Мию чакри щоденно• 14 июня 2024
Ви б залишили одну вдома дитину 15р на 2 тижні?
Знайома залишила дитину одну вдома на 2 тижні, маленьке містечко будинок не квартира, є ще 5 собак які потрібно годувати. Нікого не просила, щоб хтось хоча б зайшов подивився як вона.
Результат:
вже голосів:
63 (58.88%)
Ні
44 (41.12%)
Так
Почекуха• 14 июня 2024
Ответ дляМама Карло
В такому віці діти повністю самостійні
Не все. Моя вот не особо самостоятельна
Мама Карло• 14 июня 2024
Ответ дляПочекуха
Не все. Моя вот не особо самостоятельна
Це вже кожен знає свою дитину
Почекуха• 14 июня 2024
Ответ дляМама Карло
Це вже кожен знає свою дитину
Ну вы же пишете, что в таком возрасте дети полностью самостоятельны
Нашли в капусте• 14 июня 2024
Ответ дляМама Карло
В такому віці діти повністю самостійні
Бачила я таких самостійних - шахеди летять, а вони відосики у вікно лізуть знімати.
Мавка• 14 июня 2024
15 років - це доросла людина, яка не тільки собі приготує, а й тих собак покормить і поприбирає за ними, нічого немає в цьому страшного.
Не виправдовуюсь• 14 июня 2024
Я залишила б за умови, якщо дитина може приготувати собі їжу та самостійна, знає як поводитися в екстрених випадках.
А якщо повністю несамостійна та залежна від батьків - звичайно ні
Пожарник• 14 июня 2024
Мене залишали, як раз у 15 років. Готувала, прибирала і кайфувала від тиші
Кондуктор маршрутки• 14 июня 2024
Двойные стандарты)
Гулять таких детей поздно не отпускают, секс 15тилетних осуждают, но дома на две недели оставили бы, самостоятельный ребёнок, ага...
Вы по закону отвечаете за него до совершеннолетия.
Коханозадовільна• 14 июня 2024
Різні діти бувають, я в 15 після школи уже працювала, сама за кордон їздила
Смешнюча• 14 июня 2024
В 15 років я на декілька днів залишала. Зараз, в 16, доведеться на 2-3 тижні залишити. Але це в безпечному місці.
Дівка в намисті• 14 июня 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Двойные стандарты)
Моя в шістнадцять школу закінчила. Треба було два роки вдома тримати і нігде не вчитися?
Мавка• 14 июня 2024
Ответ дляПожарник
І мене
Батьки на 2 тижні поїхали, а в мене канікули літом були. Блін... Я на разу не напилась і не накурилась. Просто жила собі, як зазвичай, тільки спокійно
Пожарник• 14 июня 2024
Ответ дляМавка
І мене
Просто діти різні. Я спокійна була дуже. Пару раз подружки з ночівлею були. Батьки приїхали, все чистенько, ще й наготовано. Хоча мама переживала, дзвонила постійно.
Мовчу, але хочу• 14 июня 2024
5 собак🫤😲 Навіщо стільки заводити? Ну 1-2.
То б може і дитина кудись поїхала з батьками, а так тих собак годувати треба.
По темі — свою дитину в будинку не лишила би в 15 років. Ще хтось влізе.
В квартирі можливо так.
Бабуся Бетман• 14 июня 2024
Ответ дляНашли в капусте
Я сама так делаю - 48 годиков
Пи Пи Пилюля• 14 июня 2024
якщо вже була потреба залишити дитину - то краще щоб ніхто не знав, що дитина сама вдома, від ’провідувальників’ може бути тільки шкода
Сама купляю квіти• 14 июня 2024
Ответ дляНашли в капусте
взрослые точно так же делают, так какая разница, кого пришибет?) это уже не ребенок, в состоянии сам за себя ответить
Мию чакри щоденно
• 14 июня 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
В квартирі можливо так.
Повністю підтримую, ви ніби прочитали мої думки) в квартирі можливо б залишила , а в будинку ніколи! Собаки закриті у вольєрі, в них були випадки що на ронок помічали що хтось був на подвірї в ночі. А якщо хтось так прийде коли дитина сама буде і налякає, вже всі зрозуміли що вона сама.
Мию чакри щоденно
• 14 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Всі і так вже знають що мами нема, це неможливо приховати. Вона цілими днями була вдома , постійно щось робила на подвірї
Пи Пи Пилюля• 14 июня 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
от це погано, що пів села в курсі(
4есотка• 14 июня 2024
Моего мужа так оставляли на месяц. С котом, правда. Говорит, сосисками все это время вдвоем питались)
Нам недавно надо было в другой город вместе поехать, без ребенка (потому что в прифронтовой). Не рискнули даже в относительно тихой области оставить одного, отвезли к друзьям. Тоже как раз 15 лет. В мирное время - возможно, но реально на пару дней. Он парень разумный, несмотря на возраст. Но в нынешней ситуации - нет. Даже если бы было кому заходить проведать. У нас зимой был прилет и пожар в 400 метрах от места, где живем. Нигде нет гарантий, что не прилетит. Я не уверена, что в стрессовом состоянии он сам, если что, сориентируется норм.
Оля_с_киркою• 14 июня 2024
Залежить від купи обставин.
Я жила майже сама від 14 до 17.
Моя дитина у майже 16 років не може жити самостійно, але має психіатричний діагноз.
Другій дитині 10, і день може сам бути спокійно.
Але війна додає рисків, звісно
Я жила майже сама від 14 до 17.
Але війна додає рисків, звісно