Снегопадка• 22 июля 2024
Порадниці вважають що поступити без хабаря неможливо
В одній з тем зачіпило таке хіхікання. Ви вчилися на бюджеті чи контракті? Вступили самі чи з хабарем.
Результат:
вже голосів:
180 (57.14%)
Вступила на бюджет сама
91 (28.89%)
Провчилася на контракті
34 (10.79%)
Хабар за вступ на бюджет
10 (3.17%)
Перейшла на бюджет згодом
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Тогда тоже можно было в несколько поступать
Насколько помню, иногда совпадали даты экзаменов и тогда не получалось
КокошинЭль• 22 июля 2024
поступала в 1994 пл 3 школьнім тестам + 2 вступительніх екзамена , один и тот же предмет , ез письменній и устній.
тогда біла 90 бальнаі система. Поставили по обоим екзаменам
75 балов, что равняется 5 .
Біла 2 й под чертой поступивших.
те кому нужно біло поступить получили за екзамен 85 балов и віше.
позже соседка по общаге сказала что заплатили 5000 долларов - безумніе деньги для поступления на бюджет
я училась на контракте, вместилась где-то в 2500-3000 долларов за весь период обучения.
контракт отбила за 1 год работі
ЮРФАК
75 балов, что равняется 5 .
Біла 2 й под чертой поступивших.
контракт отбила за 1 год работі
ЮРФАК
Вапщета• 22 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
ХІРЕ. Електронна техніка. БТМАС
Клас! Я на БТМАС вступала)) не вистачило 2 бали на бюджет (29, прохідний 31 був на цю спеціальність). На контракт пропонували, не пішла.. Так що вірю, що при кращих знаннях все реально було. Доречі, за рік підтягнула математику і вступила на бюджет, але вже в інший університет. Можна питання? Ким Ви працюєте? По спеціальності?
Хропочка з гривкою• 22 июля 2024
Ответ дляБагиня
Яке тестування в 1993 році. Я в 1994 закінчувала і в нас іспити були. І в Вуз були іспити. Я шла на контракт, то в мене співбесіда. Але, то тільки так називалося. Про щось побалакати з викладачем і усьо. На бюджет проходили самі, не спорю. В моєму класі на бюджеті вчилися медалісти і хто йшов на непрестижні спеціальності. Ще були цільові направлення.
Та було тестування, хіба що можливо, не у всіх регіонах. Наші вчителі весь одинадцятий клас на вухах стояли, готували бажаючих настільки інтенсивно, що навіть репетитори не знадобилися, хвилювалися мабуть більше за нас самих.
На саме тестування, здається, приперли телевізор і там якась освітня тітка розрізала конверт з завданнями. ) Мами з батьківського комітету наготували гори бутербродів і обносили дітей і чергових вчителів, щоб раптом за час тесту не зголодніли.
Щас ухожу• 22 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
Да, это правда
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляВапщета
Бухгалтером) Але не жалкую, що закінчила ХІРЕ. В мене були чудові студентські роки, чудові одногрупники і досвід , що допомагає в роботі зараз
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Які мами у вас чудові. В нас тільки стіл для вчителів потім накрили. Діти побігли в столовку
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
Так вчителі готували на совість. Репетитори були ще не поширені як зараз
Семенівни сусідка• 22 июля 2024
До ЗНО именно так и было, и то были лазейки и после ЗНО, за экзамены платили те, кто шел после колледжа, у нас так весь поток пришел на 3 курсе из колледжа. Потом некоторые из них платили за экзамены на магистратуру. Но потом вроде как ЗНО ввели даже если после колледжа поступаешь
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Поменьше читайте вбросы от диванных патриотов.
О чем речь? Все платили?
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Гугл говорит, что ЗНО началось с 2002 года. Какое у вас было тестирование?
А еще гугл говорит о том, что 1993 был тестовым
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Каких тестов?
Вот такихhttps://euroosvita.net/prog/print.php/prog/print.php?id=1128&-id=4392
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляКонФФетОшка
ЗНО с 2008 года
Первый пробный аналог ЗНО в 1993https://euroosvita.net/prog/print.php/prog/print.php?id=1128&-id=4392
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Их и не было в 93-м.
Тому що ви експерт?
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Ви про тести пишете, а роботи на деякі факультети були
1993 був тестовим
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляСанька-4b93
Так это экзамены обычные были, в форме тестов. А потом ещё вступительные экзамн
1993 был пробный. Если были хорошо написаны тесты и диктант, можно было поступить только по ним
Все і одразу• 22 июля 2024
Ответ дляЧупа-чупс
Сама вступила за результатами екзаменів в КПІ в 1990р.
Закінчила. Диплом з відзнакою.
аналогічно КПІ-89)))тікі в мене звичайний синій диплом
Лорка-хлорка• 22 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
В 1993 я вступала по результатам тестів
Які тести в 1993 році?
Іспити здавали, які могли бути тести в 1993 році?
Ви щось заблудились.
Лорка-хлорка• 22 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
Дякую. Не знала. Мабуть потім відмінили
Ага :))))
Для Вас :))))
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Які тести в 1993 році?
Ви щось заблудились.
Прочитайте які. Обов´язково не дивитися на два коментаря вище і наїзжати одразу? А забула, то ж типова поведінка для порадниці)
Лорка-хлорка• 22 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
Несколько предметов в школе. Насколько помню математика, укр.мова диктант и дальше на выбор. Писала химию и русскую литературу. Это то что помню. В приемную комиссию сдавала работы по укр.мове и математике
Не було вибору, не фантазуйте. Були фіксовані іспити в школі і для вступу. Ніякого вибору.
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Ага :))))
Для Вас :))))
Краще не знати, але випендритися з всезнайством)
Лорка-хлорка• 22 июля 2024
Ответ дляЛЮБА
Это экзамены называются ))) тесты это слегка другое .
Автор не в курсі що таке іспити, що таке тести.
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Почитати ні. Треба одразу свою експертність продемонструвати?
МамОмужа• 22 июля 2024
В 2022 даже вступительные не сдавала. Взяли по собеседованию с деканом из-за золотой межали и первые места на олимпиадах по химии. Стипендию получала с первого семестра. Но. Вуз не из самых лучших. У меня была низкая самооценка, и в престижные ВУЗы я даже не пыталась поступить. Дура.
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А ви в курсі про тестовий 1993? Чи легше одразу наїхати?
Чупа-чупс• 22 июля 2024
Ответ дляБагиня
В 1990 році КПІ не було престижним.
Завжди був престижний. Вже тоді в ньому навчалися іноземці.
Снегопадка
• 22 июля 2024
Ответ дляМамОмужа
Ого. А почему с медалью и первыми местами на олимпиадах была плохая самооценка?
2022 это же уже с ЗНО?
МамОмужа• 22 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
2022 это же уже с ЗНО?
Забитая девочка из пгт, неблагополучная семья, нищета, немного лишнего веса, унижения в семье. Я училась чисто ради того, чтобы свалить в обл центр из дома и никогда не возвращаться. Так и вышло, слава богу
МамОмужа• 22 июля 2024
Ответ дляСнегопадка
2022 это же уже с ЗНО?
Нет, зно ввели позже