Чижик Пижик• 31 июля 2024
Петиція про відміну стягнення аліментів з війського
Наткнулась з ранку на таку цікаву петицію, про відмову стягувати аліменти з військово службовців, а саме зі 100 тисяч гривень.
Теперішні жінки колишніх вважають що 1/2 від 100 тисяч це дуууже багато для дитини, ураховуючи те що дитина росте та потреби також
Як вважаєте правильно це?
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Я никому ничего не желаю, но то, что происходит закономерно. Красть у детей - это дно. И красть не только деньги - отец воспитывать должен, любить должен. Ребенок не заслуживает такого отношения, чтобы не произошло между взрослыми.
Якщо адекватна людина, то вона це розуміє і якщо чоловік не лох, якщо розкручують на гроші треті особи) У нього тоді буде не голова, а головка думати)
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Покупать средства защиты за деньги выплаченные за повышенный риск жизни - это не красть.
Стетоскопуло• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Виконавець повинен шукати його дохід
Он официально не работает
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
В комментарии 250, это что было?
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Не кожний день купує) Не треба тут лапшарити) Знайшов собі коханку і на неї тратить, поки дитина голодна плаче) Не засуджую коханку, засуджую низьку моральну поведінку того чоловіка, низьке аморальне ніхто... А якщо ще він в азартні ігри грає, або вживає щось, або кредитів набрався як собака блох бігаючи з коханкою по ресторанах))) це взагалі бонус-плюс для двох сімей і минулої, і теперішньої)
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Мама ребенка покормить не может? Какой кошмар.
Пишу, не читаю• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
А що голодна дитина їла коли бойових не було?
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Не может) есть папа еще)
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Був тато поруч, не розлучений) Коли тато став багатий, то зразу у нього багато прихильниць з’явилось)))))))) лох необучаем)
Коренная киевлянка• 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Мама ребенка хочет ребенка в университете выучить а не в бурсе. Ребенок просит планшет и кроссовки получше, а не китайский дермантин. Но то ничего - перетопчется
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Се ля ві)
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Не может) есть папа еще)
Так он алименты платит.
Если женщина на еду для себя и ребенка не может заработать, то это очень ленивая женщина. Остаётся только завидовать и стараться отщипнуть побольше .
Контрольница• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Раз є такі петиції то отримують
А вона є, та петиція?
Мозговая пилочка• 31 июля 2024
Я считаю, что алименты должны оплачиваться со всех видов дохода и та зарплата в 100 тыщ не исключение.
Много это или нет, решать не нынешним женам. Максимальный размер алиментов давно прописан в кодексе
Файно Замало• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
В принципе, мржно и потерпеть без планшета и кроссовок во время войны. Пусть папа лучше каску себе купит и на новую машину для бригады скинется
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Так он алименты платит.
Она то себе заработает думаю, но лох необучаем) И давить на женщину, что ей слабо или ленивая, или неспособная) надо давить на тупого лоха, что раз он лох - он обязан платить! Надо быть не лохом и придерживаться одного берега)
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
У нас бесплатное образование в университете.
Планшет стоит ну тысяч 10, кросовки тысячи 2-3.
Это какая-то нереальная сумма для работающего человека?
Пишу, не читаю• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Це ви про окремий випадок говорите, коли люди розлучилися за час війни. А коли батьки давно розлучені, дитина, приміром, шкільного віку і аліментів з зп вистачало, з голоду не пухла, а тут різко з появою бойових «голодна дитина плаче»
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Кто-то читал тот кодекс?
Чижик Пижик
• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Я знаю таких
Що бігають зі своїми новими телочками, ресторани, телефони
А як дитині щось купити чи повести на відпочинок зась
То мати меркантильне створіння
А батя молодець
То мати меркантильне створіння
А батя молодець
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляФайно Замало
Удалено администрацией...
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляФайно Замало
Та и заработать доп 12 тысяч не то, чтобы огромная проблема.
Пишу, не читаю• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Удалено администрацией...
Вас прям заклинило на темі, що хтось трахається. Колишні дружини після розлучення теж в монастир не поспішають
Анонимарик• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Напевно так думають теперішні жінки колишніх чоловіків
Які хочуть отримувати самі всі 100 тис, жаба то давить напевно)
а ви напевно теперішня дружина військового і вважаєте, що вашій дитині гроші потрібніші, ніж дитині від попереднього шлюбу?
Чижик Пижик
• 31 июля 2024
Ответ дляФайно Замало
То і друга дитина може теж потерпіти, але вона не терпить чомусь
А твоя «терпи»
Бред
А твоя «терпи»
Бред
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Это их проблемы
Но кто-то настолько аморально жадный, алчный, низкий, меркантильный, циничный, что даже того верхнего порога, установлленого в кодексе, им жалко, только 2 тис грн))) Поэтому в Украине и война) менталитет жадных и алчных...
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Говорят про моральный облик, одна смерти желает, вторая болезней.
Файно Замало• 31 июля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Так если там намечается новый куш так резко и голод начинается в отдельно взятой семье
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляПишу, не читаю
Ви колишнім свічку не тримали, що вони там роблять коли двері закривають) може чай п’ють)