Не стесняюсь• 13 июня 2024
Які імена для двійнят красивіші?
Імена в опитуванні
Результат:
вже голосів:
310 (91.45%)
Лія і Мія
29 (8.55%)
Міла І Ліла
Я не чарівниця вам• 13 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
У сестры собака Мия, но называют же детей сплошь и рядом. Так что не показательно
У меня кот Павел....
Неваляшкина• 13 июня 2024
Ирина и Карина мне нравится. Если Ирину сокращать, то не созвучно. Поэтому ещё Варианты Марина - Карина - Арина - Дарвина; Элла - Белла.
Можно играть в созвучность сокращенных имён Маша - Даша - Саша - Наташа; Оля - Соля (Соломия).
Завидую Вам. 2 маленьких лапочки - такая прелесть.
Та_все_ок_будет• 13 июня 2024
Ответ дляНе стесняюсь
То може, узіст такий грамотний був, що проспав в інституті лекції і зробив невірне заключення? Фото до заключення узі прикладалось?
Да, всі узісти, в Києві і в Черкасах помилилися.
І ті лікарі що роди приймали теж.
Неваляшкина• 13 июня 2024
У Вас, як я розумію, україномовне середовище. Мар´яна і Адріана прикольні імена і звичні для західної України. А ще вони мають майже таку саму міжнародну версію.
Або можно зробити дзеркало. Маріанна і Анна-Марія.
неДоПриличий• 13 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Греческое.
Какое рашистское?
Что они создали за всю историю? Не смешите.
Какое рашистское?
Саме на росії багато Алін та полін
Краля-Галя• 13 июня 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Это даже не близнецы, а двойняшки. Они могут быть абсолютно не похожи.
Ой, у мужа сестра погодка искала похожие имена, а тут двойняшки.
Не стесняюсь
• 13 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
І ті лікарі що роди приймали теж.
виходить Ви- феномен народили однояйцеві близнята зовсім різними!
Та_все_ок_будет• 13 июня 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Це вже давно не феномен)
Не стесняюсь
• 13 июня 2024
Ответ дляТа_все_ок_будет
Це вже давно не феномен)
ніде в медичних описах не зустрічала, що монозиготні близнюки зовні різні, а от про ’ природнє клонування’ - так. Тому таки феномен!
БеллаДонна• 13 июня 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Особисто мені перший варіант подобається Міла і Ліла
А чому Ліла, а не Ліля, хіба таке ім´я є? Для нас воно дуже незвичне. Африканське? Дівчатка будуть темношкірі?
Задираю носа• 13 июня 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вероніка і Вікторія
Іванка та Василина
Олеся та Оксана
Зоряна та Божена
Соломія та Софія
Кіра та Аріна
Іванка та Василина
Олеся та Оксана
Зоряна та Божена
Соломія та Софія
Кіра та Аріна
Богдана і Роксолана
Задираю носа• 13 июня 2024
Ответ дляНе стесняюсь
І буде завжди Ліла з футурами
Не стесняюсь
• 13 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
І буде завжди Ліла з футурами
Я навіть не знаю про кого Ви чи про що пишете
Задираю носа• 13 июня 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Зато всі інші будуть знати. Не робіть такого дитині.
Краще вже Лея
Не стесняюсь
• 13 июня 2024
Ответ дляБеллаДонна
Зустріачається воно по сьому світу, походження єврейське
Не стесняюсь
• 13 июня 2024
Ответ дляЗадираю носа
Краще вже Лея
ой, та прям. Собак, котів, корів, хом’яків називать людськми іменами і нічого, всі тезки з тваринами в обморок не падають
Патріотка з дивану• 13 июня 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Кстати, сами имена крутые) без привязки к бекграунду
Тоді трійню : Роза, Лілія, Маргарита)
В часи моєї бабусі була мода на квіткові імена, в класі був квітник)
Я не в теме• 13 июня 2024
Милания и Лилия, если из этой ’оперы’. Можно называть хоть Мила и Лили, хоть Лия и Мия
Оно само купилось• 13 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Мне нравится Лия и Мия, но почему-то ощущение, что они какие-то незаконченные, то есть годятся как короткая форма, а не полноценные варианты.
Мила красивое, Лила не нравится.
А вообще, неплохая подборка.
Мила красивое, Лила не нравится.
А вообще, неплохая подборка.
Мені Мія як огризок
Вчителька з мікрорайону• 13 июня 2024
Ответ дляБаба_Воля
Мила красивое, Лила не нравится.
А вообще, неплохая подборка.
Мила красивое, Лила не нравится.
А вообще, неплохая подборка.
Лія - біблійний персонаж. Вона була нелюбимою дружиною та хворою на очі
Бензопирен• 13 июня 2024
Ответ дляКошкинДом
Почему имена должны быть похожи? Это дичь. У меня двойняшки и они хотят быть разными, даже вещи не носят одинаковые.
Зовут Иван и Андрей. Представляю, чтобы я их так назвала, как хочет автор.
А мои подруги Катя и Лиза одевались по разному если ссорились...