяня Я• 08 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Ппц порада
Пипец-не пипец, а что делать, если такое случается вдруг? У моего сына в этом возрасте именно аппендицит сработал. Там же врачи, анализы и ургентность.
Патріотка з дивану• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
В якому місті ? Маю контакт нашого адвоката в тримісті
автор Бриджит_Фрикандо • 08 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Дякую.. Бо зараз не можу мислити спокійно, зараз пошукаю в фб якогось юриста...
Патріотка з дивану• 08 июня 2024
Ответ дляМасяня Я
Вдруг всі ургентні захворювання стаються- їх ніхто не прогнозує
Тоді мама їде на сор з дитиною , якщо мами немає - проблема
Масяня Я• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Тогда лучше пусть с Вами поедет, вряд ли здесь есть юристы по Польше.
автор Бриджит_Фрикандо • 08 июня 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Лодзь
Басноплетка• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Польща
Я лишала на подругу 10 річну дитину. Нічого не робила, нікуди не повідомляла
Патріотка з дивану• 08 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Лодзь
Далеко
Але може проконсультує- зробила вам скрін. Там є телефон