волосатое стекло• Изменено 31 июля 2024
Свекруха та її донька
Дівчата, добрий день. Потрібен колективний мозок, бо мій вже кипить. Чоловік працює закордоном, за його мамою піклується його рідна сестра. Поки чоловіка нема сестра з її чоловіком активно юзають авто чоловіка. Коли я почала розмову, що авто наше та нагадала, що умова була брати авто в виключних випадках, а не вважати, що ми їм його подарували, вона (сестра) заявила, що раз так, то вона не збирается далі опікуватися мамою і теперь це маю робити я чи хай чоловік зривається з роботи та їде до України і піклується він. Мені зовсім не хочеться брати на себе відповідальність за свекруху, але й напряму відмовитися також не можу, бо чоловік точно приїде додому, де не роботи, не майбутнього для нього нема. Не знаю який може бути вихід, але може в когось якісь думки будуть..
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Так вона ж сказала, що не буде машини, то і доглядати не буде. Вона це робить (тобто робила) тільки заради машини.
І ще раз - хто і що каже -діло десяте. По факту саме вона доглядає за матірʼю. Чому вона це робить -ні ви, ні я не знаємо
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Может. И вернется, и будет ухаживать. А сестра прошмандовка
Так уход сейчас нужен, а не когда-то
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Думаю вполне может согласиться
Ок, это может быть не сиделка, а условный клининг, доставка продуктов и другие услуги
Да она и так в шоколаде. Авто пользуется, скоро совсем себе присвоит. Ещё и на сиделку скидываться? Не.. ещё и наглая тетка
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляПопельшка
Як це не знаємо... Всі, хто уважно читав тому - знають. І далі доглядати вона відмовляється.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Так само і лікар на дом викликається. Автор не зазначає реально проблем, коли постійно треба до лікаря за ліками.
Но тем не менее в это ввязываться участием не хочет, потому, что это занимает время
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Муж по факту уже отказался, но вас это не волнует
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Сиделку при возврате авто, как вклад со второй стороны
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Только машина уже в ее собственность перешла. Это как бы совсем не участие мужа уже, а ее самодеятельность неуместная
Авто не перейшло в її власність, вона ним лише користується
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Семья автора деньги даёт. Этого достаточно
Сестра теж витрачає гроші. Але чомусь цього недостатньо.
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
По факту перешла, и отдавать она машину не хочет. Еще и возмущается, что собственники интересуются, где их машина.
По факту, як і по документам, машина належить автору з чоловіком. Користування машиною не означає власність на неї.
МЕСТО_Встречи• 31 июля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Если люди могут бросить свою маму,потому,что им не дают машину, ну это очень странные люди..,.
Ну, син же її кинув взагалі просто так
Каляка маляка• 31 июля 2024
Ответ дляПопельшка
А до чого тут її батьки ?
Їй є за ким доглядати. Навіщо їй доглядати чужу матір?
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Мужа заменить
волосатое стекло
• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Не факт. Наследство кому? А то окажется оп и сестре
Квартира приватизована на 3х - чоловіка, мати та сестру
Каляка маляка• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Мужа заменить
У жінки є діти. Вони і доглядають
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляволосатое стекло
Капец. То есть это и жилье у вас чужое. ...
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
У жінки є діти. Вони і доглядають
Так в том и дело, что один НЕ досматривает
Аноним НаВсеГда• 31 июля 2024
Ответ дляПопельшка
Да, на бензин для чужой машины, чтоб свою жопу возить
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Отказалась вообще то сестра, а муж наоборот рвется к матери.
волосатое стекло
• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Та ні, я про квартиру свекрухи. В нас своя
Хвігура мічти• 31 июля 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Якщо в них вже є авто, то для чого купувати інше, це вже є власністю автора
Дітей у матері двоє і доглядати обом.
Чи чоловікові автора приїздити і приймати участь фізично (що не вигідно з усіх сторін), чи облегчити сестрі цю місію, дозволивши користуватися авто?
Як на мене, то або брат би допомагав, або я мала б під рукою авто завжди, а не йти у його дружини брати дозвіл всякий раз.
Як автору жаль авто, то кожен раз, коли буде потрібно, хай працює таксистом у сестри, але вона і цього не хоче.
Приїде брат - повернуть авто.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Где оказалась? Кто это сейчас делает?
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Всі, хто уважно читав тему знають лише, що за свекрухою доглядає її дочка, і аж ніяк не чоловік автора, який знаходиться за кордоном. Чи ви подивились у свою чарівну кулю і побачили там, що буде у майбутньому.
Каляка маляка• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Другий допомагає фінансово. Чи думаєте така корислива родичка фінансово вкладається, якщо вцепилася в халявну машину брата. І їй срати на матір. Їй потрібна братова машина
Штора с кисточкой• 31 июля 2024
Ответ дляХвігура мічти
Дітей у матері двоє і доглядати обом.
Приїде брат - повернуть авто.
Якраз дозволу і потрібно промити, бо зараз автор - єдиний власник, який може на місці ним розпоряджатися.
МастерЮля• 31 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Да, думаю, что она тоже вкладывается финансово
Весняний Марафон• 31 июля 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
А мне кажется, что и на бензин она тратит деньги, выделенные для мамы и сама ни копейкой не вкладывается туда. Сущность таких людей понятна сразу.
Попельшка• 31 июля 2024
Ответ дляКаляка маляка
Так мова йде лише про те, що автор може доглядати свекруху замість свого чоловіка і в тому випадку, якщо не хоче щоб він повертався в Україну. Розумієте простий звʼязок -не хоче, щоб розвертався -доглядає свекруху?
Каляка маляка• 31 июля 2024
Ответ дляМастерЮля
Сумніваюся. Нема машини, нема догляду. Мати їй не потрібна. Потрібна тільки вигода