дамаАмстердама• 13 июня 2024
Чоловік каже, що потрібно економити
Вже тут якось писала, що разом з чоловіком та котом в тиждень на продукти витрачаємо 2000-2500. Чоловік каже, що це багато. А сьогодні він взаналі мені сказав, що навіщо мені купляти косметику та одяг, так як на роботу можна і не фарбуватись. Це при тому, що я сама оплачую всі свої витрати та на спільні покупки ми скидаємось. Це нормально? Ваші чоловіки кажуть щось схоже?
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Тисяч 18-15 відкладаємо, але чоловік хоче більше
За ваш счёт? Нуну
Allein74999• 13 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Штош, пусть переходит на овощи летом.
Блакитна устриця• 13 июня 2024
Сходила в парикмахерскую и к подологу сегодня - 3000.
Я не работаю постоянно, на подработках имею минималку.
БезВзяток• 13 июня 2024
Ответ длядамаАмстердама
Я на себе витрачаю лише свої власні кошти, що заробила
Мій чоловік колись теж видавав мінімум грошей, типу економим, труднощі, зарплати понизили, для чого тобі новий одяг, тощо. Потім ще а давай ми на твої будемо їсти, а мої відкладати. Через кілька місяців після розлучення купив собі машину із салону.
З другим чоловіком я вже в такі ігри не гралася.