ВсеЧетко• 03 июля 2024

Залила Ктенанту

Допоможіть, будь ласка, хто знається на цих красунях. Спочатку помітила сухі кінчики на листах Ктенанти, вирішила побризкати з розпилювача. Класика))) Але тоді певно не врахувала те, що ґрунт ще не просох і загубила ще й до купи молоді листочки.
Дістала, передивилась коріння. Не гниле, але ґрунт звичайно досить вологий. Відійде? Може є якісь секрети догляду?
Не заздріть тьоті• 03 июля 2024
Он на солнце у вас? У нас все лето когда простоял на балконе с теневой стороны ( там солнца прямого нет вообще), так разросся, стал зеленый и довольный еще его пшикала водой периодически, а как назад переставили весь скрутился и стал сохнуть.
Не заздріть тьоті• 03 июля 2024
Так что по-моему он любит влажность, но без прямых солнечных лучей.
автор ВсеЧетко • 03 июля 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Не на сонці. Стоїть біля вікна на підставці, але не на прямих сонячних променях.