Люблю_смаколики• 07 июля 2024
А ви купили вже зарядні станцію чи щось таке?
Думаємо взяти, ціна питання 60тис, для нашої сім´ї, сума не мала. Ніяк не можу наважитися на таку покупку.
Як міряти?• 07 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Уже ж проходили и ничего не купили.
Тоже жмусь. Пока не критично. Не готовлю много, есть погреб , вспомнила, как к бабушке ездила, у неё холодильника не было
Баба_Воля• 07 июля 2024
Ответ дляMs. При теле
Девочки, простите за офтоп. У кого экофлоу и вы подключаете газовый котел, у нас проблема, подключили котел, а воду не греет, выдает ошибку, что нет давления газа, ну то есть низкое давление газа
Самохвалова• 07 июля 2024
Да, сразу, почти 2 года назад. Экофло на 2 взяли. Выручает, когда света нет, но от нагревательных садиться очень быстро. Стирку, посудомойку, чайник, духовку не включаем.
Ms. Сама прямота• 07 июля 2024
Екофлошку купили, котел ще не підключали, розумію, що треба спробувати
Люблю_смаколики
• 07 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
А телик 10 дюймов что ли? У меня есть вторая тоже на 250. Это 1.5 часа работы телика
32дюйма вроде, или больше)) надолго хватает , 3-4 часа и полностью не разряжается.
Я Головна• 07 июля 2024
Інвертори. І усім раджу! Взагалі треба аби було розроблено якусь державну програму, аби люди мали змогу купити. Кредити, розстрочка, або компенсація частини витрат. А от що з опаленням буде не уявляю.
4есотка• 07 июля 2024
Купил на 1 квт для холодильника, 250вт для всякой мелочи, и сейчас еще заказал на 600вт
Майструю крила• 07 июля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
Это не возможно. У меня 40 хватает на 1.5 часа
Майструю крила• 07 июля 2024
Ответ дляЯ Головна
Некоторые не хотят тратить на это все деньги. Как бы было бы неплохо если это было бы, но тратить на это свои кровные - нет
Цибулька зла• 07 июля 2024
Не купувала і не збираюсь, в домі є газ, працюю не онлайн, тому можу обійтися. Гроші в принципі є, але хотіла б їх витратити на інше, а ціни на ці всі речі шалені
4есотка• 07 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
32 дюйма у меня тянет 70 вт в час
ПампушОК• 07 июля 2024
Ні, нема толку, від того тепла не буде
Є пара паверів для телефону і генератор старий, але працює, поставили буржуйку з можливістю готувати, і камін у кімнаті був. У батьків встановили булерян . Дрова є
Люблю_смаколики
• 07 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Ось така станція, такий телевізор, 4години. На телевізорі дивимося те, що скачано на флешку. Повністю не розряджається.
Нетутешня• 07 июля 2024
Не купляла. Є чотири павери, купа освітлення різних видів. В нас електробудинок, плиту на екофлоу не підключиш. От сиджу і думаю а для чого ще вона мені? Голову помити можна звечора та висушити. Прати з нею також не будеш. Проблему опалення в багатоповерхівці воно все одно не вирішить Тоді для чого? Купили плитку газову з балончиком, з їжею проблем немає. А те що в нас іноді тільки 6-8 годин світло, так воно є зараз буває. Київ
4есотка• 07 июля 2024
Ответ дляНетутешня
Для холодильника она весьма неплоха
Замороженная селедка• 07 июля 2024
Ответ дляМайструю крила
Это какой?
Зарядна станція Bluetti EP500 Solar Power Station/2000W 5100Wh
Але на нас не варто орієнтуватися - ми вдвох працюємо з дому, тому у нас високе енергоспоживання
Нетутешня• 07 июля 2024
Ответ для4есотка
Для холодильника она весьма неплоха
З холодильником при таких відключеннях поки нічого не стається. Морозилка тримає в мене дві доби. І майже пуста.
Люблю_смаколики
• 07 июля 2024
Ответ дляНетутешня
В мене на полицях буває+12+15 за 6годин. В мене в холодильнику ліки ( треба+8+10).
4есотка• 07 июля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
у меня без зарядной станции температура поднималась в холодильнике с 4 до 15, в морозильнике с -18 до -5
Люблю_смаколики
• 07 июля 2024
Ответ для4есотка
Тому і задумалися над купівлею станції для холодильника зараз. В нас в квартирі холодильник якому 15років.
4есотка• 07 июля 2024
Ответ дляЛюблю_смаколики
и моему 15 лет. Современные не такие прожорливые
Люблю_смаколики
• 07 июля 2024
Ответ для4есотка
На дачі в мене ще старіший
Звоночек• 07 июля 2024
Ответ дляЯ Головна
ну держава вміє тільки гайки прикручувати, от як закон про мобілізацію, підвищення тарифів...яка там програма по купівлі екофлоу, ви про що?
Лукава_Кiшка• 08 июля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так може треба знайти спеціаліста який розуміється як правильно підключити?
Почитайте інформацію до екофло, він не розрахований на котел, це вже наші придумали його так підключати через вилка-вилка, тому і воно потім горить
Жоден нормальний електрик на таке не піде, про що вони і одразу попереджають
Найбезпечніший варіант це інвертор