Кров з молоком• 10 июля 2024
Їду з дітьми за кордон на два тижні. Чи потрібна згода батька?
Наш тато в зсу.
Спитала у нотаріуса, А вона каже зараз військовий стан.. якщо діти їдуть з мамою (зі мною) то дозвіл не по рібен.
Але я так нервую, щоб не було сюрпризу на кордоні.
Дійсно пускають без дозволу?
Форс мажор• 10 июля 2024
Нет не надо уже третий год. Только загранпаспорта и свидетельства о рождении
Кудрі кручу сама• 10 июля 2024
Ого, від відповіді нотаріуса ви нервуєте, а відповіді порадниць вас заспокоять))))
Эта_Шикарна)• 10 июля 2024
Воєнний стан, який дозвіл?!
Для того й прийняли норму про спрощений порядок виїзду дітей, бо батько (мати) в ЗСУ, на окупованій, зникли безвісти тощо
Соседушка• 10 июля 2024
Не треба дозволу, я з сином вже більше 10 разів перетинала кордон за час військового стану, жодного разу не питали дозвіл, бо він не потрібний. Свідоцтва про народження дітей і закордонні паспорти - все, що треба. Останній раз перетинали кордон два тижні тому, нічого не змінилося.
Перекус беру завжди• 17 июля 2024
Їхала через кордон з дитиною 9.07, Чоп. Попросили свідотство про народження дитини і дозвіл батька. Добре, що я зробила на всяк випадок. Перед цим дзвонила в прикордонну службу справочну, сказали що згода батька не треба під час військового стану. Прикордонники чомусь іншої думки.