Голова контррозвідки Чехії, Міхал Куделка, заявив, що нинішня міжнародна ситуація є надзвичайно напруженою, з головною загрозою від «російського імперіалізму, диверсій і розвідувальних операцій Росії, Китаю й Ірану». За його словами, світ перебуває на межі глобального конфлікту, і чеська розвідка продовжуватиме робити все можливе для захисту країни та її громадян. Серед факторів нестабільності Куделка виділив міграцію, ворожу пропаганду, загрозу ісламського тероризму, зростання правого екстремізму, нелегальну торгівлю зброєю, кібератаки та можливе зловживання штучним інтелектом.
На початку року голова Військового комітету НАТО, адмірал Роб Бауер, заявив, що Захід повинен готуватися до «всеосяжної війни» з Росією, і що Альянсу необхідна трансформація підходу до ведення війни. Бауер підкреслив, що минула епоха передбачуваності та ефективності залишилася в минулому, і закликав готуватися до непередбачуваних подій, зокрема війни.
Нещодавно командувач збройних сил Британії також зазначив, що країна наразі має загрози від чотирьох країн, включаючи Росію. Вокер прогнозував, що президент Росії Володимир Путін буде «дуже й дуже небезпечним», коли вийде з війни в Україні та прагнутиме відплати проти західних країн, які підтримують Україну.
Ответ дляtarveldy
Треба європейцям правильно поставити питання, чи хочуть вони щоб їх захищали ЗСУ , і тоді риторика по НАТО дуже зміниться
судя по комментам в соц сетях, там вообще не верят в войну. Я только и читаю что типа у рашки нет резона на нас нападть и вообще это война украинцев, пусть сами воюют
более того многие в Италии Франции поддерживают парашу, винят США и ЕС типа что они лживые.
Увы....люди дураки, они не живут близко с парашей и тупо не осознают вообще что это за уроды
Ответ дляnightwoman
З одного боку пишуть таке, чому тоді рашка розконсервовує радянський мотлох для війни у нас. Іноді дивуєшся, з яких музеїв вони ото древнє достають. І мають сили воювати ще на інші країни? Ну ок людський ресурс в них є, снаряди є, а техніка?
Да кстати рос комстат вывел цифры увеличение Впк на 30-35%, а роста производства и добычи металла нет, это за счет старой техники , ее расконсервации, и ее ремонта, однако помогатели Иран и сев Корея и Китай/ эти могут что угодно
Вот Израиль был близок к переговорам и заключения перемирия, чи что? Влепили пакетами и убили 12 израильских друзов. И снова- привет эскалация
Ответ дляtarveldy
Китайці могли б надати Україні і Ізраїлю військову підтримку і філігранно відправити США в нокаут , пряником завоювати перше місце у світі , як надійний партнер і єдина країна яка зупинила війну у світі , а США просто всралося бо їх економіка тримається на стабільності і гарантіях безпеки
Але ж старе дурне, а ще Саудівська Аравія могли б підняти свій вплив у світі і заробляти ще більше
Ще уважно слідкуємо за виборами у Віннесуелі, цікаво
так, ви праві.
Ответ дляДаксо
Тут не скільки у рашці справа, скільки у формуванні світової осі зла - Китай, Іран, Північна Корея і Росія.
Ну так они видят, что нихерашеньки Запад сделать не может, только пальчиком грозить, а так- пожалста- можно сбивать гражданские самолеты, можно бомбить гражданских, можно бомбить детские больницы и роддома, ТЭЦ, ГЭС и всю электроструктуру, можно устраивать техногенные катастрофы, пленных можно до дистрофии доводить, расстреливать безоружных. И ничего за это не будет. Конечно, они формируют ось, чего бы и нет
Ответ дляPinkMa
Як ми у 2008 ...
Ответ дляLudaSHS
І сказали що то УВАГА Ізраїльське пво
Ответ дляtarveldy
Читали статью Романа бессмертного в эспрессо на днях? Он анализировал речи все эти и в сми ’ риторику’. Как раз очерчивают
’ Всу в Ес’
А сегодня еще прошло про частные военные компании.
Второй пост от Ярославского, того что с харьковского нвправления и писал и все носили его про 1 линию фортификации. Там тоже интересные намеки
Принесу если найду, тему не хотелось создавать тут.
Да много чего пишут в последнее время . Оно мне так попадает, или реально какие то шорхи.
’ Всу в Ес’
Ответ дляElliaz
Кітайці лохи. Зараз коли русня перебуває не в кращому стані могли б відтяпати пів росіі, а той більше. Повернули б собі багато втрачених земель, тай щеб прихопили. Нащадки їм цого не пробачать, такий момент більше не повториться.
Они это и делают
Экономически
Уже вот и белорашу подмяли, теперь у лукашенко новый хозяин
Экономически
Ответ дляДождливая
так и есть! Тем более хуйло и медведев плотно общались в прошлом с ЕС и США, знают все слабые места + везде своих агентов понатыкали. Они считают что им все можно и им ничего не будет и пока это и правда выглядит так
как гопник с бензопилой, которого все боятся а он знает что никто к нем у не полезет потому что он идиот или делает вид. Увы. я хз что будет в будущем, страшно это все
Ответ дляLudaSHS
’ Всу в Ес’
Буду вдячна
Ответ дляtarveldy
А тепер поговоримо про корупцію у ЄС , США, у міжнародних організаціях
ага начнем с ООН) с полностью продавшегося хуйлу Гуттериша, циничной мрази. Это он виноват в крахе международного права
туда же ОБСЕ, Красный Крест
классный 21 век, где оказывается все что создавалось ради безопасности мира можно купить
туда же ОБСЕ, Красный Крест
Ответ дляkll lena
Якщо війна в Україні закінчиться, то Ху буде нападати на Європу? Поки той чорт не здохне не буде нам спокою.
Не Ху, а Сі. І не Європу, а поки що все дійство буде в тихоокеанському регіоні, але якщо його там не приструнять, то уже і континентальна війна буде. Ну і пуйло може цю ситуацію використати, щоб напакостити ЄС ракетами чи збройними диверсіями.
Ответ дляДождливая
И если Украина чтото захочет эдакое, и рашка узнает, то быстро звонить в Пентагон, это уже было. Чтоб нидайбогНеЭскалация
Это о статье недавней в Нй таймс
Любовь Вадимовна• 29 июля 2024
Ответ дляnightwoman
Кітай накльопає їм техніки
Ответ дляPinkMa
туда же ОБСЕ, Красный Крест
Питаннями запобігання тортур у світі, займається росіянин , все оон це кацапське проксі
Ответ дляtarveldy
я ж про это говорю. Как и сам ООН где рашка сидит незаконно еще и председательствует. гнилое все оказалось. Иногда думаю что война в каком то смысле закономерна. жалко простых людей только, лучше бы убило всех этих продажных лядей которые по сути нарушили мировой порядок
Любовь Вадимовна• 29 июля 2024
Ответ дляlilu1990
Ладно Росія. А радикальні ісламісти в Європі і мігранти? Європа рано розслабила булки
Європа їх і не напружувала... В них повна толерантність, надали прихисток купі мусульман - будуть вигрібати
Сонная Сова• 29 июля 2024
Ответ дляДождливая
Та может тот Запад все прекрасно,было бы желание. И нихера они ту рашку не бояться, иначе уже б давно то оружие Украине дали, что бы не на своих землях воевать. Просто у них свои хз какие интересы. И им вот эта вся ситуация выгодна.
Ответ дляtarveldy
А що цікавого у виборах у Венесуелі, черговий диктатор намалював собі 146%. Все по канонах пуйла.
Ответ дляСонная Сова
я не вижу у них интереса вообще
я вижу страх и желание подготовится, и оттянуть время . В той же Германии только начинают что-то делать, у них же армия почти полураспущена была, Куда им сейчас впрягаться в войну
дать нам оружие = втянуть себя в эту войну. я так вижу