Бокс-орун• 19 июля 2024
Раствор глюкозы для питья детям при ацетоне?
Подскажите, как его давать?
Баррикадница• 19 июля 2024
Чисту. Навіщо розводити?! Кока кола без газу наприклад дуже швидко працює
ПлюшкамиБалуюсь• 19 июля 2024
Кока-кола без газу. Коли зовсім погано дитині було, рвота часто, відпаювала по столовій ложці кожні 5 хв: кола потім регідрон, знов кола.
Natal_ka91• 19 июля 2024
Просто ампули потрошки
Лікар ще радила бетаргін та варіант заміни глюкози - дуже солодкий чай
Королева спама• 19 июля 2024
Чайною ложкою по трошки. 40% глюкоза. Вам треба наповнити організм глюкозою, тому ампулу випоюєте маленткими порціями. Кола краще йде, бо в ній ортофосворна кислота, яка має протиблювотні властивості, ну і вона балансує смак, кола не така приторно-солодка, як глюкоза.
Джонсонюк• 19 июля 2024
Если ребенок уже пьет колу, то лучше дайте колу без газа. Намного лучше глюкозы. Уже после 50-100 г рвота прекращется. Испробовано на двух детях.
Аленький носочек• 19 июля 2024
Я давала розсмоктувати таблетки глюкози . А пив просту воду чи компот. Педіатр радила колу.
Гжегож Бженчишчикевич• 19 июля 2024
Можно ампулу дать сразу, но потом выпить не меньше 200 мл, за 2 часа. Жидкости. Воды.