ЯсноВидящая• 14 июля 2024
Які тутешні теми Вам запамʼятались найбільше?)
Цікаво) Хто не спить, давайте поговоримо)
ЯсноВидящая
• 14 июля 2024
Ответ дляAllemagne
Про табуретку Валеру, полуночную девушку на качелях, про трусы с секонда... ну и политика частенько фееричная бывает.
Я про того Валера тут іноді в коментах читаю, то якась табуретка
Жена миллионера• 14 июля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ну не якась))
Хата на мати• 14 июля 2024
Грушки посмоктать, мороженная курица, кот в церкви. Из последнего ’сериал про свекровь, крестины внука, крупы/ памперсы в качестве подарков и т д’
Ответ дляЖена миллионера
А хто це?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3567341 , началось с этой темы)
ЯсноВидящая
• 14 июля 2024
Ответ дляВерСаСе
В церковь с котом. Колготки на голове.
В церкву з котом? 😂
Жена миллионера• 14 июля 2024
Памятаю тему як жінка була вагітна, а іноземні лікарі їй поганий кінець пророкували. Але все завершилося добре, довго ця тема була в актуальних, аж поки не народила. Потім наче писали про неї, що вона підтримала війну чи шось таке
Любовь Калистратовна• 14 июля 2024
Тема про самые невкусные блюда, которые ели в гостях. Я смеялась до слез, до сих пор скрины в старом телефоне про жареную картошку со вкусом говна, холодец с утиными глазками и батин суп.
Незламна• 14 июля 2024
Во, я даже в избранное подобавляла
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2659217
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2026577
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1929970
Ответ дляНезламна
Во, я даже в избранное подобавляла
грушки,это шедевр))) Малыш так смоктал и пальчики потом смоктал, весь ротик измазал, мы с мужем налюбоваться не могли, сидели умилялись
Незламна• 14 июля 2024
Ответ дляivareka
Та да, пойду перечитаю сейчас. Эх, 2017 год, как из прошлой жизни(
ВерСаСе• 14 июля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
В церкву з котом? 😂
РокерША• 14 июля 2024
Останнім часом запамʼяталась тема, про страви, де жінка постійно показує смажені яйця.
Ну і батл найбагатших дівчат, Надя проти Віти
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 июля 2024
Ответ дляРокерША
І як? Вітя виявився багатішою дівчиною?
ВерСаСе• 14 июля 2024
Девочки, тут была когда то большая тема на много страниц о случаях разных на свадьбах. Елки, там такие истории писали, что волосы шевелились иногда. У кого есть эта тема?)
ЯсноВидящая
• 14 июля 2024
А я згадала тут Настя наче була, яка весь час їжу виставляла тут
Дева Мария• 14 июля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І як? Вітя виявився багатішою дівчиною?
Ще ні , чекаю поки советчиці скинуться на зіімерман і тоді знову на амбразуру )
ЯсноВидящая
• 14 июля 2024
Ответ дляНезламна
Во, я даже в избранное подобавляла
Дякую Вам. Буду мати що почитати. Дійсно, як з минулого якого життя …
ЯсноВидящая
• 14 июля 2024
Ответ дляВерСаСе
Гусь муж утки)
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1705891
Бляха коли бачу 2017-2018 рік… таке враження що то було ну дуже дуже дуже давно…тоді життя було більш безтурботним