З царем в голові• 26 июня 2024
Люди, які відмовилися від кави - як вам це вдалося?
І які зміни помітили?
Семенівни сусідка• 26 июня 2024
Мені також погано від кави, а кинути не можу ніяк. Це більш як ритуал, чим той ефект тонуса.
осень харашо• 27 июня 2024
Коли бахнув гіпертонічний криз, оніміли руки, губи і частина обличчя і тиск був під 200 - тут же відмовилась і від кави, і від міцного чаю, і від соленого...
МаксХмара• 27 июня 2024
Ас що має бути? Я не бачу великих проблем, якщо не пити її замість води. І пити якісну заварну каву
Оле Лукойе• 27 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Кофе не повышает давление.
IQ 80• 27 июня 2024
Просто перестав подобатись смак. І ще після кави з молоком дуже хотілося в туалет по маленькому. Так собі ефект.
осень харашо• 27 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Кофе не повышает давление.
Піднімає, ще й як.
Вилосипедниця• 27 июня 2024
А навіщо відмовляти собі в задоволенні? Купила кавомашину, пʼю хорошу каву
Телефон Рубика• 27 июня 2024
Ніяких. Не пила 2 роки,0 змін(начиталась, що на шкіру погано впливає). Зараз знову п´ю, велику чашку з ранку з молоком, все теж саме
Оле Лукойе• 27 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Піднімає, ще й як.
Нет. Причина у вас не в в кофе. Нервы повышают намного больше. Одна чашка утром не сделает погоды и разрешена гипертоникам. Если заваривать не сильной крепости натуральный, а не растворимый кофе. Другое дело если у вас не установлена и не устранена причина и постоянные стрессы и в тревожном расстройстве.
МаксХмара• 27 июня 2024
Я живу у Нідерландах, місцеві жителі-найбільші споживачі кави в Європі на душу населення. Тут каву пропонують скрізь. Йдеш на розмову до школи із вчителем дитини, чи в агентство працевлаштування, чи в автосервіс, кругом вам пропонують каву або чай. Але, зазвичай, більшість п´ють каву. І нічого, будинки престарілих забиті 80-90-річними клієнтами. І там цілий день кава. А будинки престарілих у кожному селі, у містах по декілька
’Губит людей не кофе.....’
Телепузик• 27 июня 2024
Пыталась по состоянию здоровья, но вообще сил нет, и прям не могу без чашечки с утра, пью лате и еще и водой разбавляю, чтоб только издалека напоминало кофе, хоть так😢
Сяду на шию, дорого!• 27 июня 2024
П´ю якісну каву арабіку купляю за кордоном і серце не калатає. Не збираюся відмовлятися від кави)
Ласковая_львица• 27 июня 2024
У меня от кофе зависимость. Не пила год, потом увидела рекламу крутой кофе машины… ну и купила… ну и с тех пор пью дальше)
Манкоголік• 27 июня 2024
Ответ дляMegan_22
Отказалась легко, прошли внутренние прыщики. Не пью уже несколько лет. Пью один вид черного чая, такой вкусный. Остальные чаи не пью, напоминают заваренное сено.
Який? Похваліть
осень харашо• 27 июня 2024
Ответ дляОле Лукойе
Кава - це це кофеїн, відповідно - тонус, судин в тому числі. Тонус судин = підняття АТ.
Чому, по вашому, при низькому тиску рекомендують випити міцної кави, чаю, або таблетку кофеїну? Підняти тонус судин, а, відповідно, і тиск.
осень харашо• 27 июня 2024
Ответ дляКаллипсо
Смотря какой, растворимый нет, это непонятная жижа )
З студентства не пила розчинну бодягу, тітка ще в 90-х з Італії Лаваццу в зернах передавала бусами, потім і в нас з´явився нормальний вибір кави в зернах.
Оле Лукойе• 27 июня 2024
Ответ дляосень харашо
Кофе не повышает давление при низком. Проверено.