іронічна антитеза• 24 июня 2024

Ситуація з магазином. Ви б відмовились від замовлення?

Замовила сукню, оплатила. Магазин попередив терміни очікування 8-10 днів на відшив. Пройшло вже 17 днів. Відправки досі немає.
Ви б повертали кошти чи ще б очікували? Сукня гарна, але неприємна ситуація.
НуКаНаКа• 24 июня 2024
Дивлячись, наскільки мені та сукня подобається
Marmu• 24 июня 2024
а що продавець каже?
Оле Лукойе• 24 июня 2024
Что это за бред ? Сейчас отправки не то, что день в день, а ещё узнают, какой машиной отправлю - в 12, в 14 или в 18.
Покупают готовую продукцию, а не ждут отшив.
Света С Приветом• 24 июня 2024
В залежності від того, наскільки вона потрібна і наскільки довго ще чекати. Я розумію, що українським виробникам важко через відсутність світла, а харьковським-одеським ще через обстріли постійні. Тому чекаю часто.
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляMarmu
а що продавець каже?
Що виробництво ще не відшило. Мовляв скоро, десь має бути. І це скоро тягнеться вже з минулого тижня.
Интимная• 24 июня 2024
Вы сначала спросите, вернут ли вам деньги. Скорее всего нет и вопрос отпадет сам собой
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Харьківський виробник. Я замовляла через інстаграм, але магазини у них є в Харькові і Чернівцях стаціонарні.
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Просто базова сукня на літо. Була б, то вже носила.
Столічна штучка• 24 июня 2024
Я так костюм замовила, добре, що наложкою і заплатила лише 150 грн, чекала замість 10 днів 15, а потім ще й не мій костюм відправили, самі завернули. Поки той костюм приїхав, мені його перехотілося, ще й штани не підійшли, відмовилася і поїхав він назад.
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляИнтимная
Вони пропонують або очікувати, або повернення грошей, або обмін на щось вже відшите(але з відшитого мені нічого не підходить).
Ацетилсалициловая кислота• 24 июня 2024
Зараз купую лише українські бренди, дуже хочу підтримувати своїх, а не мереживих зар, массімо і тд. Бувають затримки, але я розумію в який умовах вони працюють... Ось босоніжки приїхали, які на початку травня замовляла, хоча теж казали 8-10 днів
Дайте подумать• 24 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Раз предлагают возврат, значит, ждать еще долго.
Света С Приветом• 24 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Ну вирішить для себе, скільки ще чекати можете? Чи треба вам вже зараз і чи хочете ще її. Ось вам в відповідь буде.
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляДайте подумать
Теж так думаю.
Голубка миру• 24 июня 2024
Заберіть гроші, бо не побачите нічого, навіть і не починали ще шити.
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я зараз навпаки щось в українських брендах розчарувалась. Ціни космічні, а якість не на ту ціну.
Не знаю чи в подальшому буду готова до таких авантюр.
КондуктЕр тролейбуса• 24 июня 2024
А який виробник? Теж замовляю у Харкові одяг, зараз з обстрілами і відключеннями шиють довше, але все отримала
Тут как тут• 24 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Покажите платье. Возможно, девочки его вам купят в магазине и отправят.
Трусиковед• 24 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Може то звичайні шахраї..
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Modus family brand.
Написала їм тільки що, то вони цього тижня сказали відправки не буде.
Вирішила відмовитись від замовлення.
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляТрусиковед
Може то звичайні шахраї..
Не шахраї. Замовляла і раніше у них сукні, але вони вже були відшиті.
Директор Пляжу• 24 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Забирайте деньги. Это не серьезно.
Тут как тут• 24 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Modus family brand.
Вирішила відмовитись від замовлення.
Посмотрела их в инсте. Есть такие симпатичные платьица- и себе заказала бы, но без примерки не беру.
КондуктЕр тролейбуса• 24 июня 2024
Ответ дляіронічна антитеза
_tochka_g у них в інсті замовляю. Не можу сказати що прям дешево, але якість речей відповідна. Натуральна тканина, і дуже гарно пошито, ніде не стирчать ниточки, шви рівнесенькі, нічого не перекошене і в носі чудово
На границе• 24 июня 2024
я чекала на плаття 2 тижні, прийшло, розмір не вгадала, повернення і знову вислали мій розмір. платтям і якістю задоволена. а ось оплатила блузку (інший ФОП), чекаю з березня. зворотній зв´язок був-виберіть щось із наявного і на цьому все)
бифидобактерияЖоржик• 24 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну вот честно. Не умеют наши работать. Когда я заказываю вещь, я на что то расчитываю. Почему я должна ждать полтора месяца, если обещано 10 дней. Перестала заказывать из за этого. Цены ого-го, а сервиса 0
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Переглянула. Не мій стиль.
Мені зараз близькі з українських Lovi, Ivina, El milas, хоча теж не все ідеально.
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ну я ось розумію затримки, що харківський бренд. Але вже 17 днів, а вони мені прямо пишуть, що і в межах 20 днів не відшиють… То вже занадто.
Підмітайло• 24 июня 2024
Автор, у них, здається, світло вимикають. Я б чекала, мабуть. У мирні часи ні, але зараз підтримала б виробника.
автор іронічна антитеза • 24 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
Вирішила не чекати. Світло вимикають всюди. Залишила заявку на повернення коштів.