Чумацький Шлях• 26 июня 2024
Київ увійшов до десятки найгірших міст світу
Київ увійшов до десятки найгірших міст світу для життя в 2024 році, — The Economist
Міста оцінювали за п´ятьма категоріями: стабільність, охорона здоров´я, культура та навколишнє середовище, освіта та інфраструктура.
ㅤ
Чумацький Шлях
• 26 июня 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Як і очікували - тема за три фублі
А Економіст заробив 4 ?
Strawberry-b61a• 26 июня 2024
Ответ дляПолуничка
Ну так виключили б цей пункт або взагалі Київ не брали б до рейтингу під час війни. А то складається воаження що у нас тут мавпи по вулицям бігають і наркокартелі в нетрях засідають. Якщо вже з Каракасом порівняли.
я тоже не поняла этот рейтинг. дебильный какой-то
как можно сравнивать Сидней богатый и Киев который столица страны где полномастштабная война
1000% какое-то прорашисткое чудило составляло,урод
Кіма кепка• 26 июня 2024
Ответ дляГигиенишвили
Ну наконец-то. Может разъедутся нафиг отсюда, хоть пробки станут меньше.
тільки після вас, ви мені теж набридли
Кіма кепка• 26 июня 2024
Ответ дляКлементина
Відень вже котрий рік попереду.
Обожнюю його.
а він вас ні
Чумацький Шлях
• 26 июня 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
Каракас
Бабульція• 26 июня 2024
Чого не обʼєктивне? Місто в якому по півдня нема світла, води і звʼязку, є комендантська година може вважатися комфортним для проживання? Де на додачу до ризиків бути збитим авто є ризик бути вбитим ракетою. Причини зрозумілі, але начистоту, хіба можна назвати поточні умови комфортними і безпечними?
Поторописька• 26 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Відень на першому? Серйозно?
Якесь фуфлове опитування.
Ось шо бува, якщо читати англ та розуміти через сраку
Клементина• 26 июня 2024
Ответ дляКіма кепка
а він вас ні
А я не питаю його думку)))
Просто вважаю, що це дійсно найкраще місто Європи.
І він на першому місці вже не перший рік.
Полуничка• 26 июня 2024
Чумацький Шлях
• 26 июня 2024
Ответ дляПолуничка
І це Каракас
А це - Київ
Ви одна фоточки гуглити вмієте?
А це - Київ
Ви одна фоточки гуглити вмієте?
Я в Києві . Але світла не має(
Тому, якось не так виглядає
Стопясят раз обсуждала• 26 июня 2024
Ответ дляКлементина
Відень вже котрий рік попереду.
Обожнюю його.
Мені теж Відень подобається. Але назвати його комфортним?
Клементина• 26 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В чому він не комфортний?
Вареничніца• 26 июня 2024
Ответ дляГладиолус
Воно і до війни не було комфортним, зараз тим більше
Здесь просто никто не ездит на синей ветке метро, все предпочитают дышать свежим воздухом из окна машины в пробке
Полуничка• 26 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Я в Києві . Але світла не має(
Тому, якось не так виглядає
Це претензія до Києва? До хуйла у вас питань немає?
Стопясят раз обсуждала• 26 июня 2024
Ответ дляКлементина
В чому він не комфортний?
Незручне метро, маленькі тротуари. Туристичний центр - капець.
А кухні? Вони переплюнули навіть типові кухоньки в хрущах.
Єдиний плюс по довкіллю - що продувається і немає майже смогу. Оце вони дійсно молодці.
Столиця. Велика, гарна, але як і майже кожна столиця - доволі некомфортна.
Чумацький Шлях
• 26 июня 2024
Ответ дляИ.О. человека
А на якому раніше був?15-й з кінця?
В 23 році повернули в оцінку рейтингу, був між містами Дуала (Камерун) та Хараре (Зімбабве)
Полуничка• 26 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Так само під час війни
Чумацький Шлях
• 26 июня 2024
Ответ дляПолуничка
Мої претензії нікому нецікаві
Светка-пипетка• 26 июня 2024
Ответ дляStrawberry-b61a
Почему дебильный? Отражение реалий. Все города по той или иной причине комфорты или же нет, рейтинг не про причины.
Дон Пэдро• 26 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Охорона здоровʼя - то бусифікація ? То від чого охороняють ?
Ну що матрьошка, не витримала 😂
Кусюче сонечко• 26 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Вони не столиці
Так Мельбурн тоже не столица и порт моресби думаю тоже
Марфа Українівна• 26 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
А, москалиха. Ось чого ваша тема була створена. Що там ще за завданням?
Клементина• 26 июня 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Для мене навпаки: дуже зручна і зрозуміла система громадського транспорту. Дуже зручна система оплати (без оцих турнікетів)
Дуже цікавий туристичний центр.
Чисто. На відміну від того ж Риму, де теж цікаво, але ж купи сміття...
Щодо кухонь не знаю. Я не оцінюю місто по кухнях
Дуже цікавий туристичний центр.
Божа кульбабка• 26 июня 2024
Ответ дляПолуничка
Необ’єктивний рейтинг. Щодо безпеки - так. Але освіта, культура, охорона здоровʼя у нас і під час війни на рівні, який більшості міст і не снилось.
Охорона здоров´я,це що?(