бювет_в_обед• 24 июня 2024
Люди 30-45 в яких ніколи не було стосунків
Як думаєте, в чому проблема?
В моєму оточенні одна дівчина і чотири чоловіка самотніх🙁
бювет_в_обед
• 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А оце вже вкрай зайве. Переживайте лише за себе і пильнуйте свою родину і відносини. Всі люди і хороші і погані самі мають розібратися в своєму житті і ті всі прекрасні люди Вам зовсім не всралися. Шо вони там чекають і на що надіються,то їх життя.
Та зрозуміло, що свахою до них я не набиваюсь, просто спостерігаю, а нічого не змінюється на краще, і їх батьки переживають на цю тему.
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Ответ длябювет_в_обед
От батьки і хай переживають. А Ви з доброзичливістю і попкорном спостерігайте. Знову таки,як показує досвід-існує велика вірогідність,шо ж ці самі батьки,які тепер страшно переживають і створили передумови своїм вихованням,шо дитина тепер одинока.
бювет_в_обед
• 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Просто бачу як молоді знайомі, тільки 20 стукнуло у всіх відносини, квартири вже знімають, живуть з кимось, дітей народжують в 22 вже, життя бурлить, а в інших отак...життя бентежне, в кого яка доля, чи характер 🤔
Виннипуховна• 24 июня 2024
Ответ дляКондуктор маршрутки
Опасается чего-то
Сам уже не знает, чего...
Гомосноб• 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Співчуваю,це жах. А не було видно,шо є родина,діти в чоловіка?
Я була знайома з його родиною і дітьми.
Жена аллигатора• 24 июня 2024
Ответ длябювет_в_обед
Останні 10-15 років, я не кажу що вони незаймані, але ж стосунків хоча б рік небуло 🤷
Тю, год - это вообще ни о чем. Можно 5 раз замуж сходить, а вы через год после последнего развода будете считать, что у человека не было отношений? 🤣