Намакушка• 07 июля 2024
Загадала, як ще до війни тут дівчина писала про хмару
Не знаю, чому зараз згадала. Але дівчина писала, що бачить як насувається чорна хмара, що буде щось страшне. Цікаво, як вона це побачила. Зараз би хотіла перечитати ту тему, на жаль не пам´ятаю більше нічого
Пишу, не читаю• 07 июля 2024
Тягали вырезку что-ли из программы время в 80х-90х, т е сто летнюю, где обсуждали что если так то и так - война с украиной не избежна. Если я не ошибаюсь фамилия ведущего молчанов, из детства помню его
Сірничок• 07 июля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
А вот это как раз я помню!