Чижик Пижик• 31 июля 2024

Петиція про відміну стягнення аліментів з війського

Наткнулась з ранку на таку цікаву петицію, про відмову стягувати аліменти з військово службовців, а саме зі 100 тисяч гривень.
Теперішні жінки колишніх вважають що 1/2 від 100 тисяч це дуууже багато для дитини, ураховуючи те що дитина росте та потреби також
Як вважаєте правильно це?
Птица секретарь• 31 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
Вы не можете отвечать за всех женщин, есть те, кто вместо декрета и пеленок с удовольствием бы пошли на войну, не в окопы конечно, но чтоб с оебенком не сидеть.
И мы знаем такие известные примеры суперматерей 5 детей...
а чего это вдруг не в окопы, если они на 100 тысяч претендуют?

Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляЗолота орда
Сколько это в процентах?
Почему это не массово?
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Нет, дети должны пллучать те же блага как с отцом так и с матерью. А не так как бывшие дети - пофиг хоть под мостом пусть спит
Они получают определенный фиксированный доход от ЗП.
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Він покинув першу сім’ю голою, босою, простоволосою і ця дитина буде змушена виживати у суспільстві у свій час всіма правдами і неправдами. Думаю, що не буде щастя тому другому шлюбу, якщо ще й увела з-під носа у жінки.
А мама ребенка что делала?
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
И? Что война навсегда? Пока воююет пусть платит. Это и его ребенок. Женщина и на работу нормальную не выйдет или как я пашу на трех разных работах. Папаша даже не напрягается раз в год с днем рождения поздравить. Пока границу не закрыли летал по Дубаям с нрвой женой и ребенком, а мой ребенок в Одессу ездит на море🤮🤮🤮 это справедливо? Да?
Нову жінку треба вигуляти в Дубаях, а старій з дитиною можна і рвані носочки.
Тріль підпільний• 31 июля 2024
Ответ дляМаксХмара
может единицы
Ні, ті , кому повинні виплачувати, хто на нулі, всі отримують
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляПтица секретарь
Потому, что только на словах готовы, в реальности пошла бы одна на 100 тысяч

автор Чижик Пижик • 31 июля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Хто на нулі отримують за «виходи» так сказати
Тріль підпільний• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
А ж ті, хто і не виходить звідти. Мій чоловік, наприклад.
Коренная киевлянка• 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
На данный момент вы защищены больше, чем среднестатистический мужчина.
А так, в равной степени с другими гражданами
Удалено администрацией...
Коренная киевлянка• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Поверьте, бумеранга нет. Мой бывший живет и зравсвует. И дом достроил на маму записал. С военкоматом порешал. Про рребенка своего не вспоминает 10 лет
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Удалено администрацией...
Работать, к примеру.
Вот это уже дно такое писать, неудивительно что ваш бывший муж так поступил
автор Чижик Пижик • 31 июля 2024
Ответ дляТріль підпільний
Мій чоловік також служить
І також отримував ті 100тис
Вираховували 30тис грн, тільки чогось він не нив що треба купити то і то. Бо бляха для його дитині
І я не нию, якого хера то іде не йому у карман наприклад
пьЯНА• 31 июля 2024
тема не варта виїденого яйця. Придумала петицію якась жіночка, у яої другий шлюб і та не хоче кешом ділитися, бо вона ж ’не по любви, а по расчету’ заміж виходила)))
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Так усі вони, тому аліменти платити повинен з усіх наявних доходів))
Тріль підпільний• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Мій чоловік також служить
І також отримував ті 100тис
У мого нічого не вираховують. Оплачують все як має бути. Тільки летить безперервно і цілодобово(
Коренная киевлянка• 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Вот пусть и получают и это от всех денег заработаных мужиком, а то привыкли красть у собственных детей
Коренная киевлянка• 31 июля 2024
Ответ дляпьЯНА
Та старій вообще ничего даже баба с дедом делаюь вид, что не было у них никогда внука
Коренная киевлянка• 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Работать, к примеру.
Конечно, оправдывайте его. Кармически заслужила Украина то что с ней происходит - больное общество

Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Примите что-то от тошноты.
Нет, это нелогично
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Не дивно, знайома ситуація) Але є така приказка ’баби, діди куралєсять, а у онуків на зубах оскомина’. Не факт, что у онуків того чоловіка, який покинув ту нещасну дитину не буде репіт)) А може бути і багато репітів по жіночій лінії, якщо жінка усвідомлено увела чоловіка із сім’ї))) Хто знає, що буде через 100 - 150 років. А потім бігають і думаю боже за що мені таке, я ж нікого не образила, божий одуванчик.
автор Чижик Пижик • 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Работать, к примеру.
О то і дно таке писати
Він так не з нею а з дитиною так себе повів
Бо вона повинна відітелі пахати як коняка, а він не.
Щебетушка• 31 июля 2024
Ответ дляЛюбительница
Ну за вашою логікою можна підозрювати, що всі колишні дружини чекають, коли їх колишні чоловіки загинуть, щоб на дітей отримати гроші за загиблого.
Ви така колишня?
Ми ж прекрасно розумієм, що так, багато хто з колишніх мріє, що він загинув, а вона отримає виплати. Не знаю, як щодо виплат, чи має право мати розпоряджатись виплатами на дитину?
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Может вы заслужили, а то послушать у всех вокруг все хорошо, только вас обделили.
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Корупція) яку всі заохочують))) і радуються, що порішали)
Гербарія сушу• 31 июля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
О то і дно таке писати
Желать смерти миллионам мужчин это не дно, а предложить работать - нет?
Ясно. Прекрасный моральный ориентир
пьЯНА• 31 июля 2024
Ответ дляЩебетушка
Як вона отримає гроші якщо він розлучений і живе з іншою? інша і отримає) вище ж писала, а жінка з дитиною лишиться з голим задом) на це і розраховано))) ’Лох не обучаем, лох платежеспособный.’
Стетоскопуло• 31 июля 2024
Мой бывший перестал платить несчастные 2000 когда мы с ребёнком выехали. Как повлиять, не знаю..
автор Чижик Пижик • 31 июля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Виконавець повинен шукати його дохід
Коренная киевлянка• 31 июля 2024
Ответ дляГербарія сушу
Ясно. Прекрасный моральный ориентир
Я никому ничего не желаю, но то, что происходит закономерно. Красть у детей - это дно. И красть не только деньги - отец воспитывать должен, любить должен. Ребенок не заслуживает такого отношения, чтобы не произошло между взрослыми.