Мрію про космос• 08 июня 2024
Препарат лінгбанг хтось приймав розкажіть
Дівчата невролог прописав, але попередила щоб його тримати за замком типу, продається тільки по рецепту. Розкажіть про нього,хто приймав?
Мрію про космос
• 08 июня 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Це прегабалін. Я примала. А що вас цікавить?
Взагалі ,чи не психотропні якісь, чому прям так сказано тримати за замком. Що він дасть мені, якщо я прийшла з тривожністю.
Всіх підсаджую• 08 июня 2024
Ответ дляМрію про космос
Звісно психотропні. Дієві, але викликають залежність. Це не якійсь там лайтовий гідазепам.
Звісно залежить від дози і тривалості застосування.
Істеріомама• 08 июня 2024
Мне от мигрени прописывали
Первый раз когда были очень сильные боли,я даже инструкцию не читала, так плохо было. Помог.
Вот недавно снова был приступ,но не такой сильный, почитала инструкцию - задумалась. Но через пару дней всё-таки приняла 2таблетки. Боль проходит
Мрію про космос
• 08 июня 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Серйозно? Так кажуть з гідазепаму тяжко спригеути, як же з цього якщо його мені на місяць прописали
Всіх підсаджую• 08 июня 2024
Ответ дляМрію про космос
Якщо доза невелика - пийте, допоможе. Місяць - норм. Але не затягуйте.
Мрію про космос
• 08 июня 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Доза 75, це яка?