Молчунья• 22 июля 2024
Очень потею и воняю
Анализы на какие гормоны сдать? Худая , не курю, такое у меня с подросткового возраста и становится все хуже
Свекруховна• 22 июля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Я поняла, але авторці, мабуть, простіше заштукатурити антиперспірантомпори, чи сходити до лікаря, який розведе руками: що Ви хочете, екологія, стреси ...
Народ ленится... закупоривает себя химией (замазывает! ) а это еще хуже и будет усугубление... болото будет вонять больше и больше.... Но, может хоть кто-то услышит!
Девочки! Всем добра и мира! Будьте здоровы, красивы и позитивны...
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
А что самое простое можете посоветовать?
Що саме? Щоб з стресу вийти? Я працювала з психологом. Частіше виходити з зони комфорту, звикнути до змін. Допустім я починала з їзди велосипедом(можна ходити) з п.А. в п.Б постійно змінюючи маршрути, зараз я можу легко змінити маршрут , просто звернувши в якийсь момент,це вже мене не тривожить. Робила собі ретрити теж планувала початок і кінець подорожі , а потім як ’карта ляже’, і це все аналізувати потім, порівнювати дрібниці.
Лівий Локіть• 22 июля 2024
Ніякі аналізи вам не допоможуть. Просто це ваша особливість. Тим більш, що ви все одно не будете приймати гормони або анти гормони.
Як варіант зменшити потовиділення можна інʼєкціями ботулотоксина чи використанням Драй драй. Запах прибирається щоденною гігієною та щоденною зміною одягу. До речі волосся треба видаляти, воно накопичує та утримує сморід
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
Я знаю. Я підтримаю. Добра Вам і рівноваги!
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Сморід іде з середини. Погана робота лімфатичної системи.
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
В мами лімфостаз після онкооперації(бо видалялися лімфавузли). От я починаю її реабілітацію з масажу черевних лімфавузлів. Далі за схемою як навчив реабілітолог. Результати вражаючі, лікарів дивуємо.
Лівий Локіть• 22 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
Девочки, после ванн с солью запах тела улучшается в РАЗЫ... свежесть образцовая. Но делать надо курсом.. раз 10 через день... ванную не полную, а хотя бы лужу отмочить тело... запах улучшиться!
Для цього є море 🥰 воно дійсно гармонізує всі процеси в організмі
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Море можна і треба робити собі вдома. якщо доступ до нього відсутній.
Лівий Локіть• 22 июля 2024
Ответ дляСвекруховна
В теле есть лимфосистема - если она буксует - будет ЗАПАХ и вонь...
Насос для лимфосистемы - это грудная диафрагма. Если она не работает, буксует, некачественно работает (может быть спазм с одной стороны или в смпазме ВСЯ) то лимфа засорена и стоит БОЛОТОМ в теле... выход - плюется кожа - вонючий ПОТ.
Ключевое: от стресса - диафрагма в спазме! Та-там! Все поняли причину?
Капець. Яке примітивне уявлення про лімфатичну систему людини 🤦♀️ це напевно наступна сходинка після «зашлакованого кишечника»
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Прошу поясніть більш ґрунтовно.
Лівий Локіть• 22 июля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Може і так. Але жодна ванна не замінить море. Тому що море це не тільки солона вода
Лівий Локіть• 22 июля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Прошу поясніть більш ґрунтовно.
На вивчення будови та роботи лімфатичної системи у медичних ВНЗ відводиться по декілька тижнів, місяців протягом перших 3 курсів навчання. І це не окремо від всіх інших систем. А ви хочте в 5 реченнях?
Ні, так не буває. Просто не може вона пробуксовувати роками лише у вигляді сильного запаху поту. І працюють потові та сальні залози не окремо самі по собі, а в звʼязці з іншими системами організму. От і все.
Да Щас же• 22 июля 2024
Ответ дляМолчунья
Все перепробовала. Едкий запах пота , который отдает луком, хоть плачь. В зоне бикини то же самое, кожа снаружи. Уже все проверила кроме гормонов, наверное проблема в этом?
Не после ковида ли луком стал пахнуть?
Молчунья
• 22 июля 2024
Ответ дляДа Щас же
Не после ковида ли луком стал пахнуть?
Нет. У меня очень, прям очень жирная кожа и сильный запах пота. Я понимаю что это все гормональное. Где я сейчас очень сложно с медициной, в августе еду в Украину и хотела сдать анализы на гормоны , так как есть отклонения с щитовидной.А мне здесь и баньку и массажи, ещё к шаманам только не послали
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Басейн заміняє плавання у морі, процедура іспанський плащ, солону воду, повітря - сольова кімната . Психотерапію , пелоїдотерапію можна собі організувати десь на приподі
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ для3@йk@
Води багато,сауна і басейн щодня.А мала теж проблеми.Ну й дієти тримаю.
Сауни/ бані достатньо раз на тиждень, при покращенні стану раз на два тижні. Спортсменам сауна/баня рекомендується двічі на тиждень, бо в них більше фізичне навантаження
ГугелП@лАмался• 22 июля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Дуже часто люди просто звикають жити з симптомами. Звичайно, все працює в системі. Навіть запах поту різний, показує яку сторону рухатися, різні висипи на тілі, алергічні реакції тощо.
Свекруховна• 23 июля 2024
Ответ дляЛівий Локіть
у вас попытка поумничать не на том сайте... тут тема о другом... но вы не поймете! не дано...
MacOS-ница• 23 июля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Я в баньку ходжу, навіть літом. Не пахну практично, хоч і пітнію.
Але багатьом це не зрозуміти, а ще менше це спробують
Скажіть будь ласка, а ви як часто ходите, і скільки хвилин приблизно у вас один захід у парну?) Просто тоже хочу піти, але нічого не розумію, як там і що до чого, і чим ви ще там натираетеся окрім солі?Дякую