Советчица Года• 17 июня 2024
Барре для схуднення. Ваші відгуки про цей спорт?
Я на хвилинку• 17 июня 2024
Шо это такое, вы хоть бы показали?! А то тема, как будто для бана создана...
Советчица Года
• 17 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Так мене цікавлять відгуки тих хто займався, а не тих хто і не чув про таке.
Гугл все ще працює
Я на хвилинку• 17 июня 2024
Ответ дляСоветчица Года
Гугл все ще працює
Тогда можно закрывать тему😆 видать, это знаете только вы.
Лагшмивара• 17 июня 2024
Ви худнете коли витрачаєте більше енергії чим споживаєте.
Гросмейстери коли думають, витрачають як марафонці
Але наближено до життя, то найбільш енергозатратні це станова тяга, випади і присідання
Тому якщо ви збільшите трати енергії навіть за рахунок прибирання, ви будете худнути
Уходя дверю не хлопать• 17 июня 2024
Підтягує тіло гарно дуже. Тільки на перший погляд виглядає «нічого такого», а насправді навантаження гарне.
Але тільки від барре не схуднеш без дефіциту.
Советчица Года
• 17 июня 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Так, я розумію що дієта теж треба. Займалась калланетикою кілька років тому, пле вже набридло, хочу щось нове. Ось про барре дізналась
Уходя дверю не хлопать• 17 июня 2024
Ответ дляСоветчица Года
Спробуйте. Якщо вам подобалася калланетика, то думаю і барре зайде.
Все возможно• 17 июня 2024
Це для тих, хто вже відчуває своє тіло і може заставляти певні м´язи працювати. Для початківців це не найкращій варіант, бо у більшості виникають компенсаторні реакції,і працює зовсім не те, що хотілося би