Дверной_Проем• 23 июня 2024
Два тижні без мʼяса, мої відчуття
Плюси: шкіра та овал покращились;
Мінуси: нема сил та енергії, настрій гірший, мʼязи зменшились (я займаюсь спрортом).
Зауважу що я не їла тільки мʼяса та молочки (молочка акне викликає у мене). Харчування у мене хороше, яйця, риба, овочі, крупи, горіхи, тофу, фрукти та інше. Але Вітамін В12, ще не купувала.
Сьогодні поїла мʼяса, бо геть знесилена була, два кола тільки змогла виконати тренування, мабуть на цьому експеримент буду закінчувати.
Джері Хейл сироїдка, як вона виживає на токому харчуванні?
Поділіться своїм досвідом :)
СкиниУскачи!• 23 июня 2024
Спокойно обхожусь без мяса. Могу и год не есть. Не из-за того что вегетарианцы, нет, просто не хочется
Спішу - перекидаюсь• 23 июня 2024
Я якось було місяць протрималась, був експеримент, мені не сподобалось, постійно була зацикленість, що поїсти, бо часто було відчуття голоду
Дверной_Проем
• 23 июня 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
я теж не дуже люблю мʼясо, але без нього як виявилось погано себе почуваю
СкиниУскачи!• 23 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
Это самовнушения. И так же стоит сделать анализ крови
фрау Гітта• 23 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
А якщо спробувати без м´яса, але з whey протеїном? Хоча мікробіом, що перетравлював м´ясо, все одно порушиться і має тягнути до м´яса.
Дверной_Проем
• 23 июня 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Хз, за 2 тижні не мали б погіршитись аналізи. Читала, що навіть на рік може вистачити запасів вітамінів. Тобто 1 рік людина себе норм почувати може, а потім може полетіти все шкеребеть.
фрау Гітта• 23 июня 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Робіть періодично узд черевної порожнини. Бо це може бути тривожним симптомом. Треба дуже слідкувати за підшлунковою.
Дверной_Проем
• 23 июня 2024
Ответ дляНай хоч раз
я почти 20 лет его не ем, полёт нормальный
деяким підходить, деяким ні
Дверной_Проем
• 23 июня 2024
Ответ дляфрау Гітта
А що тривожного у неї?
фрау Гітта• 23 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
А що тривожного у неї?
Я б не хотіла нікого залякувати. Просто при певних станах підшлункової виникає нелюбов, а потім відраза до м´яса. Краще перевірятись раз на рік у нормального узд-спеціаліста.
Дверной_Проем
• 23 июня 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Тоже без мяса недели 2-3. Мышцы ушли(( срочно буду восстанавливать.
ото ж, хоча я яйця та рибу, сочевиця, баг ао тофу їла... А самопочуття норм?
тяжкаялюдина• 23 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
Я тоже яйца по утрам, сыр. А потом только фрукты.
Самочувствие норм, но до этого я сидела на жёстком пп и чётких граммовках бжу, поэтому пора возвращаться в строй. Мне уже много лет и нужно давать организму белок.
Нетутешня• 23 июня 2024
Ответ дляфрау Гітта
Я немножко дополню
Отвращение к мясу возникает при запущенном раке желудка. Но там помимо отвращения уже и вид пациента соответствующий.
Бува і таке• 23 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
Треба було бобових додати
Дверной_Проем
• 23 июня 2024
Ответ дляБува і таке
Треба було бобових додати
хумус був, сочевиця була в раціоні
Пульт от линолеума• 23 июня 2024
Отвращение от мяса = пониженная кислотность. Просто переварить его не могут.
Почитайте книгу про питание Вестона Прайса - не захотите больше в вегетарианство играть.
Дверной_Проем
• 23 июня 2024
Ответ дляПульт от линолеума
якщо коротко то вегетеріанство не корисно?
Пульт от линолеума• 23 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
Так
Щепотка_совести• 23 июня 2024
В мене близька сама подруга не їсть мʼясо 30 років
Бачу живий приклад перед очами
Не хворіє, або дуже рідко
Вага тримається
Але шкіра обвисла серйозно. Особливо в нижній третині, як не вистачає жирової прослойки
Бачу живий приклад перед очами
Не хворіє, або дуже рідко
Вага тримається
СкиниУскачи!• 23 июня 2024
Ответ дляфрау Гітта
Ну да, і всі вегетаріанці взагалі хворі люди) обстеження прохожу раз в рік. Все добре)) самовнушение дивлюсь норм в людей працює
СкиниУскачи!• 23 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
Дело не в 2х неделях. Естественно без мяса они не ухудшатся. Человек спокойно может жить без мяса.
фрау Гітта• 23 июня 2024
Ответ дляСкиниУскачи!
Добре, якщо проходите обстеження. Це дуже важливо.
В моєму оточенні, нажаль, не все добре. Не бажаю повторення такого комусь ще.