Ms. Android• 07 июля 2024
Znatok 999 чи 320? Який обрати? Чи зацікавив ваших дітей?
Губка Боб• 07 июля 2024
У сына был 320, потом купили и 999. Интересно было. Но не долго) Если для вас сумма не критична, покупайте 999, конечно.
Банан-барабан• 07 июля 2024
В сина теж два. Більше схем в 999. Другий був в нагоді на уроках фізики, коли вивчали електрохсеми.
Сільський ансамбль• 07 июля 2024
999 краще. Зацікавив, якийсь час все що в інструкції постійно збирав, тепер час від часу під настрій щось збирає
Кудрі кручу сама• 07 июля 2024
Більший цікавіший, звичайно. Але все одно якось не надто захопив. Пару раз зібрав і все. ЗУБом довше гралися