Блакитне небо• Изменено 13 июня 2024

Як наносить цей тонік із саліциловою кислотою? Паула чойз

Як наносити щоб був економний витрати

на якому етапі
Комедони
Анонимба• 13 июня 2024
Павла така Павла

Я не в теме• 13 июня 2024
Не наносить летом, кожу на солнце сожжете
автор Блакитне небо • 13 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
Ого я не знала
Я просто ні разу не користувалась
автор Блакитне небо • 13 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
Такий думала купити
автор Блакитне небо • 13 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
Так а якщо на ніч наносити
А зранку змивати
мимАпроходила• 13 июня 2024
Це той тонік, що в твердій маленький бутилочці???? Теж купила його, нормально не видавлюється, треба трясти рукою наче градусник струшуєш. Про економні витрати не підкажу
автор Блакитне небо • 13 июня 2024
Ответ длямимАпроходила
Такий
Я не в теме• 13 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
Так а якщо на ніч наносити
А зранку змивати
Кожа начинает обновляться и становится чувствительной, поэтому придётся ежедневно наносить спф и обновлять в течение дня
мимАпроходила• 13 июня 2024
Ось такий у мене, дуже тверда пляшечка, а тонік не рідкий

автор Блакитне небо • 13 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
Короче Єрунда це все для підлітка з початковими комедонами… тут треба щось інше
Матраскин Брат• 13 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
У вас закрытые комедоны или что? По фото мне акне вообще видится. Красные воспаления сильные. Можно точечно наносить. Днем спф и прикрывать шляпой или чем-то лоб.
автор Блакитне небо • 13 июня 2024
Ответ дляМатраскин Брат
Та ні
Закриті комедони
Не відкриті точно
Матраскин Брат• 13 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
Та ні
Закриті комедони
Не відкриті точно
В ходи ленд есть тоник для закрытых. Но все под спф днем и не жариться на солнце, конечно
Marmu• 13 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
Ого я не знала
Я просто ні разу не користувалась
не слухайте. у мене P50, подібного плану. наношу цілий рік уже років 8. правда, потрібен санскрін дійсно.
З приводу економії = берете спонжик розділяєте на 2, щоб тонший був. Капаєте 5 крапель - і мажете.
Якщо ще не купили, рекомендую почитати відгуки на Р50 - всі в захваті. я без нього життя не уявляю)
автор Блакитне небо • 13 июня 2024
Ответ дляMarmu
А його можна на 12 років?
Marmu• 13 июня 2024
Ответ дляБлакитне небо
А його можна на 12 років?
цього не знаю, почитайте. але вони всі подібні, думаю, кислотні тоніки