бювет_в_обед• 24 июня 2024

Люди 30-45 в яких ніколи не було стосунків

Як думаєте, в чому проблема?
В моєму оточенні одна дівчина і чотири чоловіка самотніх🙁
Гомосноб• 24 июня 2024
Мне 30, думала, что была в нормальных долгих отношениях, пока не выяснилось, что была любовницей.

Чудо в декрете• 24 июня 2024
В головушке рой тараканов
Рекламама• 24 июня 2024
Комплекси в основному
Виннипуховна• 24 июня 2024
С чего вы взяли, что у 40-летних одиноких никогда не было отношений? вы их с детства близко знаете?
Надежда наш компас• 24 июня 2024
Я очень религиозный человек. Мне 37.
Хочу выйти замуж тоже за религиозного. Пока не нашла.
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Ответ дляГомосноб
Співчуваю,це жах. А не було видно,шо є родина,діти в чоловіка?
автор бювет_в_обед • 24 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
Останні 10-15 років, я не кажу що вони незаймані, але ж стосунків хоча б рік небуло 🤷
Света С Приветом• 24 июня 2024
Перегоріли
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
В мене кум самотній,останні серйозні відносини були ще в універі,були закохані з дівчиною,але не склалося. Зараз чуваку 40+чуть, зробив неслабу кар´єру,купив квартиру,машину,відпочивав кругом. Проблем у нього немає ніяких,аби хотів відносин-лише б свиснув. У нього дуже високі вимоги до жінок,до зовнішності,до освіти,до манер і тд,да-да,сам відповідає і дуже на висоті.плюс хоче,щоб його бавили,сам вже не готовий стелитися і йти на компроміси у відносинах,це ж праця,а напрягатися в всьому плані він не готовий. Плюс його страшно бісять діти,прямо не любить і не готовий народжувати,а терпіти і виховувати готових чужих дітей жінки теж категорично не хоче. Так і казав,шо в принципі,наші з чоловіком діти це єдині нормальні діти,яких він бачив і пару годин готовий з ними спілкуватися пару раз на рік. Живе прекрасно,дай Бог всім так жити

Путающаяся• 24 июня 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Я очень религиозный человек. Мне 37.
Вам надо его искать в определенных местах, где собираются такие же как вы. Ищите?
ША! я прийшла!• 24 июня 2024
Я мизантроп
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Маю ще знайомого родича під 50,живе з мамою,під маминим каблуком. Думаю,шо і цнотливий по сю пору,може ще в універі на практику раз мама пустила,то шось могло бути з якою дівчинкою,но це сто років назад було. Мама зробила з сина собі чоловіка,з малечку,нікуди не пускала,контролювала і страшно душила,він ще хворобливий такий був . Це гадіна,взяла страшний гріх на душу,шо так дитині життя перекреслила. От ніби спілкуєшся з чоловіком,адекватний,розумний,а мамі слова поперек не скаже,там такі маніпуляції.
Виннипуховна• 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
У меня знакомому 46, карьера ого-го, высокая должность, 4 квартиры, весь фарш.. Женат не был, детей нет. Был в молодости с девушкой, что-то намудрил, жениться боялся, все закончилось. Потом навязалась одна на его статус, сама к нему жить пришла, он пожил и ее выставил. Потом нашел ту из молодости, видели. что она к нему приезжала, ночевали, но он снова назад сдал, мол, время покажет, поживем-увидим. А я эту даму понимаю-столько лет знакомы, он сам ее разыскал, казалось бы, конкретика будет, а снова ’жизнь покажет’. И нет ее.
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ну,шось таке. При чому,ці чоловіки дуже статусні,не страждають,чи то холостяки такі природжені чи шо то таке-не розумію.
Виннипуховна• 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Как по мне, он сейчас расстроен, я с ним общаюсь немного.
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
А діти є в старої любові?
Виннипуховна• 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А діти є в старої любові?
Нет. Ни у него без нее ничего не вышло, ни у нее без него.
Заздрість то погано• 24 июня 2024
Ответ длябювет_в_обед
А у вас як справи зі стосунками? Щасливі і розумні люди не пхають носа у чуже життя якщо їх не просять
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
Да хто зна шо там. Такі долі в людей бувають

Гадаю_По_шнуркам• 24 июня 2024
30 лет, никто никогда не предлагал отношений или замуж
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Да прямо. Де вона пхає носа в життя людей? Вона шо,радить хм як жити,поради дає чи шо? Так,на форумі побазікали,для того і порадниця. Можна подумати,Ви ніколи не пліткували з подругами,чи за родинним столом,коли всі родичі зібралися. Ага.
Заздрість то погано• 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Не пліткувала, уявіть собі)
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Не пліткувала, уявіть собі)
Не вірю,ні за що. Це природа людська. Пліткували и обговорювати родичів,історії з життя друзів і тд це природньо. Це не про заздрість і побажання злого
автор бювет_в_обед • 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Вірно, всі ці люди дуже хороші, і я щиро переживаю за їх долю, і не розумію чому вони витрачають кращі роки свого життя на самотність, чи такі інтроверти, чи чекають, що кохання саме їх знайде, чи дійсно високі вимоги, просто шкода, людині потрібна людина.
Заздрість то погано• 24 июня 2024
Ответ длябювет_в_обед
Люди самі розберуться, що їм потрібно. Можливо для них саме самотність - це прекрасно і комфортно, не всім потрібні стосунки.
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Обожнювала,коли на уроках історії в школі вчителька могла розказати про Потоцького,як він своїй Софії побудував і шо то за Софійка була унікальна,про історії з приватного життя Лесі Українки,Шевченка Це історичні плітки. І подібні речі.
Кондуктор маршрутки• 24 июня 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Ой, важкий чоловік для стосунків. Ясно, що не хоче компромісів. А двоє людей, то завжди компроміси
Поліцейський патруль• 24 июня 2024
Ответ длябювет_в_обед
А оце вже вкрай зайве. Переживайте лише за себе і пильнуйте свою родину і відносини. Всі люди і хороші і погані самі мають розібратися в своєму житті і ті всі прекрасні люди Вам зовсім не всралися. Шо вони там чекають і на що надіються,то їх життя.
Надежда наш компас• 24 июня 2024
Ответ дляПутающаяся
Ищу
Кондуктор маршрутки• 24 июня 2024
Ответ дляВиннипуховна
Опасается чего-то