Я на хвилинку• 21 июля 2024

Мабуть цей процес неминучий, а хто повертатимется?

багато знайомих біженців у Європі.
рідна тітка уїхала два роки тому у Європу біженкою і зараз почала себе голандкою називати і дітей зараховувати до голандців.
ще знаю знайомих з України хто у ФРН себе вже німкенями іменують і дітей привчають.
лякає хто ж повернеться назад? ніхто?
Виниловая пластинка• 21 июля 2024
Вони можуть себе називати хоч білими хазяйвами, але в еміграції вони теж ніхто
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 июля 2024
так быстро ассимилировали что ли.. но идут на запах борща)))
begovelik• 21 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
А ви в Україні «хто»? Вас влада вважає за людину?
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
та ну.
у всіх кого мені відомі офіційне перебування та працевлаштування
Сиреневая цапля• 21 июля 2024
Вони можуть себе називати як завгодно. Статус біженця не робить їх громадянами
Дівчина Бобула• 21 июля 2024
Будет зависеть от поддержки беженцев принимающими странами, условиями получения гражданства или ВНЖ. Да и многим некуда возврашаться, чье жилье в оккупации. На благо зеленого шапито работать?
begovelik• 21 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Але через п‘ять років вони отримають паспорт
КараПузовна• 21 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Также как и в Украине,мы здесь никто,мы рабы
Виниловая пластинка• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
та ну.
І що? Все одно понаїхавші, які займають робочі місця
Вся в кредитах• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Окрім влади є ще люди, з якими щодня спілкуєшся. І не треба казок, що за кордоном за 2 роки місцеві вас за свою тримають.
Сиреневая цапля• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Не факт
begovelik• 21 июля 2024
В Європі для всіх рівні права, діють закони. Вас мажор не зіб‘є на пішохідному переході.
Губки-уточкой• 21 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Отримають паспорт
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
переоформлюють біженство на проміжне ТМП з подальшим ПМП.
тому вже не біженці, а як мігранти робоча сила.
begovelik• 21 июля 2024
І кордони ніхто не закриває
КараПузовна• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Нет конечно,мы Никто,без прав,без свободы,без денег
ХтоЯкщоНеЯ• 21 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
я тоже удивляюсь таким умникам....
Сливочная пенка• 21 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Когда статус беженца даёт себя чувствовать человеком больше, чем собственное гражданство, то это все меняет. К сожалению страна , где государство не для людей, а люди для государства не сулит ничего хорошего.
Моська-слон• 21 июля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Це ви про Київ?
begovelik• 21 июля 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Футболісти-легіонери Реал Мадріда - також мігранти і робоча сила. Андрій Шевченко, як грав за Мілан, також був мігрантом )
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ну во-первых чтобы стать немцами/голландацами нужно не просто хотеть)
А во-вторых - никакой трагедии в том, что они не вернутся нет
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 июля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
а Либанова говорит, что етсь трагедия
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляСиреневая цапля
звісно.
а ви хотіли одразу з корабля отримати паспорт за 5 секунд?! це в якій країні така швидкість?)))
усюди чекають, набувають роки проживання, усе поступово. звісно що на третій день біженства - тебе не оберуть у місцеву владу кандидатом на посаду. не можна розум вічно тримати у квітні 2022 року.
Цибулька зла• 21 июля 2024
З дітьми швидше за все більшість залишиться за кордоном.
begovelik• 21 июля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Спілкуємось з місцевими, з недавно почали запрошувати на дні народження свої і своїх дітей
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
Ага. Зато наркоман зарежет без проблем...
Сільський ансамбль• 21 июля 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ну то якщо вони це шапіто обрали, то хто за них мусить розрулити все?
Докладальниця• 21 июля 2024
Декілька днів назад повернулися мої бабуся і дідусь, виїхали з Ірпеня в перші тижні війни
А Я Самая Самая• 21 июля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а Либанова говорит, что етсь трагедия
Сейчас много чего говорят.
Но не все это правда)
автор Я на хвилинку • 21 июля 2024
Ответ дляbegovelik
І до речі євровлади на це і прицілюються у перспективі.
якщо вже африканцям, арабам та муслімам з турками паспорти нароздавали, то що вже ближні українці.