Зайканалужайке• Изменено 22 июля 2024

От так псуються продукти вдома, що ж про магазини говорити(((

Хотіла вчора випити какао, налила молоко підіріти, але передумала)) Молоко було по даті зовсім свіже і на вигляд теж.
Поставила його в холодильник і от сьогодні дістала ))
Кефірчик такий собі вийшов, але каву зранку без молока прийшлось пити))
Так, що дівчатка з продуктами обережно , це я тепер зрозуміла))
Творог для розжига• 22 июля 2024
Удалено администрацией...
Щепотка_совести• 22 июля 2024
мене рятує вакууматор. мясо, рибу, ковбаси, сало і тощо вакуумую.
Христя в тiстi• 22 июля 2024
Не очень верится, что это произошло за день. Тем более в холодильнике.
Шкала Радощів• 22 июля 2024
в холодильнике за ночь до такого состояния молоко не может превратиться. Скорее стояло весь день на столе. Или в холодильнике +20
автор Зайканалужайке • 22 июля 2024
До речі воно загустіло, але на смак солодке, видно щось таки добавляють туди, бо мало б трохи кисле бути, воно ж типу скисло
автор Зайканалужайке • 22 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Саме за один день! Навіть не повний! Бо вчора в 8 вечора його налила
Аnnеt• 22 июля 2024
увеличила холод в холодильнике - стала греться задняя стенка. уменьшила холод - масло мягкое, суп киснет, молоко тоже. так и живём.
автор Зайканалужайке • 22 июля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ні, я молоко відкрила після 8 вечора, я тоді тільки додому прийшла
Христя в тiстi• 22 июля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Ну не верю, простите. Чтоб такое было, оно должно было несколько дней при комнатной температуре простоять.
автор Зайканалужайке • 22 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Прощаю
ВыФсеВрете• 22 июля 2024
Фирма холодильника?
Шкала Радощів• 22 июля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
значит оно уже кислым было. Из свежего за ночь до ’кефирного’ состояния в холодильнике не может.
Дивне створіння• 22 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Тоже не понимаю ночь простояло в холодильнике и на утро такое быть не может.
Христя в тiстi• 22 июля 2024
Ответ дляДивне створіння
Очередной разгон зрады)
Знову Я• 22 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
А в магазині ви впевнені , що всі холодильники в них працюють без світла вночі, наприклад, при відключеннях. Варус у відкриту в нас просто ширмою всю молочку закриває як нема світла, там все гаряче стоїть, а потім продають як ні в чому справа(
Дама_с_караваем• 22 июля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Чим він врятуває він анаеробних бактерій?
Мати тріля• 22 июля 2024
Ответ дляАnnеt
Вы увеличиваете холод, прокручивая к цифре 1 или 8?
Дама_с_караваем• 22 июля 2024
Ответ дляЗнову Я
Я купую в Метро продукты, то я впевнена, що у них завжди првцюють холодильники. А дома в мене теж холодильник працює завжди.
Аnnеt• 22 июля 2024
Ответ дляМати тріля
на 6 поставила - греется. сейчас на 4-ке.
Христя в тiстi• 22 июля 2024
Ответ дляЗнову Я
Я представляю себе процесс скисания молока. Для того, чтобы оно так выглядело, оно уже вчера должно было начать створаживаться. И автор бы это увидела.
ПушАпница• 22 июля 2024
Купуйте ультрапастеризоване молоко, у нього майже немає шансів скиснути у магазині.
Удальонка• 22 июля 2024
У мене навпаки, замерзло, але я холодильник включила на максимум, тепер продукти підморажуються...
Кицюююня• 22 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
При комнатной молоко киснет с 12 дня до 16-17 вечера, этого же дня, молоко домашнее и свежее
Небалувана Галя• 22 июля 2024
Нічого страшного не сталося, випийте каву без молока й спечіть до кави млинці)
автор Зайканалужайке • 22 июля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Ну я теж і не особо хвилююсь, просто здивувалась і навіть смішно. Може справа і у складі молока , не лише у світлі🤷‍♀️
Дівчина заглядєніє• 22 июля 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Фирма холодильника?
а шо від фірми залежить температура в середині?
Христя в тiстi• 22 июля 2024
Ответ дляКицюююня
Какое отношение домашнее молоко имеет к пастеризованному магазиному? У автора, кстати, больше на домашнее похоже. Магазинное так хорошо редко створаживается.
Ну ниче се• 22 июля 2024
Ответ дляЗайканалужайке
В якому ви місті?
Кицюююня• 22 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Прямое, оно скисает ещё быстрее домашнего
автор Зайканалужайке • 22 июля 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Ні, з коробки, зі смітника дістала