Анонім Секретар• 24 июля 2024

Ви б згодилися на такі вимоги

Ніяких голих животів та крашених нігтів - у школах Чернігівщині почали вводити дрес-код.
Йдеться про цілу низку вимог до зовнішнього вигляду учнів та певного переліку заборон для них.
Це зазначено у відповідному наказі директорки Менської гімназії Тетяни Хоменко "Про посилення контролю за виконанням санітарно-гігієнічних норм та правил для учнів".
Почитайте самі.
Як на мене, рядки про знаходження в гімназії в верхніх речах, колір волосся, якщо дитина наприклад народилася рудою, та де що інше, якось ніби не доречно.
Як ви вважаєте?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 июля 2024
еще б написали, у какого кутюрье Черниговщины одеваться школьнику
Котомафия• 24 июля 2024
До чого тут народилася рудою?
Распутница• 24 июля 2024
В принципе правила нормальные, но позволяют довольно широкую трактовку
ХвостПистолетом• 24 июля 2024
а можна фото самої диреХторки?
А що таке?• 24 июля 2024
не бачу нічого страшного.
Библиотекарь• 24 июля 2024
Да, я бы согласилась и полностью поддержала бы🤷🏻‍♀️
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 июля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
а можна фото самої диреХторки?
она боится, что девочки лучше и сексуальнее ее)
Я шалунья• 24 июля 2024
Вообще против школьной формы, ненавидела ее в школе, у детей нет Сейчас и хорошо
А що таке?• 24 июля 2024
деякі діти в школу ходять як на панель.
СпайдерВумен• 24 июля 2024
Дещо ок дещо ні
Мотористка• 24 июля 2024
Ужас какой-то, я бы была категорически против
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
не бачу нічого страшного.
Почему нельзя пойти с распущенными волосами, к примеру? Или серьги надеть.
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляКотомафия
До чого тут народилася рудою?
Тип яркий цвет волос
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
деякі діти в школу ходять як на панель.
И что? Они свой стиль ищут. Лучше чтобы человек себя в одежде комфортно чувствовал
энциклопУдия• 24 июля 2024
Якщо це не ’школа по прописці’, а гімназія зі вступом - ставлюся нормально, батьки обираючи такий заклад погоджуються на умови. У мене школа була приблизно з таким самим дрескодом. Пам´ятаю колись грали в КВК в школі в старших класах і найсмішнішою була сценка з пародією на директорку, яка стоїть на вході на перевіряє лінійкою довжину спідниць у учениць. :) І вмивали нас, і нігті стирати змушували, і форма. Але я була б не проти і для своєї дитини форму в школу. Зараз моя донька нефор нефором, мені дуже не подобається як вона виглядає, а так хоча б школа своїми правилами трошки її гальмувала б.
Каяспер• 24 июля 2024
Бред. Скандинавские школьники многие ходят патлатые, нерасчесаные, одеты в том что первое выпало из шкафа. При этом у них одно из самых благополучных обществ в мире
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
ну не йдіть в таку школу, якщо проти.
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляКаяспер
ага) прочитайте про рівень самогубств в цих державах)))
цей міф про щасливу Скандинавію....
СпайдерВумен• 24 июля 2024
На Чернігівщині мабуть тривога за тривогою. Буде щастя яещо ті діти взагалі в школу будуть ходити
Освічую темряву• 24 июля 2024
Что за концлагерь? В моё время форма школьная была и все требования. Кому-то явно нечем заняться, чтобы придираться к распущенным волосам или серьги в ушах высматривать.
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
а тут на жаль, точно(((
Печальки.нет• 24 июля 2024
Что интересно, престижные дорогие европейские школы все с формой и только мамки церковно-приходских очень возмущаются
СпайдерВумен• 24 июля 2024
Ответ дляПечальки.нет
І що?
автор Анонім Секретар • 24 июля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
а можна фото самої диреХторки?
Будь ласка, а що саме фото Вам дасть?
Мотористка• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
цей міф про щасливу Скандинавію....
А кто писал о счастье??
Я шалунья• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
цей міф про щасливу Скандинавію....
Это имеет связь с количеством солнечных дней
Каяспер• 24 июля 2024
Ответ дляА що таке?
цей міф про щасливу Скандинавію....
Я там жила півтора роки і не одна дитина не випала з багатоповерхівки як в Києвіі за останній рік
Бутерброд з ікрою• 24 июля 2024
бедные дети
школа это ад
Не рахую, а вважаю• 24 июля 2024
Завжди в школах були вимоги щодо зовнішнього вигляду учнів. Десь просто на це клали, десь ні. Гімназії можуть дозволити собі висувати вимоги.
У нас теж вони були і ніхто не вмер, рудих ніхто примусово не голив.
А що таке?• 24 июля 2024
Ответ дляЯ шалунья
ну аякже. Дізнайтесь більше про це суспільство.