Дверной_Проем• 23 июня 2024

Два тижні без мʼяса, мої відчуття

Плюси: шкіра та овал покращились;
Мінуси: нема сил та енергії, настрій гірший, мʼязи зменшились (я займаюсь спрортом).
Зауважу що я не їла тільки мʼяса та молочки (молочка акне викликає у мене). Харчування у мене хороше, яйця, риба, овочі, крупи, горіхи, тофу, фрукти та інше. Але Вітамін В12, ще не купувала.

Сьогодні поїла мʼяса, бо геть знесилена була, два кола тільки змогла виконати тренування, мабуть на цьому експеримент буду закінчувати.

Джері Хейл сироїдка, як вона виживає на токому харчуванні?

Поділіться своїм досвідом :)
Потужна махіна• 24 июня 2024
Теж слабшаю без м´яса, псується настрій, весь час голодна.

Кукусик• 24 июня 2024
Не ем мясо с детства и рыбу. Ем яйца, йогурт, сыр и иногда творог. Все у меня ок, но щитовидки не здоровая. Как раз для нее мясо нужно.
автор Дверной_Проем • 24 июня 2024
Ответ дляЩепотка_совести
В мене близька сама подруга не їсть мʼясо 30 років
Бачу живий приклад перед очами
Не хворіє, або дуже рідко
Вага тримається
Але шкіра обвисла серйозно. Особливо в нижній третині, як не вистачає жирової прослойки
шкіра на обличчі провисла?
Щепотка_совести• 24 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
шкіра на обличчі провисла?
Саме так, на обличчі