Пані з калабані• 23 июня 2024

Новые crocs видели?

Дама с заначкой• 23 июня 2024
Класні. З серії бруклін маю 3 пари однакових, але різних кольорів босоніжок, моя любов)))

Мурзилка• 23 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Шо по размерам ? Большемерят?
Дама с заначкой• 23 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Шо по размерам ? Большемерят?
Саме ті що в мене маломірки, я загалом всі беру w8, а ці w9 треба, вчене такі
Кицюююня• 23 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Какой у них верх?
Мурзилка• 23 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Я спочатку подумала, що то у вас колекція кроксів)
Дама с заначкой• 23 июня 2024
Ответ дляМурзилка
То окрема полка з кроксами)) і так я фан)))
Джинци на Флісі• 23 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Так вроде да, там написано на них всех
Мурзилка• 23 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
Ого, круто) ви дуже обережно носите👌
Дама с заначкой• 23 июня 2024
Ответ дляКицюююня
Какой у них верх?
Ева, більш щільна, тонша від класичних клогів, але товстіша за лайт райд(то прям мега комфорт та м´якість) але супер комфортна, не натирає

Дама с заначкой• 23 июня 2024
Ответ дляМурзилка
Ого, круто) ви дуже обережно носите👌
Та їх вбити неможливо, в мене є клоги з 2013 чи 2014 року, зараз вже є більш м´якіші та комфортніші, я ті на пляж ношу, типу не шкода, все ніяк добити не можу))
Тундиринда• 23 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
А підкажіть чи йде ця модель на повну ногу з високим підйомом?
Дама с заначкой• 23 июня 2024
Ответ дляТундиринда
На прям повну думаю не підійде, в мене середньої товщини стопа, то комфортно сидить, підйом середній то там ще є місце. Якщо хочете можу ширину поміряти