Редиска Я• Изменено 03 августа 2024
Родичі про мене поганої думки
Була на дні народженні у сестри: мама та бабуся затронули тему мого розлучення і подальшої долі з річною дитиною. Каже остання та вона ні з ким жити буде, це я почула прийшла і так обідно до сліз, наче нічого поганого нікому не бажаю, а вони такої думки про мене. Хоч перша сестра моя, у них в повазі, народила дитину і чоловік відбуває покарання, а мене, враження тільки загнобити, хоч я просто бажаю своєму немовляті життя без психопатного тата тому і вирішила піти. Я не прошу мене любити але можна було хоч в присутності мене це не обговорювати, і так стоїш не знаєш що робити на руках з грудним дитям, вони ще доводять до стану, якби не дитина здалась би
Горня капучіно• 03 августа 2024
Все у вас будет хорошо! Меньше слушайте идиотов(извините за резкость)
Редиска Я
• 03 августа 2024
Ответ дляГорня капучіно
Дякую 🙂
Амбасадор щастя• 03 августа 2024
Ну вот потому что к вам в семье так относятся (девочка для битья, жертва), вы и выбрали психопата. Разводитесь, родственников в сад, сами к психологу. И будьте счастливы.
4есотка• 03 августа 2024
Таке враження що ваш колишній був для них нормальним. І вони не розуміють вас, чого ви пішли у такій складній ситуації.
Редиска Я
• 03 августа 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Дякую. У мене в планах довести що не жертва і обірвати з ними зв´язок і навіть не доказувати
Распутница• 03 августа 2024
Не берите в голову их слова, это лишь глупые разговоры, захотелось им Вам кости перемыть, а они чище стали.
Амбасадор щастя• 03 августа 2024
Ответ дляРедиска Я
Ничего не доказывайте! Бесполезно, только нервы себе вымотаете. Просто ставьте границы, не можете – не общайтесь, уезжайте, как угодно. Заклюют они вас.
Горня капучіно• 03 августа 2024
Ответ дляРедиска Я
Дякую 🙂
Живите для себя ,и для ребёнка,старайтесь ни от кого не зависеть,как бы тяжело это не было.Скоро всё наладится .Конечно появится человек,с которым вам будет комфортно и т.д.
Редиска Я
• 03 августа 2024
Ответ дляРаспутница
Та ні,в них бажання було вколоти. Я почала захищатися, кажу а ти бабуся ідеал сім´ї, 3 дітей навішати дідусю а потім від нього тікати, терпіти, сестра почала її захищати. Типу вони що очікували що я буду мовчати,?
Цибулька зла• 03 августа 2024
Автор, совковое поколение бесполезно перевоспитывать. Оно битое, живет с изменщиком, лодырем, абьюзером, пашет за всю семью - зато штаны на диване! Ценнность большая! Вы на них не обижайтесь, на больных не обижаются, они другой жизни не знают и уже не узнают!
А психика ребенка важна и Ваша тоже! На чужой роток не накинешь платок! Сочувствуйте им
Редиска Я
• 03 августа 2024
Ответ дляЦибулька зла
Так і роблю. Просто ще бажання все ви сказати їм
Цибулька зла• 03 августа 2024
Ответ дляРедиска Я
Напишите им письмо и не отправьте. Вы только врагов еще больше наживете, слепой глухого не увидит! Пусть в своей реальности живут и доживают, стройте свою!
Скажите чмо возле себя терпеть не буду, я рождена быть счастливой!
Редиска Я
• 03 августа 2024
Ответ дляЦибулька зла
Дякую
Мудробаба• 03 августа 2024
Ответ дляРедиска Я
Нет связь ненадо обрывать, а общаться по делу, алименты, прогулки с ребенком